Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik motywacyjny SexPistols - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik motywacyjny SexPistols (/Temat-Dziennik-motywacyjny-SexPistols-88808)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 13-05-2014 07:27

Za darmo robić nie będę Smile a do tej pory nie została mi wypłacona ani jedna złotówka z 3 serwisów, w których zarabiałam. Freebiz ma jeszcze 4 dni (zleciłam 10 maja), hotcash już dawno po terminie i prawdopodobnie nigdy tej kasy nie zobaczę Wink nawet jej nie uwzględniłam w pierwszym poście. A firesub powiadomili, że osoby bez rachunku muszą czekać mniej więcej do 22 maja, ostatnio coś pisali, że chyba im szybciej zejdzie Big Grin ale ja w bajeczki nie wierzę, hotcash tak samo przesuwał terminy. Ale z racji tego, że firesub ponoć taki wypłacalny to jeszcze czekam (na pierwszą i ostatnią wypłatę w tym serwisie).

Edit: Shorte.st wypłaciło mi moje $11,7 Tongue teraz czekam na resztę przelewów, do których mam nadzieję dojdzie jeszcze w tym tygodniu.


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Rafiks1992 - 13-05-2014 13:21

hmm co do firesuba to wyplaca bo czesto dodaja ludzie wyplaty i jest to serwis normalny chyba, a z hotcash to mozna zapomniec tez nie dostalem juz dawno temu zlecilem ^^ freebiz dziala napewno


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Thi4f - 13-05-2014 14:05

Eee no, konkretnie, widzę. Big Grin Firesub wypłaca, sam wczoraj dostałem wypłatę. Smile HotCash niestety stoi na krawędzi SCAM'u albo już nim jest.


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 13-05-2014 20:14

Może i wypłaca, ale strasznie kręci. Rano znowu pisali co innego, że nie mają kasy na wypłaty bankowe, a teraz, że wypłaty powyżej 160zł (dziwnym trafem mam u nich 147zł Smile ) zostały już wypłacone, a reszta wyjdzie PRAWDOPODOBNIE 15 maja. Śmiech na sali Smile


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - walekpl123 - 13-05-2014 20:22

Oby jak najszybciej wypłacali. Smile

@Thi4f, Karczu niedawno kupił HotCasha więc nie ma mowy, że to scam.


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 14-05-2014 09:33

Dziś rano sprawdziłam status freebiz, a tam zrealizowane! Nawet nie zostałam poproszona o weryfikację czy coś, polecam jak najbardziej ten serwis, teraz czekam na przelew Heart No nic, trzeba się zabrać na następne 504zł Big Grin


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - Rafiks1992 - 14-05-2014 14:16

bardzo ladnie, nic tylko pogratulowac chyba pierwszej konkretnej wyplatki ^^


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - xerq - 14-05-2014 14:32

(14-05-2014 09:33)SexPistols napisał(a):  Dziś rano sprawdziłam status freebiz, a tam zrealizowane! Nawet nie zostałam poproszona o weryfikację czy coś, polecam jak najbardziej ten serwis, teraz czekam na przelew Heart No nic, trzeba się zabrać na następne 504zł Big Grin

Mentorujesz może na firesub ? Smile


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 14-05-2014 14:37

(14-05-2014 14:16)Rafiks1992 napisał(a):  bardzo ladnie, nic tylko pogratulowac chyba pierwszej konkretnej wyplatki ^^

dzięki dzięki Lol i tak, to pierwsza konkretna wypłata z mojego internetowego zarabiania, mam nadzieję, że na tym nie przestanę Tongue

(14-05-2014 14:32)xerq napisał(a):  
(14-05-2014 09:33)SexPistols napisał(a):  Dziś rano sprawdziłam status freebiz, a tam zrealizowane! Nawet nie zostałam poproszona o weryfikację czy coś, polecam jak najbardziej ten serwis, teraz czekam na przelew Heart No nic, trzeba się zabrać na następne 504zł Big Grin

Mentorujesz może na firesub ? Smile


Niestety nie, na firesub już nie będę działała, nie pasuje mi wiele rzeczy u nich, poza tym nie mentoruję w ogóle, bo po prostu jestem dość nowa i właściwie nie robię nic nowego czego chyba każdy nie robi Smile


RE: Dziennik motywacyjny SexPistols - SexPistols - 15-05-2014 17:42

postanowiłam, że zrobię sobie nowy cel, żeby mieć motywację Smile 504zł na freebiz do końca maja! Poprzednie 504zł udało mi się zarobić w 8 dni, ale teraz mam wrażenie, że potrwa to trochę dłużej, ponieważ jestem dość zajęta.
Zaczynam od dziś.

w tej chwili jest 54zł Smile