Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam (/Temat-BannersBroker-V2-5-juz-dziala-Zapraszam-56177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 31-07-2012 21:08

(31-07-2012 21:03)BBinternet napisał(a):  Proszę Cię, nie kłam! Smile
Nie będzie można transferować PAKIETÓW, to jest wielka różnica.

(31-07-2012 21:03)malpa2 napisał(a):  Co ty pieprzysz za przeproszeniem? Nie będzie można transferować pakietów a nie paneli... PAKIETY NIE BĘDZIE MOŻNA JUŻ ZA KILKANAŚCIE DNI PRZESYŁAĆ, ale panele jak najbardziej Wink

słusznie, przepraszam... czasem przez pośpiech wychodzi lapsus.

malpa2 - takiego języka używaj gdzie indziej - NIE TU!


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - malpa2 - 01-08-2012 09:14

Ok, jak poczułeś się urażony to przepraszam Wink


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Krakk - 01-08-2012 13:33

Gdzie to wyczytaliście o tych pakietach?


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - cris2127 - 02-08-2012 03:24

poinformował mnie przedstawiciel bb w PL Smile


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 02-08-2012 18:14

Fill out the form below to help us get a better understanding about you. The more specific you are, the easier it is for us to contact you and help you with your campaign.

Notice: If you have an approved ID or Bill and change any information on this page, these documents will require approval again.

Notice: If you use the Banners Broker credit card processor, make sure the name you've entered below exactly matches ("Moje imie i nazwisko"), the name on the credit card you will use.


Takie coś mi się pojawiło jak się zalogowałem, komuś jeszcze?


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - malpa2 - 02-08-2012 19:15

Mi nie i nie wiem czy to się pojawi w najbliższym czasie każdemu czy tylko tak wyrywkowo dziś Wink


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 02-08-2012 19:37

a czy przypadkiem nie chciałeś zamówić sobie karty bb... podajże właśnie wtedy jest weryfikacja podanych danych osobowych.

Cytat - nie mój - z innego forum:

Cytat:Do zamówienia karty najpierw zweryfikuj poprawność swoich danych osobowych (najlepiej, żeby były dokładnie tak jak w dowodzie osobistym), musisz im przesłać przez stronę BB dowód zamieszkania (ja przesłałem rachunek za prąd na moje nazwisko), oraz jakiś dowód tożsamości (np. dowód osobisty, ja połączyłem w jeden plik jpg skany obu stron dowodu i notarialne poświadczenie dowodu). Notarialne poświadczenie jest potrzebne jeśli chcesz zasilać kartę więcej niż 1 raz miesięcznie (do 4 razy).



RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 02-08-2012 21:40

adax64

Nigdzie nic nie zamawaiłem. Wielu osobom to dziś przyszło, może chcą wprowadzić jakieś zabezpieczenia, pin, nie wiem, mi pisze że zaakceptowali mi scan dowodu jak narazie


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - ComboThe - 03-08-2012 00:08

Mi też przyszło, od razu poszedł skan prawka Wink