Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 11:41

(03-11-2012 11:26)shino napisał(a):  Wypłacał ktoś już pieniążki??

nikt z graczy forum nie uzbierał jeszcze minimum a ty już o wypłatę pytasz Big Grin
świetnie by było by w 3 tyg co kraj i gracze się rozwijają uzbierać minimum i wypłacić ale niestety nie od razu kraków zbudowano Smile
dopiero kilku z nas zainwestowało swoje środki w fabryki a co tu mówić o wypłacaniu w tak krótkim czasie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-11-2012 11:58

You worked for 8 hours at ZdanuCash Fabrics Company and you payed a tax of 0.39 PLN to impecabil

Zgodnie z planem Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 03-11-2012 12:10

@up.
Też przepracowałem Smile
Tak się zastanawiam co trzeba zrobić,żeby wejść na rynek międzynarodowy?

@edit.
To jutro u mnie pracujemy?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 12:14

najprosciej liczac potrzeba ok 100tys zl wirtualnych aby zamienic to na 20e prawdziwej gotowki takze jeszcze dluga drogaBig Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 03-11-2012 12:14

W tej chwili robotę wykonali:
-tomazzi
-Francuz6
-Masterex2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 03-11-2012 12:15

(03-11-2012 12:14)buch napisał(a):  najprosciej liczac potrzeba ok 100tys zl wirtualnych aby zamienic to na 20e prawdziwej gotowki takze jeszcze dluga drogaBig Grin

Jak będziesz grał dla przyjemności a dla pieniędzy przy okazji to nawet się nie obejrzysz jak ten próg osiągniesz Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 12:17

(03-11-2012 12:10)masterex2 napisał(a):  @up.
Też przepracowałem Smile
Tak się zastanawiam co trzeba zrobić,żeby wejść na rynek międzynarodowy?

@edit.
To jutro u mnie pracujemy?

tak jutro pracujemy u ciebie
przeczytaj stronę lub dwie do tyłu - zadane pytanie było przez kleomens o firmę z flagami - moja odpowiedź na to pytanie jest również odpowiedzią na twoje pytanie o sprzedaży na rynku między narodowym


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 03-11-2012 12:20

(03-11-2012 12:17)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 12:10)masterex2 napisał(a):  @up.
Też przepracowałem Smile
Tak się zastanawiam co trzeba zrobić,żeby wejść na rynek międzynarodowy?

@edit.
To jutro u mnie pracujemy?

tak jutro pracujemy u ciebie
przeczytaj stronę lub dwie do tyłu - zadane pytanie było przez kleomens o firmę z flagami - moja odpowiedź na to pytanie jest również odpowiedzią na twoje pytanie o sprzedaży na rynku między narodowym

dzięki. Tak się zastanawiam nad tym bo na razie nie ma coś zbytu na żelazo

(03-11-2012 10:22)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 10:20)kleomenes napisał(a):  Ten koleś mnie zmeetingował jak jeszcze w mazowieckim byłem Xpokerface a teraz mnie zablokował na 3 tygodnie. Szkoda WojaKk-a i jego firmy też. Mam pytanko, bo od dłuższego czasu w pałę zachodzę - czym się zajmuje firma commerce(taka kulka z flagami) ?

to jest firma do sprzedaży na rynku między narodowym ale byś mógł sprzedawać to musisz mieć firmę swoją i mieć kogoś z nią w innym kraju

czyli nową firmę bym musiał założyć? Czy może być ta co mam teraz?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 12:27

(03-11-2012 12:20)masterex2 napisał(a):  
(03-11-2012 12:17)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 12:10)masterex2 napisał(a):  @up.
Też przepracowałem Smile
Tak się zastanawiam co trzeba zrobić,żeby wejść na rynek międzynarodowy?

@edit.
To jutro u mnie pracujemy?

tak jutro pracujemy u ciebie
przeczytaj stronę lub dwie do tyłu - zadane pytanie było przez kleomens o firmę z flagami - moja odpowiedź na to pytanie jest również odpowiedzią na twoje pytanie o sprzedaży na rynku między narodowym

dzięki. Tak się zastanawiam nad tym bo na razie nie ma coś zbytu na żelazo

(03-11-2012 10:22)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 10:20)kleomenes napisał(a):  Ten koleś mnie zmeetingował jak jeszcze w mazowieckim byłem Xpokerface a teraz mnie zablokował na 3 tygodnie. Szkoda WojaKk-a i jego firmy też. Mam pytanko, bo od dłuższego czasu w pałę zachodzę - czym się zajmuje firma commerce(taka kulka z flagami) ?

to jest firma do sprzedaży na rynku między narodowym ale byś mógł sprzedawać to musisz mieć firmę swoją i mieć kogoś z nią w innym kraju

czyli nową firmę bym musiał założyć? Czy może być ta co mam teraz?

musisz założyć nową firmę w polsce tą z flagami i taką samą w krajach w których chcesz sprzedawać czyli co kraj to kolejna firma


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 03-11-2012 12:36

"You worked for 8 hours at ZdanuCash Fabrics Company, you won 22.47 PLN and you payed a tax of 5.62 PLN to Country Budget"
Mnie można już wypisać jednak będę pracować u osób z listy.
Zaraz napiszę do admina, może dostanę z powrotem przynajmniej połowę pieniędzy.