Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy biznes HourlyRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy biznes HourlyRevShare (/Temat-Nowy-biznes-HourlyRevShare-63927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 14-06-2013 10:59

(14-06-2013 10:55)kleomenes napisał(a):  Dziś rano zauważyłem niespodziankę Big Grin

[Obrazek: lb5.png]

graty kleo
z którego to zrealizowane masz ?
bo u mnie od 22 maja wszystko pending jak na razie grrr


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 14-06-2013 11:06

Wszystko jak na tacy na obecną chwilę w moim przypadku Smile

[Obrazek: v9j.png]


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - swawolny_senior - 19-06-2013 09:06

Chamstwo W Państwie
Złodzieje, Oszuści!!!!!!!!!!!!!!
Po Wczorajszej Przerwie Dzisiaj Na Moim Koncie Brak Jakichkolwiek Depozytów ( Wcięło 390$)
Brak Zleconych Wypłat Tylko Na 212$

Scaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 19-06-2013 09:10

(19-06-2013 09:06)swawolny_senior napisał(a):  Chamstwo W Państwie
Złodzieje, Oszuści!!!!!!!!!!!!!!
Po Wczorajszej Przerwie Dzisiaj Na Moim Koncie Brak Jakichkolwiek Depozytów ( Wcięło 390$)
Brak Zleconych Wypłat Tylko Na 212$

Scaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SHIT
masz rację ;( u mnie z 8600 w depozytach pozostało 2300
3000$ zlecone do wypłaty wyparowało
nie podoba mi się to wszystko
przeżyliśmy widzę restart jak na scamie pc tylko dlaczego takie cięcia w depozytach i dlaczego wypłacone środki po anulowaniu nie wróciły na konto tylko wyparowały
chyba czas zawijać stąd żagle chodź ja narzekać nie mogę bo swoje tutaj zarobiłem Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - B_Y_K_U - 19-06-2013 15:00

Nieciekawie:-/Czyli co? Hakerzy czy założyciele hrs coś kombinują? Czy komuś jeszcze się to przytrafiło?


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - maciej1069 - 19-06-2013 16:28

Czytacie wy newsy? -,- Powstaje HRS II. Konta zostaną wyzerowane na następujących zasadach:

"There are 3 groups:
GROUP 1 – who received more in Payouts than their Original Purchase (those in profit) (OSOBY KTÓRE WYPŁACIŁY WIECEJ NIZ WPLACIŁY)
GROUP 2 – who received NO Payouts (who otherwise would have lost money) (OSOBY KTORE NIE OTRZYMAŁY ŻADNEJ WYPŁATY)
GROUP 3 – who only received some Payouts, but less than their Original Spend (OSOBY KTÓRE OTRZYMAŁY WYPŁATY, ALE MNIEJ NIŻ WPŁACIŁY)

When HRS-II opens up its doors:

GROUP 1 – will find a ZERO BALANCE
Example: Bill purchased with $1,000
Bill already got paid 10 times @ $300 each, for a total of $3,000
so he will find $0.00 (zero) active Ad Packs in his New HRS-II Account


(Bill zainwestował 1000$, wypłacił 10 razy po 300$, na HRS2 nie zostanie mu nic przelane, wypłacił więcej niż wpłacił kapitał początkowy)

GROUP 2 – will find 100% of their Original Funding Deposit
Example: John purchased with $1,000
John never received any Payouts
so he will find $1,000 in active Ad Packs in his New HRS-II Account

(Jan zainwestował 1000$, nie otrzymał żadnej wypłaty, na HRS2 zostanie mu przelane 1000$)

GROUP 3 – will find their Original Funding Deposit – (minus) their Payouts
Example: Mary purchased with $1,000
Mary received 3 Payouts of $100 each, for a total of $300
so she will find $700 in active Ad Packs in her New HRS-II

(Maria zaiwestowała 1000$, otrzymała 3 wypłaty po 100$, na HRS2 zostanie jej przelane 700$)

Więc Tomazzi - ciesz się, że zostalo Ci 2300$ Wink


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 19-06-2013 16:36

(19-06-2013 16:28)maciej1069 napisał(a):  Więc Tomazzi - ciesz się, że zostalo Ci 2300$ Wink

nie po to reinwestowałem i obracałem $ by na pusto zgromadzić w ad pack 8000$ i mieć z tego 2300 i stracić jeszcze zlecone 3000 - nie widzę tutaj żadnego powodu z którego miałbym się cieszyć
mogę je obrócić ponownie i doprowadzić ponownie do utraconego stanu, ale po takiej akcji nie zdziwię się jak pojawi się hrs 3000 i stanie się to samo byle tylko ludzi kasy pozbawić i im jej niewypłacić
chamstwo ze strony właścicielki/właściciela i bezczelne zabranie ludziom pieniędzy, zmniejszenie ich zarobku na konto zwiększenia zarobku właściciela
kończę z tym programem bo chamstwa i góralskiej muzyki nienawidzę a tutaj to co zostało zrobione jest chamstwem i bezczelnością
wchodząc w hrs i wpłacając pieniądze wróble nie ćwierkały o takich przekrętach, był fajny program a teraz jest jednym wielkim gównem na które szkoda czasu


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - swawolny_senior - 19-06-2013 17:05

zgadzam się w 100%
złodzieje i oszuści
nie po to wielu z nas obracało zainwestowanymi pieniędzmi by więcej dzięki nim zarobić by nas złodzieje z nich okradli
ta strona to już SCAM po takim zagraniu i nikt raczej już tutaj nie zainwestuje bo nie wie kiedy kolejny restart wymyślą na swoich zasadach by pieniadze zostały na ich kontach byle nie wypłacić inwestorom


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 23-06-2013 12:55

Anulowali mi ostatnią wypłatę i wyzerowali konto. Zapewne jest to związane z HRS 2 ale w momencie wyczyszczenia mojego konta przestało mnie to interesować. Prawdopodobnie będzie tak jak z PC Premium Big Grin