Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 14:48

Mi też inteligencja spadła o 0.5 a tak przy okazji jak napisać do admina

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 14:50

na forum wejdz i tam PW mu wyslij.

ja kupilem aktówkę , telewizor i garnitur i rosnie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 15-10-2012 14:52

O, odzyskałem stare statystki, inteligencję oraz energię o.0


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 15-10-2012 14:52

Ta gra mnie zaskakuje, przed chwilą poszły mi statystyki w górę po jednyn spotkaniu.
Mi inteligencja też wróciła do normy
Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 15-10-2012 14:54

Ja jestem w trakcie spotkania, chyba wiem czemu się dodały Wink Właśnie o tej godzinie się wczoraj zarejestrowałem Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 15:00

a wszyscy macie wiek 18,01? od 18 lat sie gra zaczyna?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - WojaKk - 15-10-2012 15:04

Też tyle mam Tongue
Do admina mam napisać po angielsku czy rumuńsku?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 15:05

tak za spotkania i wygrane idą statystyki również do góry, przy spotkaniu rozpoczęciu czasem spadają, ale się podnoszą Smile
za ubranie i pozostałe rzeczy również także wszystko jest potrzebne ale pomału Smile

tak z wiekiem zaczyna każdy od 18 lat Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 15-10-2012 15:12

(15-10-2012 15:04)WojaKk napisał(a):  Też tyle mam Tongue
Do admina mam napisać po angielsku czy rumuńsku?

ja napisalem po angielsku.


kupilem dom i gdzie on sie znajduje? bo wczoraj wynajalem a dzis kupilem


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 15-10-2012 15:16

masz dom w miejscu gdzie miałeś informację o wynajmie domu Smile
dom masz na stałe i już nie musisz wynajmować