![]() |
|
Norstatpanel - Wersja do druku +- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com) +-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33) +--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34) +--- Wątek: Norstatpanel (/Temat-Norstatpanel-168336) |
RE: Norstatpanel - Shimeon - 03-06-2026 10:57 Nowości na NorstatPanel: - dodano opcję sadzenia drzew w Malawi i Argentynie, - od teraz bilety do Helios/Multikino kosztują 165 Monet Norstat (przedtem 130). W dniach 5-7 czerwca planowane są konserwacje na stronie. W tym czasie niektóre ankiety oraz ich sklep będą niedostępne. Przypominam, że jest to panel zamknięty i można się do niego dostać wyłącznie przez specjalne zaproszenie. Link do rejestracji w moim podpisie. 7 miejsc wolnych. RE: Norstatpanel - Zaperr44 - 03-06-2026 15:07 (03-06-2026 10:57)Shimeon napisał(a): Nowości na NorstatPanel: Sku*wysyny, a wlasnie mialem juz bilet odbierac. Dymaja ostro na tych panelach. Na Kantarze czy BO od kiedy jestem czyli jakies 7-8 lat do tej pory jest za tyle samo punktów do odebrania 32zł, a przecież inflacja tak wystrzeliła, że ta kwota powinna być podwyższona o minimum połowe
RE: Norstatpanel - Shimeon - 03-06-2026 21:47 Być może brak zmiany progu nagród w KlubKantar wynika z mniejszej częstotliwości pojawiania się nowych ankiet. Nie wiem jak u innych, ale we wspomnianym panelu w miesiącu średnio wypełniam ich kilkanaście, gdzie w porównaniu do Norstat czy Ariadny, ankiety pojawiają się u mnie praktycznie codziennie. We wszystkich panelach profil mam wypełniony identycznie, no może poza jednym szczegółem w KlubKantar. Mimo to, nie wydaje mi się, żebym przez jedną małą różnicę otrzymywał mniej ankiet tamże. ![]() PS: Na Ipsos mieli wcześniej paypal po 5 zł ,10 zł. Obecnie mają 60 dych za 2300 coś punktów.
RE: Norstatpanel - Shimeon - 12-06-2026 19:59 7 osób może się jeszcze zarejestrować: https://link.norstatpanel.com/d8dux2 RE: Norstatpanel - Shimeon - 19-06-2026 21:53 Pozostało 6 wolnych miejsc - fajnie jakby jeszcze jedna osóbka się łaskawie zarejestrowała. ![]() Odnośnik do rejestracji: https://link.norstatpanel.com/d8dux2 RE: Norstatpanel - Shimeon - 22-06-2026 21:36 Jeśli cofnięto komuś dziś zlecenie wypłaty, to macie tego powód: ![]()
|