Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złoty Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Złoty Biznes (/Temat-Zloty-Biznes-77242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Złoty Biznes - Traw3k - 08-11-2013 16:45

1. Obejrzałem sobie filmik z dowodem wypłaty.
2. Następnie przypomniałem sobie, skąd znam tego Pana, który prezentuje dowód wypłaty.
3. Ano tak, był jednym z liderów w BannersBroker. Miałem okazję poznać osobiście.
4. Zadałem sobie pytanie: kurcze, czy BannersBroker nie ma problemów z wypłatami? Od marca tego roku?
5. Zobaczyłem sobie fanpage "Emgoldex Polska". A tam polubienie od kolejnego znajomego, którego teraz pół mojego miasta chce dopaść za pieniądze utopione w BannersBroker. Również znam osobiście. Facet nie ma żadnej reputacji.

Nie, to tylko moje złudzenia. Emgoldex to super biznes! Wchodzę w to!

Smile


RE: Złoty Biznes - masito - 08-11-2013 16:52

Jak dla mnie zbyt ryzykowne ...


RE: Złoty Biznes - martucha123 - 08-11-2013 21:24

Eee jak dla mnie oszukaństwo


RE: Złoty Biznes - mattheo - 08-11-2013 22:20

Poczekajmy aż wypłaca 3500euro Smile


RE: Złoty Biznes - Luksib - 09-11-2013 00:02

@Kiljan, ponieważ w Warunkach wyraźnie jest o możliwości zwrotu i zrezygnowania z partnerstwa. Nie uważam, że jest to genialny biznes bo taki nie istnieje ale jest DOBRY. I na pewno da się zarobić te 3500€, nie tylko raz. Jeżeli ja lub ktoś inny wypłaci, dopilnuję aby dowód znalazł się na forum. Ale co poniektórzy mogą i tak stwierdzić, że to "Photoshop".

@Traw3k, nie chwaląc się ja też trochę wtopiłem w BannersBroker. Jednak Gold & Silver Physical Metals to firma niemiecka, istniejąca od ponad 10 lat a EMGOLDEX jest ich sklepem internetowym ze stażem 3 lat. Chyba nie może być taka zła?


RE: Złoty Biznes - Optimist - 09-11-2013 02:46

To, że ktoś czegoś nie rozumie, nie znaczy, że jest głupie, bądź oszukuje.


RE: Złoty Biznes - mattheo - 09-11-2013 10:39

Nie rozumiem Twojej naiwności. Założmy że zainwestowałem 560euro i nie zaprosiłem 2 osób to na jakiej podstawie zwrócą mi to? Z dobroci serca? Podpisujesz coś z nimi, że jesteś tego taki pewien?


RE: Złoty Biznes - Kiljan - 09-11-2013 15:40

EMGOLDEX TRADE DMCC

Administrative Office
Unit 2H-05-396, Floor 5,
Building 2, Jewellery & Gemplex,
DMCC, Dubai, UAE

Nie wiedziałem, że Niemcy ostatnio wchłonęły Dubaj.
No i jakoś nie doszukałem się żadnego powiązania z Gold & Silver Physical Metals, gdzie takie informację mogę znaleźć poza stronami, które usilnie namawiają do tego? Ponadto jedni twierdzą, że Gold & Silver Physical Metals istnieje od 2008 roku, inni tak jak ty, że ponad 10 lat, jedna firma a tyle razy zakładana? Ponadto większość opisujących wspaniały program nie ma pojęcia o złocie i o ortografii...


RE: Złoty Biznes - marcel_kk - 09-11-2013 16:44

Reasumują:
Jest kilku użytkowników, m.in @Luksib co utopiło w tym serwisie trochę grosza,
do tej pory nie wypłacili ani złotówki i zachwalają ten serwis aby nabrać kilku
następnych naiwniaków co wpłaca do tej piramidy,
a potem będą piać do księżyca że stracili 540 €.
Pozdrawiam i życzę z całego serca rozumu tym co już prawie dali się omotać,
aby się ocknęli zanim obudzą się z ręką w nocniku.


RE: Złoty Biznes - wielkiTHOR - 09-11-2013 16:47

(09-11-2013 16:44)marcel_kk napisał(a):  a potem będą piać do księżyca że stracili 540 €.

są na tym świecie tak otumanieni ludzie którzy lubią różnym oszustom robić prezenty z własnych pieniędzy i dzięki takim tumanom piramidy istniały, istnieją i istnieć będą a właściciele będą się na majorce bawić za łatwą gotówkę

w polsce dobroczyńców też w piramidach nie brak gdzie miliary zarobisz beka i nie trzeba jakichś szwabskich wodzirejów szukać
darczyncy
megapensja i wiele im podobnych