Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Slight - 20-09-2013 21:28

I jak tam panowie, jakaś wypłata była? Cool


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 20-09-2013 22:00

Oczywiście jestem za wspólnym sojuszem Smile. Aczkolwiek ja mam dopiero 7 prawie 8 poziom ale chyba już bardzo dobrze mi idzie. Jutro rozbuduje się jeszcze trochę i może 2gi poziom kopalni złota wbije. Na razie prawie każdy budynek Q3 Big Grin. Czas ulepszać domy


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 21-09-2013 09:34

hmm ciekawe jakby sie oplacilo wlozyc w gre 50zl kupic te 3 golda i wlozyc w miasto. kupic z 20 workerów na te 3 lata, ciekawe jak to dziala czy oni w naszym czasie zyja 3 lata czy jak Tongue bo to fajnie byloby nigdy nie trzeba byloby ponawiac i rekrutowac co kilkanascie dni nowych workerów ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 21-09-2013 09:43

Za 20 workerow zaplacisz 1,10-1,20 golda i zostanie ci jeszcze ponad 1,8. Wtedy kup sobie surke i na energie troche zostaw. Na pewno się opłaca. Ja właśnie zainwestowałem 3 euro w 1 golda ale koleś sobie w kulki leci i mi nadal golda nie wysyła. Złożyem skargę na paypal i może coś się ruszy


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 21-09-2013 09:47

zobaczymy jak to bedzie, myslalem ze to jest tak ze samo wysyla golda po wplaceniu, a widze ze trzeba sie troche naczekac ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 21-09-2013 09:48

(21-09-2013 09:43)Xzibin napisał(a):  Za 20 workerow zaplacisz 1,10-1,20 golda i zostanie ci jeszcze ponad 1,8. Wtedy kup sobie surke i na energie troche zostaw. Na pewno się opłaca. Ja właśnie zainwestowałem 3 euro w 1 golda ale koleś sobie w kulki leci i mi nadal golda nie wysyła. Złożyem skargę na paypal i może coś się ruszy

A od kogo kupowałeś? Może inna strefa czasowa i śpi jeszcze?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 21-09-2013 09:53

Jakiś rumun więc mają strefe +1. Tylko że ja mu kasę wysłałem 15 września a on niby dzisiaj o 2giej w nocy wysłał golda. Na razie jeszcze nie doszedł. Nie wiesz ile tak mniej więcej to trwa zanim dojdzie?

Vlad Cristian
[email protected]

Wolałbym dopłacić trochę i kupić np od Killama bo wiem że on szybko wysyła


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 21-09-2013 11:38

Jest możliwość założenia nowej wioski na koncie lub usunięcie konta?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 21-09-2013 12:12

Szczerze nie mam pojęcia ale chyba usunąć konto można. A jak nie to zrób sobie nowe Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 22-09-2013 07:47

(21-09-2013 09:53)Xzibin napisał(a):  Jakiś rumun więc mają strefe +1. Tylko że ja mu kasę wysłałem 15 września a on niby dzisiaj o 2giej w nocy wysłał golda. Na razie jeszcze nie doszedł. Nie wiesz ile tak mniej więcej to trwa zanim dojdzie?

Vlad Cristian
[email protected]

Wolałbym dopłacić trochę i kupić np od Killama bo wiem że on szybko wysyła

Ja kupowałem od killam`a i miałem maksymalnie w 1/2h. Myślę, że po zatwierdzeniu wpłaty powinieneś mieć od razu.