Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] (/Temat-Astrocash-org-Wasze-Zarobki-AC-Dzienne-Miesieczne-Alltime-owe-64258)



RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Nicktim - 24-02-2013 22:22

[Obrazek: acpobrania.png]


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Kallosz - 25-02-2013 12:20

Nie wiem czy sie jeszcze zalapie, ale warto sprobowac Big Grin

[Obrazek: file.html]


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - surfer0700 - 25-02-2013 12:25

Z kiedy te screeny wrzucać żeby dostać bonus? Tongue
To w ogóle aktualne? Przysnąłem trochę Big Grin


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - rozekrr - 25-02-2013 12:32

Surferku bonusik obowiązywał w niedzielę, za problemy z Astro w sobotę Wink


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Kallosz - 25-02-2013 12:34

(25-02-2013 12:32)rozekrr napisał(a):  Surferku bonusik obowiązywał w niedzielę, za problemy z Astro w sobotę Wink

fakt, ale pobrania sa z niedzieli Big Grin


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - surfer0700 - 25-02-2013 12:35

Rozumiem. Czyli pobrania z niedzieli żadnego bonusu mi nie dodadzą, bo dzisiaj poniedziałek, tak? Big Grin


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - Kallosz - 25-02-2013 12:38

nie wiem, dlatego wrzucilem screena Big Grin


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - rozekrr - 25-02-2013 12:46

Jeżeli pobrania macie z niedzieli to bonus będzie dodany, jak pisał wcześniej ciamciaj, albo zostanie doliczone do wypłaty, albo wysłane jako oddzielna dopłata.


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - surfer0700 - 25-02-2013 12:47

Czyli nie muszę tego zgłaszać screenami, tutaj? Tongue


RE: Astrocash.org - Wasze Zarobki AC! [Dzienne, Miesięczne, Alltime'owe] - rozekrr - 25-02-2013 12:48

A było gdzieś napisane że screeny należy wrzucić?