Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ (/Temat-Rozwiazane-Najczesciej-zadawane-pytania-o-lockerz-com-czyli-krotki-FAQ-170)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - pumas105 - 10-05-2010 14:40

mam pytanie. Od kilku dni nie mogę się zalogować na stronę lockerz. ciągle wyskakuje mi ten pies. poczekałem kilka dni i nic, usunąłem wszystkie ciacha i nic. co mam zrobić??


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - pumas105 - 10-05-2010 18:27

mam pytanie. Od kilku dni nie mogę się zalogować na stronę lockerz. ciągle wyskakuje mi ten pies. poczekałem kilka dni i nic, usunąłem wszystkie ciacha i nic. co mam zrobić??


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Tidus - 11-05-2010 22:04

Musisz czekać . Napisz też na lockerz na [email protected] . Napisz coś po Polsku w dziale "tłumaczenia">"maile do lockerz" i Ci tłumacze nasi perfekcyjnie przetłumaczą i wysyłaj jak sie niecierpliwisz


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Gamer_P - 14-05-2010 15:27

witam, jako że jestem nowy to mam kilka pytań:
1. Czy jak nie mam z-listera z zaproszeń to da radę zamówić coś na restocku? Chodzi o to, że to było by moje pierwsze zamówienie i czy wyślą na wskazany adres bez jakiejś weryfikacji?

2. Czy jak zamówię coś w restocku, wpiszę dane itd.. i jak się okażę że nie ma już tego na stanie to punkty mi też odejmą, czy odejmują tylko wtedy gdy już sie wygra?

3. Czy jest możliwość przeglądania tego co będzie w restocku wcześniej? jeśli tak to o ile wcześniej? bo w tej chwili mam "we are restocking right now check back soon".

4. Czy data restocku jest podawana z godziną o której nastąpi czy cały dzień trzeba pilnować?


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Tech - 14-05-2010 19:51

1. Tak, nie potrzeba Zlistera by brać udział w restocku Wink
2. Tylko wtedy gdy coś wygrasz to odejmują ci punkty.
3. Powinni dać za jakiś czas katalog. Póki co możesz zobaczyć nagrody tutaj (niekoniecznie takie same będą na majowym restocku): http://www.premiuminvites.info/ptzplace/home
4. Godzina nigdy nie zostanie podana. Data też raczej nie będzie wiadoma.


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Czarnialko - 04-06-2010 13:39

siema jestem nowa na lockerz, mam kilka pytań:
1. restocki dostępne są tylko w ptzplace i tylko na określony czas??
2. kiedy sie loguje w tą zakładkę pokazuje mi sie komunikat: "Sorry, you're not in this redemption." o co chodzi?? coś źle zrobiłam??


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - SZAFI - 04-06-2010 15:32

1.Tak w ptzplace i jest mniej więcej 30 min...
2.Na ten restock nie możesz się zalogować ponieważ to nie restock dla nas... czyli Europy...


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Sonybek - 06-06-2010 23:03

Musisz poczekać na restock dla nas i wtedy pewnie będziesz mogła se coś wybrać jak ci sie uda , życzę powodzenia Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - popzik - 21-11-2010 12:42

Daje+ Nareszcie się czegoś dowiedziałem Smile


RE: Najczęściej zadawane pytania o lockerz.com - czyli krótki FAQ - Razer - 22-11-2010 22:01

Niedługo zaktualizuje FAQ o wszelkie info (SHOP, 24/7, usunę stare info Wink) STAY TUNED!