Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- krolu116 - 16-03-2009 16:37

NextGen ==>> krolu116


- kasper93 - 17-03-2009 17:43

Sniechu,
Weź zmień w pierwszym poście link do tabelki
[center]z[/center]
Kod:
http://img3.imagebanana.com/view/3ho4i269/refbacki.JPG
[center]na[/center]
Kod:
http://img3.imagebanana.com/img/3ho4i269/refbacki.JPG
Będzie ją widać ;p

Pozdro

Ps. No chyba że to umyślne działanie (wątpie)

No co "n" jest obok "m" na klawiaturze :-> :->


- Boro! - 17-03-2009 17:45

Smiechu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


kasper93 napisał(a):Smiechu



- mattys5 - 18-03-2009 22:49

Sniechu zaniedbuje swoj refback.. czyzby zblizal sie koniec? :?:

moze aktualizacja stat :-D


- Sniechu - 19-03-2009 06:43

[quote:-|42c7daa5f="mattys5"]Sniechu zaniedbuje swoj refback.. czyzby zblizal sie koniec? :?:[/quote:-|42c7daa5f]

Ostatnio trochę rzadziej tu zaglądam, ale dzisiaj zrobię porządną aktualizację. :-)


- kasper93 - 19-03-2009 14:50

Może dodaj do tabelki jeszcze kolumnę akcje... Żeby wszystko było w jednym miejscu wiem że to nie refback ale będzie w kupie :-) Albo dopisz kaskę do "inne"

Pozdro


- Sniechu - 19-03-2009 16:21

kasper93 napisał(a):Może dodaj do tabelki jeszcze kolumnę akcje... Żeby wszystko było w jednym miejscu wiem że to nie refback ale będzie w kupie :-) Albo dopisz kaskę do "inne"

Dobry pomysł, będę musiał tak zrobić.

Nie wiem czemu, ale po raz kolejny moja wypłata w infinite została cofnięta na konto, więc zleciłem ponownie i w tej chwili macie tyle klików:

[Obrazek: infinite.png]

W PalmBux moje minimum teraz 8$ wynosi, ale to nie problem, szybko rośnie stan konta, więc nie powinno być problemów z wypłatą w późniejszym terminie. :-)

Windbux już działa, zapraszam do klikania!


- doiy - 19-03-2009 17:24

Dobrze, że kont nie wyczyścili. :idea:


- mattys5 - 22-03-2009 15:55

ile juz w palm? :-D


- Sniechu - 22-03-2009 21:12

Od dzisiaj kilka ulepszeń będzie obowiązywało w moim refbacku.

1) Wprowadziłem podziały na buxy płacące i na pół-scamy. Zrobiłem to dlatego, że nie jestem do końca pewny, które buxy znajdujące się w mojej ofercie płacą, a które nie. Wiem, że jest kilka buxów, które znajdują się na niektórych stronach w zakładce "SCAM" dlatego wprowadziłem ten podział, żeby każdy mógł się zarejestrować tylko w tych póki co pewniejszych.
2) Wywaliłem z oferty:
- UnoBux - definitywny koniec UnoBuxa, admin uciekł, podobno zablokowali mu AP i jest szansa na odzyskanie kasy, ale gościu jest już skończony i na 101% nie wróci i nie zacznie płacić.
- WindBux - strona jest wystawiona na sprzedaż, więc automatycznie kończymy zarabianie.
3) Przeniesione na listę pół-scamów:
- MyProBux
- NextGenPT
- InfiniteBux
- EraBux
4) Mam w planach dodanie jakiegoś PTC do oferty i pewnie będzie to GetPaidFastToday tylko najpierw muszę się upewnić, że ktoś byłby zainteresowany taką ofertą. Proszę o opinie w tym temacie.
5) Myślałem także nad dodaniem firmy, w której za rejestrację płaci się 2$, ale raczej tego nie zrobię, bo mało kto zapisałby się w czymś takim. Chodzi mi o firmę ptcmatrix.com

To tyle ode mnie, resztę zobaczycie w pierwszym poście. Pozdrawiam!