Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 28-02-2013 23:19

Filmy na YT, oraz postowanie... Jeżeli wszystko zrobisz dobrze to na YT nie usuną Ci szybko. Cały dział masz o tym, poczytaj a nie kolejny świeżak nie używa opcji "Szukaj" Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 01-03-2013 09:45

Mam pytanko do jakiej liczby wyświetleń jest sens promować niszę ???


RE: Ogólna dyskusja o PPA - bios - 01-03-2013 09:51

To zależy czy masz dużą konkurencję, czy dodajesz komenty, lajki...


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Pablo1979 - 01-03-2013 09:54

Komentarze mam zablokowane ale lajki cały czas dodaję .


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 01-03-2013 13:42

A jak to jest z filmikami typu 200 wyświetleń pare likeów, brak opisu, tagi nie nadzwyczajne, brak komentarzy a taki filmik jest 3 na 1 stronie yt, gdzie kilkanaście innych filmików ma po pare k wyświetleń, dużo komentarzy, opisy itp WTF ?! smutny


RE: Ogólna dyskusja o PPA - vipper - 01-03-2013 19:27

(01-03-2013 13:42)Jojo693 napisał(a):  A jak to jest z filmikami typu 200 wyświetleń pare likeów, brak opisu, tagi nie nadzwyczajne, brak komentarzy a taki filmik jest 3 na 1 stronie yt, gdzie kilkanaście innych filmików ma po pare k wyświetleń, dużo komentarzy, opisy itp WTF ?! smutny

Podaj przykład? A tak ogólnie to prawdopodobnie tamci z 2k wyświetleń nabijali je sztucznie zbyt szybko. Wyszukiwarka jest tak zaprogramowana, ażeby potrafiła rozpoznać większość technik nieregulaminowo stosowanych. Jeżeli chcesz mieć jednocześnie dobrą pozycję i chcesz zdobyć np. 10k wyświetleń to:
-pamiętaj, że przez pierwsze 24h sztucznie nabita zbyt szybko duża ilość wyświetleń, ogólnie Cię dyskwalifikuje.
-po upływie 72h rozprowadzaj nadal regularnie, jednak możesz przyspieszyć Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - daniel42na - 01-03-2013 19:33

Tak mówicie o pozycjach na stronach wyszukiwarki jakby każdy wpisywał to samo..
Musicie zrobić tak aby tytuł tagi i opis były ustawione optymalnie dla każdego lub przynajmniej większości wpisywanych haseł w wyszukiwarke.. dla przykładu nie wszyscy wpisują "xyz hack" lecz "how to hack xyz"


RE: Ogólna dyskusja o PPA - siedlack - 01-03-2013 20:08

a jak stworzyć wiarygodny film do hacka? Najlepiej byłoby z przedstawieniem, że dany coins/cash/power/money/etc cheat faktycznie działa w grze ale nie mam pojecia jak to zrobić :/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Gremquen - 01-03-2013 20:11

(01-03-2013 20:08)siedlack napisał(a):  a jak stworzyć wiarygodny film do hacka? Najlepiej byłoby z przedstawieniem, że dany coins/cash/power/money/etc cheat faktycznie działa w grze ale nie mam pojecia jak to zrobić :/
Możesz użyć np. CheatEngine - poczytaj w sieci.

Dzięki niemu możesz zmieniać wizualnie różne wartości w grze, np możesz zrobić tak, że w przkładowej gierce będziesz miał 9999 golda.
(Oczywiście wcześniej dodasz je przez swój programik, a potem przechodzisz do gry wcześniej przygotowanej) Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 01-03-2013 20:28

A co zrobić, jak widzę że ktoś skopiował mój film ? Z konta gdzie mam orginalne wideo zgłosić że łamie moje prawa autorskie czy jak ? Big Grin Czy może z kilku kont zgłosić to samo ? Tongue