Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! (/Temat-CoinSmart-Zdobywaj-darmowe-BTC-dzieki-quizom-171651)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - Xaypadre - 09-12-2021 11:47

Muszę codziennie wypełniać te quizy, by codziennie mieć jeden ticket na losowanie w danym quizie, czy wystarczy że raz wypełnię?
Bo już wszystkie wypełniłem, ale niestety nic nie wpadło Sad


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - XvAK - 09-12-2021 12:38

Chyba na koniec miesiąca losują.


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - malpa2 - 09-12-2021 13:14

Raz na miesiąc. Codzienne wypełnianie nic ci nie da, szkoda czasu.


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - CoTuSieRobi - 09-12-2021 13:27

Wszystkie quizy i nic narazie :/


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - dawid327 - 09-12-2021 14:11

To teraz jak to działa? Warto się logować w codziennie i sprawdzać czy coś jest ? Czy jest jakiś dzień w miesiącu w którym losują ?


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - aprivv2 - 15-12-2021 18:19

Osoby które jeszcze nie mają konta CoinSmart, odezwijcie się na PW - do 25 grudnia jest limitowana akcja dzięki której otrzymacie aż $50 za zarejestrowanie się i dokonanie pierwszego depozytu w wysokości 100 USD (100 EUR) lub więcej.


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 15-12-2021 20:34

Mój personalny reflink zawarty w głównym poście wątku również jest objęty promocją 'Give 50$, get 50$', ale mimo wszystko serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do działu refback, gdzie dostępna jest specjalna oferta z moim udziałem i dodatkowy zastrzyk gotówki w okresie przedświątecznym. Sam proces prawidłowego wykonania depozytu może również przysporzyć trochę problemów, także i w tym przypadku służę pomocą Smile


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - CoTuSieRobi - 15-12-2021 21:07

Rozumiem że jak ktoś ma juz konto zrobione z reflinka miesiąc temu to tej osoby ta akcja nie dotyczy?


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - mazarini - 15-12-2021 21:16

Generalnie na depozyt i spełnienie warunków od otrzymania weryfikacji masz 30 dni. Jeśli rejestrowałeś konto np. 20 dni temu, to proponuję mimo wszystko napisać na live support (prawy dolny róg po wejściu na stronę) i dopytać, czy łapiesz się na starą czy też na nową promocję. Rozum podpowiada, że mimo wszystko zaoferują Ci poprzednią promocję z mniejszą nagrodą, ale nie zaszkodzi zapytać - być może wykażą się nadprogramową, świąteczną hojnością Wink


RE: CoinSmart - Zdobywaj darmowe BTC dzięki quizom! - CoTuSieRobi - 15-12-2021 21:19

mam meila i weryfikacje zatwierdzili mi 5 grudnia, jak sprawdzic czy aby na 100% rejestrowałem sie z twojego linka