Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej (/Temat-Zlodziej-23620)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


- rafki - 27-07-2008 12:32

wiecie co? ja mam najlepsza diagnostyke, i tak pewnie zrobie;
1. pozmieniac hasla i emaile! do wszystich kont inne hasla [tak jak robi BizNET np - notesik i dlugopis ;]
2. nic nie mowic n.t ile zarabiamy!!! [zastanawiam sie czy BizNET moglby usunac dzial dzienniczek poleconych]
3. pilnowac sie!!!
4. antywirusy, firewalle, bezpieczenstwo, i inne tego typu programy. [maki i linuksy nie potrzebja tego]

to tyle ode mnie.


- Guest - 27-07-2008 13:20

darger1 napisał(a):"Zlodziejp" najprawdopodobniej kradnie ciasteczka ofiarom(co nie jest trudne) , dzieki czemu ma dostep do ich sesjii. Pytanie do ofiar , wylogowywaliscie sie przy konczeniu pracy w buxie?

Tak? Tylko jakby to robił? Musiałby nam pierw jakiego vira wysłać bo inaczej nie da rady


- makaj - 27-07-2008 13:41

Odpowiednio zmodyfikowana strona załatwia wiele spraw...


- Damien - 27-07-2008 13:45

Wchodze sobie na strone bux4.net patrze na porfil a tam taki email:[email protected] :O:O ktos chce mnie okrasc;/;/


- BizNET - 27-07-2008 13:51

Cytat:"Zlodziejp" najprawdopodobniej kradnie ciasteczka ofiarom(co nie jest trudne) , dzieki czemu ma dostep do ich sesjii. Pytanie do ofiar , wylogowywaliscie sie przy konczeniu pracy w buxie?

Dobrze ale co, później ciasteczko wrzuci w swoją przeglądarkę? Jest to realne?


Cytat:2. nic nie mowic n.t ile zarabiamy!!! [zastanawiam sie czy BizNET moglby usunac dzial dzienniczek poleconych]

Jeśli chcecie to ok. Jednak myślę że zmiana haseł i przestroga na przyszłość, wszystko załatwia.


Tak nawiasem ktoś po prostu z nas kpi. Przegląda temacik i dalej kosi żniwo.
Apeluję do całej społeczności forum o zmianę haseł! Mimo iż może osobiście to was nie dotknęło


- JereManU - 27-07-2008 13:54

Jeżeli dane (hasła, loginy itp.) są zapisane w cookies, to bardzo łatwo je ukraść i z nich wyciągnąć te dane...


- Guest - 27-07-2008 14:12

ale zawsze myślałem, że takie ciacha są zaszyfrowane czy coś, a poza tym nie zdaje mi się by było łatwo tak wykraść komuś ciacha. Gdyby to takie łatwe było to czemu złodziej nie zarąbał nam kont AP zamiast marnych buxów?


- oscypek193 - 27-07-2008 14:12

ale zawsze myślałem, że takie ciacha są zaszyfrowane czy coś, a poza tym nie zdaje mi się by było łatwo tak wykraść komuś ciacha. Gdyby to takie łatwe było to czemu złodziej nie zarąbał nam kont AP zamiast marnych buxów?

KOMUNIKAT DO ZŁODZIEJA:
"I co chamie się cieszysz? Polak okrada Polaka? TY nie jesteś już Polakiem! Wy***aj z kraju złodzieju jeden! My tu takich nie chcemy! Fajnie ci jest? Nikt cie nie lubi to sie mścisz? Pewnie masz okulary jak denka od butelek a ryj cały w krostach. W życiu gołych cyc*ów nie widziałeś na żywca! Jesteś dzieciaczkiem neo na pewno i się cieszysz z tego co robisz, ale tak naprawdę jesteś [b:-|15e11edc2]0[/b:-|15e11edc2]! Twoja kariera niby hakera się skończy szybciej niż zaczeła! JESTEŚ [b:-|15e11edc2]ZERO[/b:-|15e11edc2]!"

Do Moderatorów:
Chcecie, to dajcie mi ostrzeżenie, ale musiałem to powiedzieć.
Pozdro!


- rafki - 27-07-2008 15:11

BizNET, wyslij wszystim pm / maila zeby ludzie sobie pozmieniali hasla...


- BizNET - 27-07-2008 15:11

oscypek193 takim zachowaniem nic nie reprezentujesz. Wyzywać umie każdy zaś powiedzieć coś mądrego przychodzi nam trudniej


Cytat:Jeżeli dane (hasła, loginy itp.) są zapisane w cookies, to bardzo łatwo je ukraść i z nich wyciągnąć te dane...

Nie... hasła z tego co wiem nie są w cookies, kokies to log w przeglądarce po którym serwer później nas rozpoznaje i np: automatycznie loguje (w przypadku np: for, bux)

Zastanawiam się czy jest możliwość za pomocą czyjegoś cookies wejść do buxa w ogóle nie logując się. Tylko jak te cookies zaaplikować do naszej przeglądarki? :?: