Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? (/Temat-Gokano-com-w-koncu-porzadny-serwis-z-nagrodami-114519)



RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 26-10-2015 10:31

Po prostu ludzie beda dluzej zbierac punkty i unikac, co drugiego restocku. Ceny sa zwiekszane przez administratora ale widocznie za malo. Chyba nie myslisz, ze robia to bez powodu, chyba latwiej pogodzic sie z tym, ze "musze troche dluzej zbierac na ta nagrode" niz z tym, ze serwer nie wyrabia :/

P.S. Nie jest to moja glowna propozycja zmiany ta wlasciwa opisalem wczesniej...


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - chawerut - 26-10-2015 10:31

(25-10-2015 23:12)Bartek4175- napisał(a):  co macie? Big Grin
[Obrazek: i2CQSbq.png]

Już wiem kto mi zgarnął sprzed nosa.. Sad uzupełniałam dane i bum, brak produktów Sad


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CMRR - 26-10-2015 10:48

(26-10-2015 10:31)GAMEOVER2316 napisał(a):  Po prostu ludzie beda dluzej zbierac punkty i unikac, co drugiego restocku. Ceny sa zwiekszane przez administratora ale widocznie za malo. Chyba nie myslisz, ze robia to bez powodu, chyba latwiej pogodzic sie z tym, ze "musze troche dluzej zbierac na ta nagrode" niz z tym, ze serwer nie wyrabia :/
Serwer zostaw w spokoju (admini nie kupią lepszego tylko po to, że podczas restocku nie wyrabia bo to normalne). Po moim zamówieniu nagrody jeszcze nie padł przez 10-15s. Co do zbierania dłużej sam to będę teraz robił, ponieważ zbieram na gopro hero hd. Brałem udział w 3 resach i zawsze zamówiłem to co chciałem.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 26-10-2015 10:50

(26-10-2015 10:31)GAMEOVER2316 napisał(a):  Po prostu ludzie beda dluzej zbierac punkty i unikac, co drugiego restocku. Ceny sa zwiekszane przez administratora ale widocznie za malo. Chyba nie myslisz, ze robia to bez powodu, chyba latwiej pogodzic sie z tym, ze "musze troche dluzej zbierac na ta nagrode" niz z tym, ze serwer nie wyrabia :/

P.S. Nie jest to moja glowna propozycja zmiany ta wlasciwa opisalem wczesniej...
Prawda jest taka, ze chcesz zwiekszonej liczby pkt za nagrode by miec wieksze szanse na zdobycie, gdyz wczoraj Ci sie nie udalo. Wieksza liczba pkt = mniejsza liczba osob przypadajaca na nagrode.
Nie ma to zadnego wplywu na administracje, bo im to nic nie da. Administracja woli (raczej) jak w danyn uzupelnieniu bierze udzial wiecej osob niz mniej.
A co maja do tego araby? Dlaczego ich dyskryminujesz? To tez userzy serwisu i maja pelne prawo do zdobywania nagrod. To tak jakby Tobie nie pozwolili zdobywac za bycie polaczkiem. To by bylo na tyle, bez odzewu. Nie ma sensu dalej drazyc, bo nie zrozumiesz Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CMRR - 26-10-2015 10:54

(26-10-2015 10:50)Roxi5017 napisał(a):  
(26-10-2015 10:31)GAMEOVER2316 napisał(a):  Po prostu ludzie beda dluzej zbierac punkty i unikac, co drugiego restocku. Ceny sa zwiekszane przez administratora ale widocznie za malo. Chyba nie myslisz, ze robia to bez powodu, chyba latwiej pogodzic sie z tym, ze "musze troche dluzej zbierac na ta nagrode" niz z tym, ze serwer nie wyrabia :/

P.S. Nie jest to moja glowna propozycja zmiany ta wlasciwa opisalem wczesniej...
Prawda jest taka, ze chcesz zwiekszonej liczby pkt za nagrode by miec wieksze szanse na zdobycie, gdyz wczoraj Ci sie nie udalo.
Nie ma to zadnego wplywu na administracje, bo im to nic nie da. Administracja woli (raczej) jak w danyn uzupelnieniu bierze udzial wiecej osob niz mniej.
A co maja do tego araby? Dlaczego ich dyskryminujesz? To tez userzy serwisu i maja pelne prawo do zdobywania nagrod. To tak jakby Tobie nie pozwolili zdobywav za bucie polaczkiem. To by bylo na tyle, bez odzewu. Nie ma sensu dalej drazyc, bo nie zrozumiesz Tongue
Roxi
Zwiększenie ilości GN za nagrodę ma sens jak dojdą nowe możliwości ich zdobywania (prawdopodobnie przez instalacje syfu na andka i ios) przez co administracja będzie mogła minimalizować straty. Na chwilę obecną by mieli tylko mniej wyświetleń z reklam.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 26-10-2015 10:57

@up ja mowie na chwile obecna, a nie przepowiadam przyszlosc. Nowosci mialy juz byc wprowadzone z wczesniejszych informacji, a wiadomo jak jest ze zmianami w kazdym serwisie. Dobrym przykladem jest AC Big Grin


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - CMRR - 26-10-2015 10:59

Ja mam tylko nadzieję, że tak nie będzie jak na AC.


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Gokano.com - 26-10-2015 11:53

(26-10-2015 09:26)GAMEOVER2316 napisał(a):  Nwm co jeszcze mozna zrobic ale wiem ze jesli biznes nie przynosi zyskow to albo trzeba cos zmienic albo trzeba sie zwijac.
Pewnie lepszym sposobem jest wpisanie na szybko beqdasvqewas, zeby pozniej napisac do was o zmiane danych wysylkowych...

Wiesz, co to inwestycja? Smile

Tak jak już ktoś napisał, wpisanie "bshdsfgsa" nie pomoże, bo nagroda zostanie anulowana.

(26-10-2015 09:52)GAMEOVER2316 napisał(a):  Powiedz mi w takim razie gdzie jest fair kiedy ja koncze wpisywac dane i klikam do odebrania niby to juz nagrody, a tu BANG i out of stock[Obrazek: 12182522_1650201288569257_4347822461718672204_o.jpg][/url]
To jest fair, że wszyscy mają takie same szanse. Każdy musi to zrobić, żeby wygrać.

(26-10-2015 10:07)GAMEOVER2316 napisał(a):  Bo nie sadze, ze dadza rade zmieniac serwery co miesiac na dwa razy wieksze ze wzgledu na ta popularnosc...
Pomijając już fakt, że nawet na wielkim Lockerz w przeszłości były większe problemy niż u nas (a dobrze to pamiętam) to niedługo będziemy mieli spotkanie z pewną firmą hostingową w sprawie współpracy, co może znacznie pomóc Smile

(26-10-2015 10:57)Roxi5017 napisał(a):  @up ja mowie na chwile obecna, a nie przepowiadam przyszlosc. Nowosci mialy juz byc wprowadzone z wczesniejszych informacji, a wiadomo jak jest ze zmianami w kazdym serwisie. Dobrym przykladem jest AC Big Grin
Tak, jednak potem poinformowaliśmy, że się nie wyrobimy. Nie będzie jak z AC, już jesteśmy na dobrej drodze z nowościami i w przyszłym miesiącu się pojawią Smile Konta developerskie Apple i Google też już się powoli grzeją Smile

(26-10-2015 10:54)CMRR napisał(a):  Na chwilę obecną by mieli tylko mniej wyświetleń z reklam.

Naprawdę za dużo sobie wyobrażacie w tej kwestii Smile


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - Roxi5017 - 26-10-2015 12:01

@[Gokano.com] Czy dzisiaj nie ma pytania na dzien 26.10? Bo mam tylko wczorajsze z 25.10 Chrysler czy Dodge Tongue


RE: Gokano.com - w końcu porządny serwis z nagrodami? - GAMEOVER2316 - 26-10-2015 12:26

(26-10-2015 11:53)Gokano.com napisał(a):  
(26-10-2015 09:26)GAMEOVER2316 napisał(a):  Nwm co jeszcze mozna zrobic ale wiem ze jesli biznes nie przynosi zyskow to albo trzeba cos zmienic albo trzeba sie zwijac.
Pewnie lepszym sposobem jest wpisanie na szybko beqdasvqewas, zeby pozniej napisac do was o zmiane danych wysylkowych...

Wiesz, co to inwestycja? Smile

Tak jak już ktoś napisał, wpisanie "bshdsfgsa" nie pomoże, bo nagroda zostanie anulowana.

(26-10-2015 09:52)GAMEOVER2316 napisał(a):  Powiedz mi w takim razie gdzie jest fair kiedy ja koncze wpisywac dane i klikam do odebrania niby to juz nagrody, a tu BANG i out of stock[Obrazek: 12182522_1650201288569257_4347822461718672204_o.jpg][/url]
To jest fair, że wszyscy mają takie same szanse. Każdy musi to zrobić, żeby wygrać.

(26-10-2015 10:07)GAMEOVER2316 napisał(a):  Bo nie sadze, ze dadza rade zmieniac serwery co miesiac na dwa razy wieksze ze wzgledu na ta popularnosc...
Pomijając już fakt, że nawet na wielkim Lockerz w przeszłości były większe problemy niż u nas (a dobrze to pamiętam) to niedługo będziemy mieli spotkanie z pewną firmą hostingową w sprawie współpracy, co może znacznie pomóc Smile

(26-10-2015 10:57)Roxi5017 napisał(a):  @up ja mowie na chwile obecna, a nie przepowiadam przyszlosc. Nowosci mialy juz byc wprowadzone z wczesniejszych informacji, a wiadomo jak jest ze zmianami w kazdym serwisie. Dobrym przykladem jest AC Big Grin
Tak, jednak potem poinformowaliśmy, że się nie wyrobimy. Nie będzie jak z AC, już jesteśmy na dobrej drodze z nowościami i w przyszłym miesiącu się pojawią Smile Konta developerskie Apple i Google też już się powoli grzeją Smile

(26-10-2015 10:54)CMRR napisał(a):  Na chwilę obecną by mieli tylko mniej wyświetleń z reklam.

Naprawdę za dużo sobie wyobrażacie w tej kwestii Smile

Milo slyszec, ze czytacie wszystko od poczatku i rozumiecie nasze zdania. Milo tez czytac, ze sprawa z serwerem sie poprawi po wczesniejszym pisaniu o co miesiecznych stratach Smile Jesli chodzi pytanie o inwestycje Smile To blagam niech nagrody pozostana na takim lub podobnym poziomie :/