Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nieaktualne! (/Temat-Nieaktualne-46417)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 18:11

Zaplacone wszystko...


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Ultranapromieniowany - 29-11-2011 18:16

Zarejestrowałem się tutaj z polecenia mojego wujaszka, ponieważ polecił mi ten sposób zarobku. Konta facebook robiłem do konkursu DOVE i telefonów od Rydzyka aby zgarnąć nagrody dlatego aż 50 kont. Nieźle się namęczyłem, ponieważ klikałem like'i od około 17:30, ale wszystko dobre co się dobrze kończy.Liczę, że moja praca zostanie sowicie nagrodzona.
PP: [email protected]


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - makubas - 29-11-2011 18:17

każdy ma po 40 groszy za jedno konto nie licz na specjalne względy


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 18:20

Miło, że klikałeś, ale biorąc pod uwagę, że to Twój pierwszy post na forum i brakuje Ci reputacji to musisz mi niestety udowodnić, że te głosy zostały faktycznie oddane z tych 50 kont. Proszę o zrzuty ekranu z każdego konta, z którego było głosowane z komunikatem, który występuje tuż po zagłosowaniu 4 raz... Ewentualnie o udostępnienie kont, lub o udostępnienie tablicy z głosami...


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - makubas - 29-11-2011 18:22

więc jeszcze się pobawisz z godzine


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - drabina012 - 29-11-2011 18:22

Bardzo dobre posunięcie.


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - makubas - 29-11-2011 18:26

zawaliste bo 50 kont z kosmosu mu się nie zrobiło a 20 złotych drogą nie chodzi


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - Ultranapromieniowany - 29-11-2011 18:29

Będę sukcesywnie dodawał ss-y, lecz za 40 groszy za klik głosować prawie godzinę, a teraz jeszcze ss-y dawać. Mogą być imiona z których było robione? Kilka ss-ów za chwilę dodam.
[Obrazek: kupasra.png]


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - tourquise - 29-11-2011 18:29

(29-11-2011 18:16)Ultranapromieniowany napisał(a):  Zarejestrowałem się tutaj z polecenia mojego wujaszka, ponieważ polecił mi ten sposób zarobku. Konta facebook robiłem do konkursu DOVE i telefonów od Rydzyka aby zgarnąć nagrody dlatego aż 50 kont. Nieźle się namęczyłem, ponieważ klikałem like'i od około 17:30, ale wszystko dobre co się dobrze kończy.Liczę, że moja praca zostanie sowicie nagrodzona.
PP: [email protected]

A, że tak spytam to który to ten "wujaszek"??? YOBACK czy Kopamatakawa??? Sprawa śmierdzi na kilometr...

Nie wiem czy niektórzy sobie zdajecie z tego sprawę, ale oszustwo nawet na 5gr jest oszustwem finansowym, a to podlega karze... a w takich sprawach mam doświadczenie więc bardzo proszę, dla własnego dobra nie próbujcie mnie oszukać, bo ja na prawdę się o tym dowiem prędzej czy później, a dla was może się to skończyć...no powiedzmy mało sympatycznie...



(29-11-2011 18:29)Ultranapromieniowany napisał(a):  Będę sukcesywnie dodawał ss-y, lecz za 40 groszy za klik głosować prawie godzinę, a teraz jeszcze ss-y dawać. Mogą być imiona z których było robione? Kilka ss-ów za chwilę dodam.
http://imageshack.us/photo/my-images/406/kupasra.png/

Nie grzesz... 40gr za głosowanie, które zajmuje kilka sek. to i tak bardzo dużo... nikt tu nie narzeka. A screeny na własne życzenie dodać musisz... Możesz na priva dać mi dostęp do wszystkich kont (mail, haslo), jak się potwierdzi i nie pokryje z zastanawiającymi mnie głosami z innych kont to wtedy pieniądze zostaną wypłacone... Nie masz reputacji, ani żadnych postów jak więc mam sprawdzić Twoją prawdomówność??? Praca jak każda inna wymaga często poświęceń...


RE: Płacę 40gr za 3 oddane głosy z jednego konta na FB - PILNE! - drabina012 - 29-11-2011 18:32

tourquise spokojnie ; )) jeden chciał Cię wykiwać a nie każdy ; ]]