Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FG scam? (Zaległe nagrody) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FG scam? (Zaległe nagrody) (/Temat-FG-scam-Zalegle-nagrody-95935)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - MaXimuS007 - 26-08-2014 22:11

(26-08-2014 16:04)ICanTrollU napisał(a):  Czyli sytuacja się nie zmienia. Możesz sprawdzić w prosty sposób czy czyta e-maile:
http://pcfaq.pl/internet/jak-sprawdzic-czy-email-dotarl-do-odbiorcy-jak-sprawdzic-czy-email-zostal-przeczytany/

"nie dziala juz ten serwis, nie przychodza raporty, i nie wysyla maili." - komentarz z 28 czerwca.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - D.ave - 27-08-2014 10:30

(25-08-2014 13:36)haha40027 napisał(a):  Zuhsm, rozumiem, że można nie mieć czasu

Również rozumiem że można nie mieć czasu,nie rozumiem tylko jak można olewać tak swoich użytkowników ?.9 dni temu pisałem w sprawie usunięcia konta,w regulaminie jasno piszę że mogę,wiec skorzystałem z tego jednak przez te 9 dni nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi w tej sprawie. Nie znalazł 5 min na odpisanie ? Na forum to samo,wejdzie na chwile i już go nie ma. Na waszym miejscu zrobiłbym sobie msc wolnego od zbierania punktów,wtedy raz dwa zacznie odpisywać na każdą wiadomość.

Dzięki za 2 peny i za zardzewiałą tarczę która rozpadła się pod 10 minutach gry Lol jednak nie zamierzam już się w to bawić,gdyż widzę jakie masz podejście do nas Wink

Piona Smile


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - KungFuPanda - 27-08-2014 10:34

może gdyby serwis znalazł sie w scam zuhsm poważnie by wtedy traktował użytkowników.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - ICanTrollU - 27-08-2014 10:42

To proście admina o przeniesienie do scam Smile Zgłaszajcie mój post.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - FireGifts.pl - 27-08-2014 21:05

D.ave konta usuwam na bieżąco, więc na pewno usunę.

50 osób zagłosowało za tym że Firegifts.pl to scam, otrzymałem 7 reklamacji od użytkowników.


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - LeftwardBus88 - 27-08-2014 21:09

(27-08-2014 21:05)FireGifts.pl napisał(a):  D.ave konta usuwam na bieżąco, więc na pewno usunę.

50 osób zagłosowało za tym że Firegifts.pl to scam, otrzymałem 7 reklamacji od użytkowników.

Dałem numer telefonu mam nadziej, że mp3 zostanie wysłana też


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - haha40027 - 27-08-2014 21:10

@firegifts.pl
W ogóle po co każesz pisać ludziom na maila skoro im nie odpisujesz?
Ludzie piszą do Ciebie z "ofertami"(jeśli tak można to ująć) pomocy, tak jak kazałeś(osoby +18), a Ty nawet nie raczysz im odpisać.

Nawet jeśli się kogoś odrzuca to chyba wypada odpisać, czyż nie?

Jak wygląda sprawa wysyłki za sierpień, nagrody już w drodze?


Odp: RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - KarolD - 27-08-2014 23:07

(27-08-2014 21:05)FireGifts.pl napisał(a):  D.ave konta usuwam na bieżąco, więc na pewno usunę.

50 osób zagłosowało za tym że Firegifts.pl to scam, otrzymałem 7 reklamacji od użytkowników.

Wyslales nagrody?
Czytasz maile?
Wysylasz ZALEGLE nagrody?
Dodasz liste nagrod?
Przejrzysz nasze propozycje?
Weź sie do pracy a nie olewasz nas...
Pare godzin i juz odnowisz serwis odpisz wszystkim na maile dodaj adtaily do kodow dodaj mozliwosc kupowania reklam i wyslij zalegle nagrody to serwis mocno odżyje Smile


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - MaXimuS007 - 28-08-2014 00:01

(27-08-2014 23:07)KarolD napisał(a):  
(27-08-2014 21:05)FireGifts.pl napisał(a):  D.ave konta usuwam na bieżąco, więc na pewno usunę.

50 osób zagłosowało za tym że Firegifts.pl to scam, otrzymałem 7 reklamacji od użytkowników.

Wyslales nagrody?
Czytasz maile?
Wysylasz ZALEGLE nagrody?
Dodasz liste nagrod?
Przejrzysz nasze propozycje?
Weź sie do pracy a nie olewasz nas...
Pare godzin i juz odnowisz serwis odpisz wszystkim na maile dodaj adtaily do kodow dodaj mozliwosc kupowania reklam i wyslij zalegle nagrody to serwis mocno odżyje Smile
Serwis odżyje jeśli on w końcu znajdzie pomocnika, a na razie to nawet podania olewa. A później z pomocnikiem może już realizować takie pomysły, bo sam na pewno nie da rady. Tongue


RE: FG scam? (Zaległe nagrody) - majeros - 28-08-2014 12:59

zuhsm a czemu nie napisałeś czy wysłałeś nagrody? Domyślam się że nie wysłałeś...