Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! (/Temat-Poradnik-Darmowe-typy-z-portalu-betadvisor-com-dodatkowe-typy-za-FREE-66465)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - Mksuzi - 15-04-2013 14:39

Pany krótka piłka.

PIAST CZY LECH?


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - michalzabc - 15-04-2013 15:51

X!!


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - Melex - 15-04-2013 16:39

lech za 100 zl.


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - Melex - 15-04-2013 18:44

wygrana Smile


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - klook - 15-04-2013 18:57

(13-04-2013 23:37)Mksuzi napisał(a):  Haha, a może lepiej po prostu wyciągnąć wnioski z gry i ruszyć z nowym planem ? Idea

Uwierz pomoże Smile

Zaufaj,że już sporo kombinowałem.
Najwięcej hajsu straciłem na forexie,potem własnie na bukach.
Taka prawda,że mało kto na dłuższą metę wychodzi na plus,to buki ruchają nas a nie na odwrót.


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - Mksuzi - 15-04-2013 21:20

Klook coś jest nie tak skoro buki cię ruchają.

Oczywiście, że mało kto wychodzi na plus, bo mało kto podchodzi do tego poważnie z zaangażowaniem. A nie stawia na pałę 1000 zł i dziwi się czemu nie weszło, przecież w jego przekonaniu mecz był pewniakiem.

Bardzo chętnie poznam twój sposób typowania, typy jakie obstawiasz to ile pracy wkładasz w szukanie typów itp. Czasem są błędy których my sami nie widzimy, ale ktoś może nam je wskazać.

W kwietniu miałem sporo wpadek, ale wyciągnąłem wnioski i już dziś wyszedłem na plus. Naprawdę w typowaniu można wiele wiele rzeczy zmienić na nowe.


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - Mksuzi - 17-04-2013 00:57

"Pewniaczki" na dziś.

16:00 Shkendija - Vardar | Typ 2
Kurs: 1,57
Wynik: 0:0 -> No dupy dali jak nie wiem... facepalm


20:45 Caja Laboral - CSKA Moscow | Typ 2
Kurs: 1,42
___________

Dość ciekawy meczyk dziś obserwowałem. Dawno takiego cyrku nie spotkałem Jerk

[Obrazek: v.png]


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! - Mksuzi - 17-04-2013 13:59

Ciekawe zjawisko na jutro (18.04). Graja ze sobą drużyny, które potrafią w swoich meczach pobawić się w kotka i myszkę i wygenerować ilość zdobytych punktów w okolicach 230. A tu proszę co spotkałem.

4:30 Los Angeles Lakers - Houston Rockets
Typ: Over 202
Kurs: 1,8

Grzech nie zagrać.


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe płatne typy za FREE! - Lukasz36016 - 17-04-2013 17:28

(17-04-2013 00:57)Mksuzi napisał(a):  "Pewniaczki" na dziś.
20:45 Caja Laboral - CSKA Moscow | Typ 2
Kurs: 1,42

Widać że pewniak bo jest blokowany mecz, na eFortuna min 5 spotkań z tej samej ligi na kuponie by zagrać. pfff


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! - Mksuzi - 17-04-2013 19:39

20:45 Livorno - Novara
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,87 (bwin)

Przejrzałem staty i te drużyny co mecz to napierdzielają po minimum 3 bramki. Jadą ostro w tej serii. Sama Novara niedawno pyknęła lider tabeli aż 6:2.

Jednak wiadomo jak to jest... Jak się dwie overujące drużyny spotkają to wychodzi under.... Tylko w sporcie + + daje minus. Obym się ku....de mylił!

Stawiam OVER,