Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 21-07-2016 22:47

(21-07-2016 22:41)sulliwan93 napisał(a):  Moment, to nie to?
"VI. PUNKTY
Użytkownik nie ma prawa sprzedawania, udostępniania lub przekazywania posiadanych Punktów, w jakikolwiek sposób innym Użytkownikom chyba, że jest to dopuszczalne zasadami określonymi na stronach Dogry.pl, ani też nabywania Punktów w innych celach, niż ich wykorzystanie w ramach Serwisu Dogry.pl."
To jest VI. 1.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - KenkyushaKamil - 21-07-2016 22:47

Generalnie czytając ten wątek oraz mając nieprzyjemność kontaktować się z moderatorami dogry.
Stwierdzam kilka wniosków :
- można oglądać 1 playlistę
- bany lecą losowo
- złamiesz podpunkt 6a i nawet nie dyskutuj z nimi, ponieważ nawet rzucanie ku*w nic nie dało oni dalej ctrl c + v

Co ja proponuję ?
Olejcie na kilka dni ich stronę i doradźcie to wszystkim. Czemu ? jak przez kilka dni spadną im nabijane punkty to może otrzeźwieją. Na chwilę obecną polski raktube zainteresował się dogry, zc.com i ekipa z rakshare też siedzi na dogry. I per saldo oni nie muszą nic robić hajs płynie.
Generalnie podpunkt 6a u mnie został użyty na koncie gdzie miałem nabite ręcznie 5k pointsów oraz przy 1 liście więc prawda jest taka, że robimy im hajs i tyle.
Serdecznie pozdrawiam i @[Sahya] Odpisz prosze na pw Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 21-07-2016 22:49

Nie odkryłeś raczej Ameryki, bo każdy o tym dobrze wie Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 21-07-2016 22:49

Chciałbym dodać wam, że mój brat robiąc same zadania bez trailerów itd. nie otrzymał dzisiaj PSC Smile Dla mnie to są losowe bany i tyle. Ja otrzymuje PSC do dzisiaj i nie mam problemu .. I nikt nie wie czemu tak się dzieje, żodyn.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 21-07-2016 23:03

Pisałem to 10 i 20 stron temu. ^^


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - sulliwan93 - 22-07-2016 00:36

Pisałem to na 20 stronie, że to złodziejski serwis i że w jakiś sposób będą próbować nas "ukrócić". Stało się. Generalnie zbieranie punktów samemu się nie opłaca - lepiej pójść do pracy i nawet 4zł na godzine bedzie bardziej opłacalne, niż zbieranie punktów u nich i męczenie się z ich supporem.

Zresztą, nie będę płakał i się rozpisywał. Mogłem przeczuwać, że tak się to kończy i bardziej z głową podejść do sprawy.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 22-07-2016 07:06

A może złożymy jakiś zbiorowy pozew przeciwko DOGRY? Big Grin w końcu trzeba ukrucić ich praktyki z tajemniczym punktem III podpunktu 6.a regulaminu


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Samurai - 22-07-2016 10:26

Jak chcesz to nazwać? Bezpodstawne banowanie kont użytkowników?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Criss323 - 22-07-2016 10:53

Ja przedwczoraj dostałem bana i odrzucili mi wypłatę ale się z nimi dogadałem i mam konto Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 22-07-2016 11:04

A ja usunąłem konto i mam na nich wywalone Lol