Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 20-07-2016 13:56

Ja bym w ogóle dał sobie spokój z tą stroną. Wygrałem kosę w konkursie. Zamiast wysłać mi od razu na steam to dostałem punkty do wykorzystania w sklepie. No spoko. Dziś zamawiam kosę zamówienie odrzucone. impreza


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 20-07-2016 13:59

Tak btw jak wygra się w konkursie, nagroda przychodzi instant czy trzeba czekać na weryfikację?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Driver494 - 20-07-2016 14:09

(20-07-2016 13:59)DzejkobPL napisał(a):  Tak btw jak wygra się w konkursie, nagroda przychodzi instant czy trzeba czekać na weryfikację?
Wcześniej trzeba było potwierdzić, że ty to ty wpisujac kod na stronie (przychodzi smsem) a potem napisać email do kogoś tam z wymaganymi informacjami. Obecnie dostajesz punkty i wydajesz w sklepie. Ale jak widzisz nie polecam.

Wie ktoś może gdzie znajdę email do tych z dogry? Jakoś nie mam ochoty użerać się z upośledzoną morderacją.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - dawidq3 - 20-07-2016 14:53

Dostał ktoś PSC w tym tygodniu? Czekam od piątku i nic, straszna bieda Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - wiesiek - 20-07-2016 14:57

tez czekam czekam i nic, może to już scam :-D


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 20-07-2016 16:18

(20-07-2016 14:09)Driver494 napisał(a):  
(20-07-2016 13:59)DzejkobPL napisał(a):  Tak btw jak wygra się w konkursie, nagroda przychodzi instant czy trzeba czekać na weryfikację?
Wcześniej trzeba było potwierdzić, że ty to ty wpisujac kod na stronie (przychodzi smsem) a potem napisać email do kogoś tam z wymaganymi informacjami. Obecnie dostajesz punkty i wydajesz w sklepie. Ale jak widzisz nie polecam.

Wie ktoś może gdzie znajdę email do tych z dogry? Jakoś nie mam ochoty użerać się z upośledzoną morderacją.

i co masz email ? bo chetnie tez bym im napisał co mysle o moderacji


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 20-07-2016 16:29

Wypłacili mi Vulcana przed chwilą impreza


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - emptyheartpl - 20-07-2016 17:37

Sposób nie wypalił się do końca :v albo mnie robią w ch. :x

[attachment=3775]


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - RainbowDash - 20-07-2016 18:07

Poleciał ban na konto i odrzucono mi zamówienia :v


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 20-07-2016 21:22

Teraz to polecieli po bandzie, 2 konta, 2 tak samo nabijanie punkty, jeden ban, jeden wypłacony.

Morał? Wypłacają jak chcą. ^^