Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 23-07-2016 21:06

Znam opinie Rzecznika i dobrze wiem od niego co może im zrobić, jeżeli uważacie inaczej i wiecie więcej niż Rzecznik to jesteś totalnym id*otami. Sorry ze was tak nazywam ale taka prawda. On wie więcej niż wy. Jeżeli komuś się to nie podoba to proszę usunąć konto i wyp*erdalać bo gówna mnie obchodzi wasze wsiuńskie zdanie Wink

PS: napisałem że jestem starszy, bo nazwał mnie dzieciakiem. Poza tym wątpię że ktokolwiek który tu pisze zarobił za czasów dzieciaka tyle co ja... 21 tysięcy? W wieku 15 lat? Niech ktoś mnie pobije Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 23-07-2016 22:17

(23-07-2016 21:06)Fsociety napisał(a):  Znam opinie Rzecznika i dobrze wiem od niego co może im zrobić, jeżeli uważacie inaczej i wiecie więcej niż Rzecznik to jesteś totalnym id*otami. Sorry ze was tak nazywam ale taka prawda. On wie więcej niż wy. Jeżeli komuś się to nie podoba to proszę usunąć konto i wyp*erdalać bo gówna mnie obchodzi wasze wsiuńskie zdanie Wink

PS: napisałem że jestem starszy, bo nazwał mnie dzieciakiem. Poza tym wątpię że ktokolwiek który tu pisze zarobił za czasów dzieciaka tyle co ja... 21 tysięcy? W wieku 15 lat? Niech ktoś mnie pobije Big Grin
Się nie chwal bo ciekawe czy wszystko było rozliczone Jerk
A ja chętnie zobaczę te działania przeciwko dogry...
A tak w ogóle to nie musisz nas od razu tak obrażać, nikt cię tu nie obraża a jak cię nie obchodzi nasze "wsiuńskie zdanie" to nie musisz czytać naszych wypowiedzi.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - dawidq3 - 23-07-2016 23:05

Własnie przedwczoraj odrzucili moje zamówienie, a powod dali, że korzystałem ze zmiennych adresów IP z usa XD, a mam stałe, polskie IP


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 23-07-2016 23:12

(23-07-2016 23:05)dawidq3 napisał(a):  Własnie przedwczoraj odrzucili moje zamówienie, a powod dali, że korzystałem ze zmiennych adresów IP z usa XD, a mam stałe, polskie IP

Ale punkty zdobywałeś zgodnie z regulaminem? Czyli np. Za granie w gry?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - adamsonm - 23-07-2016 23:51

(23-07-2016 21:06)Fsociety napisał(a):  PS: napisałem że jestem starszy, bo nazwał mnie dzieciakiem. Poza tym wątpię że ktokolwiek który tu pisze zarobił za czasów dzieciaka tyle co ja... 21 tysięcy? W wieku 15 lat? Niech ktoś mnie pobije Big Grin

może frytki do tego? i naprawdę chcesz żeby Cię ktoś pobił? (pytanie retoryczne)

co do dogry. Oni od zawsze mieli ciekawe formy zaliczania, kiedyś za czasów jak nie było filmów tylko punkty z gier/akcji wysyłałem screeny i mi je odrzucali, wysyłałem 2 raz te same i już akceptowali. Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - dawidq3 - 24-07-2016 00:42

(23-07-2016 23:12)Sahya napisał(a):  
(23-07-2016 23:05)dawidq3 napisał(a):  Własnie przedwczoraj odrzucili moje zamówienie, a powod dali, że korzystałem ze zmiennych adresów IP z usa XD, a mam stałe, polskie IP

Ale punkty zdobywałeś zgodnie z regulaminem? Czyli np. Za granie w gry?

I gry i trailery(oczywiscie nie 14 naraz, tylko jakos po 5 ;p) tak czy tak powód walneli jakis z dupy


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 24-07-2016 15:34

No bo oni już mają nasrane w baniach xD Czasami wypłacą a czasami nie, to zależy od ich zachcianek.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 25-07-2016 12:58

Ja nadal czekam na Vulcana którego niby mi zaakceptowali 19 lipca, dodam że wczesniej oczywiście musiałem czekać na tą całą akceptacje smutny


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Urias - 25-07-2016 13:26

Tak to już jest u nich. Kolega zamówił Glocka i nadal czeka. Punkty zarabial calkiem "legalnie" z samych gier. Wiec zobaczymy co i jak.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 26-07-2016 19:36

Biorąc skina trzeba czekać nawet do 16dni.