Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 01-11-2012 22:17

No ciekaw jestem czy te przedsiebiorstwa ktore do tej pory powstaly z jedzeniem beda wstanie zaspokoic potrzeby mieszkancow
A czy budzet panstwa stanowi calosc danego produktu na calym obszarze kraju? Zmierzam do tego czy obojetnie w jakim regionie zostanie otwarta fabryka to czy dany towar bedzie dostepny tylko na rynku w danym obszarze czy na terenie calego kraju?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 01-11-2012 22:23

(01-11-2012 22:17)buch napisał(a):  No ciekaw jestem czy te przedsiebiorstwa ktore do tej pory powstaly z jedzeniem beda wstanie zaspokoic potrzeby mieszkancow
A czy budzet panstwa stanowi calosc danego produktu na calym obszarze kraju? Zmierzam do tego czy obojetnie w jakim regionie zostanie otwarta fabryka to czy dany towar bedzie dostepny tylko na rynku w danym obszarze czy na terenie calego kraju?

dostępność towaru twojej firmy jest zależny od ilości oddziałów które masz otwarte w swojej firmie, jeśli masz otwarte oddziały w każdym woj to twój produkt dostępny jest dla wszystkich z każdego woj, jeśli masz np w 3-4 woj no to wtedy jest dostępny tylko w tych 3-4 woj gdzie masz oddziały firmy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 02-11-2012 00:29

No to czekamy az kleomens wystawi sloty na robote


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 02-11-2012 08:46

Oki, robota czeka. Dzisiaj mam malowanie hacjendy Big Grin więc nie wiem czy cały czas robota będzie na pierwszej pozycji ale postaram się.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 08:58

(02-11-2012 08:46)kleomenes napisał(a):  Oki, robota czeka. Dzisiaj mam malowanie hacjendy Big Grin więc nie wiem czy cały czas robota będzie na pierwszej pozycji ale postaram się.

Pracowałeś 8 godzin w firmie Firma "DREWNO & Drzewno" , wygrałeś 21,33 zł i płacić podatek w wysokości 5,33 zł z budżetu państwa


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 02-11-2012 09:06

tomazzi gdzie się przeprowadzić z tą firmą ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 02-11-2012 09:19

(02-11-2012 09:06)UmCyK napisał(a):  tomazzi gdzie się przeprowadzić z tą firmą ??

Jeżeli się nie mylę to do Małopolski


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 02-11-2012 09:30

(02-11-2012 09:06)UmCyK napisał(a):  tomazzi gdzie się przeprowadzić z tą firmą ??

nie wiem jak skomentować twoje pytanie bo kilka epitetów się ciśnie na palce i klawiaturę ...
2-3 dni do tyłu miałeś wielkie obiekcje dlaczego małopolskie a dzisiaj bezczelnie się pytasz gdzie ...
wiedziałeś doskonale gdzie się zbieramy, wyraziłeś chęć udziału ale przeprowadzka z twojej strony nie nastąpiła
w dniu wczorajszym u mnie nie pracowałeś, jeśli w dniu dzisiejszym nie będziesz pracował u kleomens (francuz6) zostaniesz wykluczony z listy i z grupy


P.S kleomens proszę o informację czy umcyk w grze nick : 4EverSky pracował u ciebie w dniu dzisiejszym w małopolskim tzn do 24, jeśli nie to zostanie wykluczony z grupy i z miejsca w grupie
nie powiem umcyk dobry z ciebie agregat ...



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - masterex2 - 02-11-2012 11:39

Pracowałeś 8 godzin w firmie Firma "DREWNO & Drzewno" , wygrałeś 13,68 zł i płacić podatek w wysokości 3,42 zł z budżetu państwa


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - buch - 02-11-2012 11:50

witam ponownie
znajoma chcial sie zarejstrowac, problem w tym ze kraj jaki jej wyskakuje to korea polnocnaBig Grin
nie wiem jakim cudem bo ma rzekomo internet mobilny PLAY
wie ktos jak rozwiazac ten problem? czy moze ma sie zarejstrowac i pozniej pisac jakas petycje o przeniesienie do innego panstwa?