Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 06:55

(03-11-2012 01:22)buch napisał(a):  jedno pytanko
co oznacza % przy kazdej z 3 licencji ktore mozna nabyc?
czy jest to jakos Naszych produkowanych towarow w danej firmie?
oplaca sie wogole inwestowac w 10% czy od razu kupowac najdrozsza licencje?

daje ci ona zmniejszenie % zużywania produktu do produkcji
np jeśli produkujesz kanapki to najlepiej mieć licencję za 5 e, a jeśli np tak jak ja mięso to potrzebna ci jest licencja za 1 e bo produkujesz produkt do produkcji czegoś


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 08:24

patrząc na rynek pracy to ten .... jest właścicielem twojej firmy wojakk
ale co z gościa za żmija ... nie wydał e na zakup firmy, licencji i miejsc pracy i kupując za złoto ile zaoszczędził ... ale ma gość tupet


[attachment=1020]


P.S
ile ci za każdą akcję zapłacił ??

P.S 2

pisałeś w sprawie firmy do admina ? masz już jakąś odpowiedź ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 10:13

(03-11-2012 08:24)tomazzi napisał(a):  patrząc na rynek pracy to ten .... jest właścicielem twojej firmy wojakk
ale co z gościa za żmija ... nie wydał e na zakup firmy, licencji i miejsc pracy i kupując za złoto ile zaoszczędził ... ale ma gość tupet





P.S
ile ci za każdą akcję zapłacił ??

P.S 2

pisałeś w sprawie firmy do admina ? masz już jakąś odpowiedź ??


krotko mowiac widac ze gosc ma zamiar wszystkim uprzykrzyc zycie, inni przedsiebiorcy beda musieli znalezc na Niego jakis sposob inaczej bedzie z Nim coraz ciezej, zaczynajac od wykradania pracownikow przez wyzsza place jak i tansze produkty
a druga sprawa to taka iz koles byc moze jest bezczelny wykorzystujac niedoinformowanie wojaka ale na przyszlosc lepiej pierw sie dowiadywac i nie podejmowac pochopnych decyzji co pozniej moze obrocic sie przeciwko Nam
ps. nie ma ktos pracy w Wielkopolsce za jakis przyzwoite pieniadze?

edit:
mam jeszcze takie pytanie:
jakie ponosi sie koszty za otwieranie kolejnychh oddzialow i dodawanie miejsc pracy?
sama firma to koszt 10E plus licencja, zakup maszyn na poczatek, towarow potrzebnych do produkcji to jednak spore koszta, a ja nadal nie moge sie doliczyc ile przecietnie potrzeba aby otworzc firme
20E starczy?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 03-11-2012 10:20

Ten koleś mnie zmeetingował jak jeszcze w mazowieckim byłem Xpokerface a teraz mnie zablokował na 3 tygodnie. Szkoda WojaKk-a i jego firmy też. Mam pytanko, bo od dłuższego czasu w pałę zachodzę - czym się zajmuje firma commerce(taka kulka z flagami) ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 10:20

(03-11-2012 10:13)buch napisał(a):  
(03-11-2012 08:24)tomazzi napisał(a):  patrząc na rynek pracy to ten .... jest właścicielem twojej firmy wojakk
ale co z gościa za żmija ... nie wydał e na zakup firmy, licencji i miejsc pracy i kupując za złoto ile zaoszczędził ... ale ma gość tupet





P.S
ile ci za każdą akcję zapłacił ??

P.S 2

pisałeś w sprawie firmy do admina ? masz już jakąś odpowiedź ??


krotko mowiac widac ze gosc ma zamiar wszystkim uprzykrzyc zycie, inni przedsiebiorcy beda musieli znalezc na Niego jakis sposob inaczej bedzie z Nim coraz ciezej, zaczynajac od wykradania pracownikow przez wyzsza place jak i tansze produkty
a druga sprawa to taka iz koles byc moze jest bezczelny wykorzystujac niedoinformowanie wojaka ale na przyszlosc lepiej pierw sie dowiadywac i nie podejmowac pochopnych decyzji co pozniej moze obrocic sie przeciwko Nam
ps. nie ma ktos pracy w Wielkopolsce za jakis przyzwoite pieniadze?


trzyma z geo i raiden - takie towarzystwo wzajemnej adoracji i "śmietanka towarzyska" ale dla mnie gra to przede wszystkim zabawa a zarobek to przy okazji
geo próbował grać macho w małopolskim i szybko sprowadziłem go na ziemię - próbował swoje oferty ustawić pracy jako pierwsze by nasze były daleko z tyłu by on miał pracowników a my nie - dał sobie spokój przy mojej stawce 108 pln i zszedł szybko w dół by czasem ktoś się nie zatrudnił u niego za stawkę 100 pln
zobaczył gdzie jego miejsce w szeregu i również jego się nauczy pokory, wszystko pomalutku Smile mam nadzieję, że wojakk napisał do admina i kwestia oszustwa bo został oszukany zostanie rozstrzygnięta na korzyść wojakk, bo to wojakk wpłacił środki na swoje konto gry to on na tą chwilę dał zarobić adminowi więc jeśli jest w porządku człowiekiem to moim zdaniem kwestia ta zostanie rozstrzygnięta na korzyść wojakk czego mu oczywiście życzę by tak było


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 10:22

(03-11-2012 10:20)kleomenes napisał(a):  Ten koleś mnie zmeetingował jak jeszcze w mazowieckim byłem Xpokerface a teraz mnie zablokował na 3 tygodnie. Szkoda WojaKk-a i jego firmy też. Mam pytanko, bo od dłuższego czasu w pałę zachodzę - czym się zajmuje firma commerce(taka kulka z flagami) ?

to jest firma do sprzedaży na rynku między narodowym ale byś mógł sprzedawać to musisz mieć firmę swoją i mieć kogoś z nią w innym kraju


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 10:26

nie zdazylem juz edytowac poraz kolejny mojego posta, jeszcze jedno pytanie mam nadzieje ze juz ostatnieBig Grin

placil ktos z konta bankowego? osobiscie nigdy nie placilem w E i nie wiem czy to mi samo przeliczy czy lepiej pierw przelac na PP i dopiero dokonac przelewu?

no i tak czytam co napisal kelomens
czy spotkan biznesowych mozna jakos odmowic?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 10:29

(03-11-2012 10:26)buch napisał(a):  nie zdazylem juz edytowac poraz kolejny mojego posta, jeszcze jedno pytanie mam nadzieje ze juz ostatnieBig Grin

placil ktos z konta bankowego? osobiscie nigdy nie placilem w E i nie wiem czy to mi samo przeliczy czy lepiej pierw przelac na PP i dopiero dokonac przelewu?

no i tak czytam co napisal kelomens
czy spotkan biznesowych mozna jakos odmowic?

prowizja za przewalutowanie to 25% przy wpłacie z konta bo idzie to przez jakiś rumuński odpowiednik naszego bluecash, więc się bardziej opłaca przelać na pp, tam zamienić na euro po ich kursie i taniej wyjdzie wpłacać przez paypal Big Grin

spotkań nie odmówisz ty zapraszasz kogoś, ale ktoś może zaprosić ciebie jeśli nie pracujesz lub nie jesteś z kimś na spotkaniu
jedynie jak ktoś zrobił ciebie swoim wasalem i zablokował to wtedy nikt cię nie zaprosi na spotkanie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 03-11-2012 11:23

Oferty Pracy dodane- zapraszam do pracy ZdanuCash Fabrics


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - shino - 03-11-2012 11:26

Wypłacał ktoś już pieniążki??