Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux (/Temat-STREFA-KLIKOW-nowy-polski-bux-93357)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 15:16

Promowanie na Facebooku jest jak najbardziej dozwolone i wskazane. Nie obiecuj jednak ludziom 1000 PLN oraz darmowego konta Premium - bo później ludzie do nas mają mnóstwo pytań i pretensji.


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 13-07-2014 15:20

(13-07-2014 15:14)Radek4921 napisał(a):  
(13-07-2014 15:05)xardas1020 napisał(a):  
(13-07-2014 11:11)Radek4921 napisał(a):  Za taki biznes to ja dziękuję ...

[Obrazek: a7d04e18da.jpg]

bekabeka

nie wiesz, że chytry dwa razy traci ?
chciałeś wygrać konkurs i 50 pln a wygrałeś bana beka

O jeny, promowałem na Facebooku i wielkie halo... Bez sensu...

jak widzę w odpowiedzi magdalenek to nie była zwykła akcja promowania

(13-07-2014 15:16)Magdalenek napisał(a):  Promowanie na Facebooku jest jak najbardziej dozwolone i wskazane. Nie obiecuj jednak ludziom 1000 PLN oraz darmowego konta Premium - bo później ludzie do nas mają mnóstwo pytań i pretensji.

bekabeka poniosła cię chłopie fantazja i pojechałeś po bandzie na całego
jak widać opłaciło się beka zamiast wygranej 50 pln, wygrałeś ban beka

P.S magdalenek taka moja rada :

jak robicie konkurs na poleconych zróbcie wymóg aktywności poleconego minimum 5 dni i wtedy będzie zaliczony
w takiej opcji unikniecie potem świecenia oczami przez promotorów których za bardzo fantazja rozniesie


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 15:26

@Xardas, dziękuję za radę. Jakiś Ty miły i zabawny się zrobił... Wink


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 13-07-2014 15:31

(13-07-2014 15:26)Magdalenek napisał(a):  @Xardas, dziękuję za radę. Jakiś Ty miły i zabawny się zrobił... Wink

od urodzenia taki byłem, tylko ty jakaś taka wrażliwa i cokolwiek napisanie odbierałaś na opak a ta demagogia to już też jechałaś po bandzie Tongue


odpowiadasz za kontakt z ludźmi z których jak by nie było czerpiecie profit na początku nie w 100% pokrywający wydatki a potem wasz zarobek będzie z ludzi
musisz wyluzować i podchodzić na spokojnie do wpisów ludzi a nie "atakować" jakikolwiek wpis już was nie chwalący


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 15:46

Ej, a mogę nowe konto zrobić?
Na nowym nie będę już obiecywał cudów Smile


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 15:46

Uwielbiam krytykę - ale tylko konstruktywną. Nie wiem czy zauważyłeś, odpowiadam na wszystkie posty. Większość z nich wcale nie jest pochlebna, natomiast z większości jednak wyciągamy z nich wnioski i staramy się poprawić nasz produkt.

No ale zmierzamy znów w kierunku off-topic ja natomiast mam dziś dzień wolny a znów tylko Strefa i Strefa Smile

@Radek - nowe konto zostanie automatycznie zablokowane a więc nie nabijaj nam znów licznika proszę.

Do jutra!


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Radek4921 - 13-07-2014 15:51

(13-07-2014 15:46)Magdalenek napisał(a):  Uwielbiam krytykę - ale tylko konstruktywną. Nie wiem czy zauważyłeś, odpowiadam na wszystkie posty. Większość z nich wcale nie jest pochlebna, natomiast z większości jednak wyciągamy z nich wnioski i staramy się poprawić nasz produkt.

No ale zmierzamy znów w kierunku off-topic ja natomiast mam dziś dzień wolny a znów tylko Strefa i Strefa Smile

@Radek - nowe konto zostanie automatycznie zablokowane a więc nie nabijaj nam znów licznika proszę.

Do jutra!

Dlaczego zablokowane?
Widzę że jakieś układy macie z kytorrem...


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 15:55

Kolejny raz zapraszam do regulaminu i tak poza tym jest to ostatni post, który piszę w Twoim kierunku:

1. KONTO UŻYTKOWNIKA
1.1. Możesz posiadać tylko jedno konto. Jakiekolwiek usiłowanie założenia więcej niż jednego konta będzie skutkowało zawieszeniem wszystkich posiadanych przez Ciebie kont. Dotyczy to również Twoich kont płatniczych (PayPal / Konto Bankowe), które są unikalne i nie powinny być współdzielone z innymi użytkownikami.
1.2. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta na gospodarstwo domowe. Jeśli wystąpi więcej emisji tej samej reklamy z tego samego gospodarstwa domowego, wszystkie konta z tego gospodarstwa zostaną zawieszone.



RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - xardas1020 - 13-07-2014 15:56

(13-07-2014 15:51)Radek4921 napisał(a):  
(13-07-2014 15:46)Magdalenek napisał(a):  Uwielbiam krytykę - ale tylko konstruktywną. Nie wiem czy zauważyłeś, odpowiadam na wszystkie posty. Większość z nich wcale nie jest pochlebna, natomiast z większości jednak wyciągamy z nich wnioski i staramy się poprawić nasz produkt.

No ale zmierzamy znów w kierunku off-topic ja natomiast mam dziś dzień wolny a znów tylko Strefa i Strefa Smile

@Radek - nowe konto zostanie automatycznie zablokowane a więc nie nabijaj nam znów licznika proszę.

Do jutra!

Dlaczego zablokowane?
Widzę że jakieś układy macie z kytorrem...

co już kytorr się w S-K szarogęsi jak w sejfik ?
nie mogę człowieka ....

przedobrzyłeś chłopie chcąc wygrać i multi nie założysz, masz po zarobku w S-K Tongue


RE: STREFA KLIKÓW - nowy polski bux - Magdalenek - 13-07-2014 16:01

O użytkowniku Kytorr nie wiem nic, tak samo jak o pozostałych użytkownikach Strefy. Ktoś przecież musi wygrać konkurs, a skoro użytkownikowi Kytorr zdobywanie poleconych w REGULAMINOWY sposób idzie całkiem nieźle, to chyba nie możemy mieć o to do niego pretensji.

Poza mną nikt się na Strefie nie szarogęsi Tongue