Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 02-11-2012 22:43

Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu, możemy zrobić tak jak pisze WojaKk, że popracuje u mnie jak my będziemy pracowali u niego Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 22:50

(02-11-2012 22:43)kleomenes napisał(a):  Jeśli o mnie chodzi to nie ma problemu, możemy zrobić tak jak pisze WojaKk, że popracuje u mnie jak my będziemy pracowali u niego Smile

no i wszystko jasne i to już sprawa pomiędzy wami Smile
co do umcyk to jeśli nie będzie pracował dzisiaj u ciebie kleomens to lista skraca się o jedno oczko Smilei jutro zamiast u niego to będziemy pracować u coristo ( w grze "zdanu")


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 02-11-2012 23:56

Zamiast iść w górę to cały czas mi spada:
P & P Company
markup: 65%

Aktówkę,garnitur itd. mam


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 03-11-2012 00:00

Właśnie straciłem dostęp do firmy bo sprzedałem więcej niż 50 % akcji.. Myślałem, że to inaczej działa

Brawo dla mnie..
Czy to może nie dlatego i wkradł się jakiś błąd? Mam nadzieję, że te drugie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 00:01

(02-11-2012 23:56)masterex2 napisał(a):  Zamiast iść w górę to cały czas mi spada:
P & P Company
markup: 65%

Aktówkę,garnitur itd. mam

jak jesteś przy pc to odświeżaj stronę gry co 10 minut


okej panowie Smile w sobotę wszyscy z grupy pracujemy u zdanu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 00:02

(03-11-2012 00:00)WojaKk napisał(a):  Właśnie straciłem dostęp do firmy bo sprzedałem więcej niż 50 % akcji.. Myślałem, że to inaczej działa

Brawo dla mnie..
Czy to może nie dlatego i wkradł się jakiś błąd? Mam nadzieję, że te drugie.

o kurcze ... to nie fajnie - nie można jakoś tego cofnąć ???
napisz do admina i daj znać co i jak i życzę by się udało i oby był to błąd


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 03-11-2012 00:04

Ten val3ntyn10 pisał do mnie i pytał czy sprzedam mu akcje..

@ Dobra, jednak już mam po firmie.. Mówi się trudno, ale nie ujdzie mu to płazem.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-11-2012 00:08

(03-11-2012 00:04)WojaKk napisał(a):  Ten val3ntyn10 pisał do mnie i pytał czy sprzedam mu akcje..

on w ogóle kombinuje jak koń pod górkę do mnie 1 dzień pisał ile chce złota za zdanu ...
napisałem mu, że nie jest na sprzedaż jako polecony a w końcu przy którejś wiadomości napisałem, że chcę 1 mln złota to dał sobie spokój Big Grin

jak sprzedałeś mu udziały to 100 akcji to 10% więc ile ma udziałów to tyle % z wypłacanych przez ciebie xau z konta firmowego pójdzie do niego ...
jeszcze przy wypłacie do kasy państwa idzie 15% z kwoty aux to czysty biznes zrobiłeś nie powiem ...
zamiast zarabiać porządnie na firmie jak odzyskasz dostęp czego życzę jak najszybciej ( daj znać co odpowie admin) to dużo oddasz jemu plus podatek państwa





Ai muncit 8 ore la compania ZdanuCash Fabrics , ai castigat 21.90 PLN si ai platit un impozit de 5.47 PLN catre Bugetul de Stat


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-11-2012 01:03

Witam,
trafiłem na forum szukając informacji o VirtConomics. Przez kilka dni grałem na amerykańskim gruncie co o mało nie skończyło się porzuceniem gry. Wtedy postanowiłem przenieść się do Polski i zupełnie zmieniły się moje odczucia. Tak się wkręciłem że myślę żeby poważniej zainwestować w swoją firmę (na razie zainwestowałem tylko 1 euro w gadżety). Z racji tego że przeniosłem się do Małopolski widzę tutaj pewną niszę - brak gazet - o one dają niezłego kopa do Inteligencji (sprawdzone u amerykańców). Planuję w najbliższych dniach ruszyć z własną działalnością.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 03-11-2012 01:22

jedno pytanko
co oznacza % przy kazdej z 3 licencji ktore mozna nabyc?
czy jest to jakos Naszych produkowanych towarow w danej firmie?
oplaca sie wogole inwestowac w 10% czy od razu kupowac najdrozsza licencje?