Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:16

a co to beda te kamienie milowe?czyli bedzie odwqrotnie niz jest teraz bo teraz jest wegiel w punkcie handlowym


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 20:21

Nie będzie odwrotnie. Węgiel po prostu był. W międzyczasie powstał punkt handlowy oraz skład, które od jakiegoś czasu widzicie u siebie aby się przyzwyczajać Smile Kamienie milowe to ważne zdarzenia na Waszych kontach, które są nagradzane różnymi fajnymi bonusami w grze.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - DawideQQ - 13-04-2018 20:24

Coalco a mogę na telefonie zbierać węgiel ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 20:27

W jakim sense, DawideQQ? Jeżeli chcesz go wydobywać przez CPU to nie polecam, ponieważ zmarnujesz sobie baterię w dodatku osiągając zapewne słabą wydajność obliczeń.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:28

nie bardzo kminie w tej chwili jest wegiel w punkcie handlowym czyli mamy go przewizc do skladu? bedzie jakis czas czy za jednym pstryknieciem?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 20:31

W momencie uruchomienia logistyki całe obecne wydobycie i zasoby węgla będziecie mieli w punkcie handlowym, to fakt. Jednym pstryknięciem będzie można go przerzucić za darmo do składu -- jest widoczna opcja : PRZEŚLIJ DO SKŁADU. Całe wydobycie będzie przypisywane do składu, czyli aby móc sprzedać ten węgiel, trzeba będzie mieć włączony transport i przewieźć go do punktu handlowego.

Wejdź sobie do zakładku Kopalnia podstawowa, tam jest panel logistyki (jeszcze nie działa) ale myślę, że wszystko wygląda przejrzyście i łatwo się połapać. Cała obsługa ogranicza się do wciśnięcia jednego przycisku (Włącz/ wyłącz transport) oraz zapewnieniu odpowiedniej ilości pojazdów i paliwa.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 13-04-2018 20:34

Jeszcze kwestia rozbudowy budynków. Co jeśli ktoś ma połowę węgla w punkcie handlowym a połowę w składzie? W którym z nich trzeba posiadać węgiel żeby rozbudować budynek?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:35

Przeslij do skladu to wiem tylko myslalem ze transport bedzie przewozony przez np 1h okreslona ilosc ton


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 13-04-2018 20:36

Węgiel w punkcie handlowym służy tylko do transakcji giełdowych. Rozbudowa budynków będzie się odbywała z węgla w składzie.

[Obrazek: send.jpg]

Parwelcia, zerknij na stronę kopalni podstawowej. Z pewnością masz tam opisaną wydajność transportu...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 13-04-2018 20:39

widze spoko tylko myslalem ze wszystko bedzie w punkcie handlowym i sie zastanawialem co tu przewozic jak jednym szczalem bedzie wszystko w skladzie ale teraz rozumiem zastanwaiam sie czy kupic rafinerie czy hute stali nie wiem co