Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - wiesiek - 20-07-2016 00:38

ta zwłaszcza w nocy :-D


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Matixio - 20-07-2016 09:59

gdzie się piszę do nich ??Big Grin bo nwm a chcę wysłać im wiadomość Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Dziqulele - 20-07-2016 10:19

(20-07-2016 09:59)Matixio napisał(a):  gdzie się piszę do nich ??Big Grin bo nwm a chcę wysłać im wiadomość Big Grin

Klikasz pomoc na samym dole w prawym rogu. Później wjeżdzasz w jakiś faq i gdy go czytasz całego to masz opcje " Odpowiedź nie jest wystarczajaca? Napisz do nas" klikasz to ostatnie i mozesz pisać zgłoszenie Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 20-07-2016 10:45

Wcześniej dawali kody prawie odrazu, teraz się ciągnie i ciągnie...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 20-07-2016 10:58

Bo teraz pewnie weryfikują Big Grin Wcześniej uzbierałeś i dawali od razu bez niczego Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - emptyheartpl - 20-07-2016 11:40

Guys, mowiliscie, ze mnie zbanowali. Pisalem wczoraj do nich, odpisali, zebym sie wylogowal i zalogowal. Mam wsyzstkie zadania :v. Nic o banie nie pisali. Wiec jestem zbanowany, czy im sie cos zbugowalo ? (raczej napisali by mi o banie)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 20-07-2016 11:41

Ogólnie najczęściej jak reklamy znikały to było od nich, że blokowali możliwość blokowania konta, może chcą żebyś dobił trochę punktów i przy wypłacie bana dadzą. Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Urias - 20-07-2016 11:44

15 ojro na steama jest xDD Byloby 25 no ale coz dzis anulowanie zamowienia i banik Sad.Lipton.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - emptyheartpl - 20-07-2016 12:01

Spk Big Grin To jeszcze powiedzcie jak wy ogladacie te trailery ? Ktos mowil, ze jak ogladam wiecej niz jedna na raz, to moge dac sobie juz spokoj. Jakies rady ? Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 20-07-2016 13:14

Szkoda pisać tam do nich, standardowe "ctrl + C a potem ctrl + V" Wink