Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - manfredo - 21-07-2016 18:00

Ja też oglądam trailery jak mam czas i narazie dałem do wypłąty 2xpsc za 20 zł i oba otrzymałem po 2 dniach roboczych


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Pyxe_it - 21-07-2016 18:09

Jak oni wysyłają to PSC pocztą czy meilem bo widzę, że trzeba tam podać swoje dane, podajecie normalnie prawdziwe dane?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 21-07-2016 18:14

(21-07-2016 18:09)Pyxe_it napisał(a):  Jak oni wysyłają to PSC pocztą czy meilem bo widzę, że trzeba tam podać swoje dane, podajecie normalnie prawdziwe dane?
Dane wpisz z jakiegoś fake generatora a kod psc podają na stronie. Tylko numer prawdziwy podaj bo musisz kodem potwierdzic


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - sulliwan93 - 21-07-2016 22:07

Generalnie punkty nabijał mi bolo9797. Po nabiciu punktów nie ruszalem nic jedynie za logowanie dostawałem. Tydzień temu zleciłem rp do LoL'a, wczoraj dostałem odrzucenie z 6a. Napisałem do nich. Tak jak pisałem - są złodziejami zawsze robią wszystko na swoją stronę. 6a nie łamałem, nie sprzedawałem punktów (da się??). Czas pisać z moderacją (zapewnie odpowiadają copy>paste)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 21-07-2016 22:11

(21-07-2016 22:07)sulliwan93 napisał(a):  Generalnie punkty nabijał mi bolo9797. Po nabiciu punktów nie ruszalem nic jedynie za logowanie dostawałem. Tydzień temu zleciłem rp do LoL'a, wczoraj dostałem odrzucenie z 6a. Napisałem do nich. Tak jak pisałem - są złodziejami zawsze robią wszystko na swoją stronę. 6a nie łamałem, nie sprzedawałem punktów (da się??). Czas pisać z moderacją (zapewnie odpowiadają copy>paste)
Jeżeli powodem odrzucenia jest 6a to nie ma żadnego sensu, by z nimi pisać, bo i tak tego nie cofną.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - makecash - 21-07-2016 22:35

Dlatego Bolo nabija punkty i sprzedaję i ma z tego pewną kasę bo tak to pomyślcie, że sam by kroił z wypłat z dogry.pl niemałe pieniądze Big Grin Dobry biznes Jerk


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 21-07-2016 22:38

(21-07-2016 22:07)sulliwan93 napisał(a):  Generalnie punkty nabijał mi bolo9797. Po nabiciu punktów nie ruszalem nic jedynie za logowanie dostawałem. Tydzień temu zleciłem rp do LoL'a, wczoraj dostałem odrzucenie z 6a. Napisałem do nich. Tak jak pisałem - są złodziejami zawsze robią wszystko na swoją stronę. 6a nie łamałem, nie sprzedawałem punktów (da się??). Czas pisać z moderacją (zapewnie odpowiadają copy>paste)

Ale 6a nie dotyczy sprzedaży pkt


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 21-07-2016 22:41

Dokładnie Big Grin pewnie bolo9797 nabijał punkty na wszystkich playlistach na raz, także dziwię się że ktokolwiek to kupuje, bo wiadome jest ze DOGRY za takie coś nic nie wypłaci


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - sulliwan93 - 21-07-2016 22:41

Nie ważne..
Chodzi o to:

Gamekit może rozwiązać Umowę z Użytkownikiem ze skutkiem natychmiastowym:
w przypadku, gdy Użytkownik zakłada wiele Kont Użytkownika, w sposób nielegalny zdobywa Punkty, zastrasza innych Użytkowników;

Czy zrobiłem coś nielegalnego? Czy zdobywałem punkty nielegalnie? Niech mi to udowodnią, bo nie widze błędu po swojej stronie. Nie zrobią, bo wtedy 50% hajsiku pójdzie do mnie i to nie będzie opłacalne.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 21-07-2016 22:43

Powodem jest punkt III podpunkt 6.a? Jezeli tak to dotyczy on m.in. tego że nie można nielegalnie zdobywać punktów, czyli to co zapewne oferuje bolo Wink