Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash (/Temat-Kontakt-z-ekipa-FireCash-Ogolnie-o-FireCash-44939)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - simon2020 - 07-01-2012 18:03

FireCash ?
Na Lockerz.Forum to ty ten sam ?? Big Grin


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Karczu - 07-01-2012 20:06

No nie jest trudno się domyśleć, że tak, jeśli to konto oficjalne tego hostingu.


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - FireMedia - 08-01-2012 17:30

Tak, ten samSmile


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Qwik - 08-01-2012 17:51

(07-01-2012 18:03)simon2020 napisał(a):  FireCash ?
Na Lockerz.Forum to ty ten sam ?? Big Grin

Brawo Sherlock'u.Twoja umiejętność dedukcji mnie zadziwia.


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - KarmazynowyPirat - 09-01-2012 15:47

(04-01-2012 17:20)FireCash.org napisał(a):  Aby pieniądze trafiły na konto plik nie musi być pobrany, zaliczona musi być jedynie oferta. Pieniądze nie są cofane z konta, wyjątkiem są osoby z wysokim procentem proxy.

Ja zrobiłem ofertę i również nie rozpoczęło się pobieranie, lecz niestety kasa nie wpłynęła...


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - michal2612 - 09-01-2012 16:08

Proponuję zacząć normalnie zarabianie, a nie pobieranie własnych plików, bo to pewnie się skończy banem


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - milosz998 - 09-01-2012 16:44

@up ale robią to w celu sprawdzenia.. Ja również wypełniłem 2 razy ankiety (na innych serwisach działało), pobieranie się nie wyświetliło i kasy nie ma ;P

Od dawna mówiłem że firecash nie zalicza pobrań, jakiś błąd mają lub robią to specjlanie Wink
Założe się ze oni kase z wypełnionych ankiet mają, a my kasy na koncie niestety nie Smile
Jakoś jest to nie realne że jak tylko zmieniłem linki na get4file to zaczęły wpadać pobrania, a pod moimi filmami z linkami firecash nikt nie umie pobrać, wszyscy narzekają że wypełniają ankiety ale nic im nie wyskakuje...


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Qwik - 09-01-2012 16:45

(09-01-2012 15:47)KarmazynowyPirat napisał(a):  
(04-01-2012 17:20)FireCash.org napisał(a):  Aby pieniądze trafiły na konto plik nie musi być pobrany, zaliczona musi być jedynie oferta. Pieniądze nie są cofane z konta, wyjątkiem są osoby z wysokim procentem proxy.

Ja zrobiłem ofertę i również nie rozpoczęło się pobieranie, lecz niestety kasa nie wpłynęła...

Tez co mi się wydaje ze nie nalicza.


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - Michał Bereszyński - 09-01-2012 20:02

zgadzam się nie zalicza ;/ byście coś z tym zrobili


RE: Kontakt z ekipa FireCash / Ogólnie o FireCash - FireMedia - 10-01-2012 06:07

Wielu z Was najzwyczajniej w świecie nie wie na jakiej zasadzie działają u nas pobrania, kiedy oferta jest zaakceptowana u reklamodawcy, wtedy jest zaakceptowana w sieci afiliacyjnej w tym momencie siec przekazuje informacje o tym do nas, które to zaliczenie automatycznie ląduje w naszej bazie, jest dodana kwota do konta użytkownika i zostaje odblokowana możliwość pobierania pliku. Jeśli ktoś sądzi, że celowo "my nie akceptujemy ofert" wyjaśni mi cel takiego zachowania, ponieważ z tego co wiem to FireCash jest i utrzymuje się dzięki temu, że ma użytkowników którzy zarabiają.
Takie serwisy jak nasz nie muszą kombinować, żeby zyskać kilka dolarów, tylko po to żeby nie zgadzała się później ilość pobrań w bazie z ilością w sieciach Smile