Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Norstatpanel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Norstatpanel (/Temat-Norstatpanel-168336)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Norstatpanel - Shimeon - 03-06-2026 10:57

Nowości na NorstatPanel:

- dodano opcję sadzenia drzew w Malawi i Argentynie,
- od teraz bilety do Helios/Multikino kosztują 165 Monet Norstat (przedtem 130).

W dniach 5-7 czerwca planowane są konserwacje na stronie. W tym czasie niektóre ankiety oraz ich sklep będą niedostępne.

Przypominam, że jest to panel zamknięty i można się do niego dostać wyłącznie przez specjalne zaproszenie.
Link do rejestracji w moim podpisie. 7 miejsc wolnych.


RE: Norstatpanel - Zaperr44 - 03-06-2026 15:07

(03-06-2026 10:57)Shimeon napisał(a):  Nowości na NorstatPanel:

- dodano opcję sadzenia drzew w Malawi i Argentynie,
- od teraz bilety do Helios/Multikino kosztują 165 Monet Norstat (przedtem 130).

W dniach 5-7 czerwca planowane są konserwacje na stronie. W tym czasie niektóre ankiety oraz ich sklep będą niedostępne.

Przypominam, że jest to panel zamknięty i można się do niego dostać wyłącznie przez specjalne zaproszenie.
Link do rejestracji w moim podpisie. 7 miejsc wolnych.

Sku*wysyny, a wlasnie mialem juz bilet odbierac. Dymaja ostro na tych panelach. Na Kantarze czy BO od kiedy jestem czyli jakies 7-8 lat do tej pory jest za tyle samo punktów do odebrania 32zł, a przecież inflacja tak wystrzeliła, że ta kwota powinna być podwyższona o minimum połowe Lol


RE: Norstatpanel - Shimeon - 03-06-2026 21:47

Być może brak zmiany progu nagród w KlubKantar wynika z mniejszej częstotliwości pojawiania się nowych ankiet. Nie wiem jak u innych, ale we wspomnianym panelu w miesiącu średnio wypełniam ich kilkanaście, gdzie w porównaniu do Norstat czy Ariadny, ankiety pojawiają się u mnie praktycznie codziennie. We wszystkich panelach profil mam wypełniony identycznie, no może poza jednym szczegółem w KlubKantar. Mimo to, nie wydaje mi się, żebym przez jedną małą różnicę otrzymywał mniej ankiet tamże. Big Grin

PS: Na Ipsos mieli wcześniej paypal po 5 zł ,10 zł. Obecnie mają 60 dych za 2300 coś punktów. beka


RE: Norstatpanel - Shimeon - 12-06-2026 19:59

7 osób może się jeszcze zarejestrować:

https://link.norstatpanel.com/d8dux2


RE: Norstatpanel - Shimeon - 19-06-2026 21:53

Pozostało 6 wolnych miejsc - fajnie jakby jeszcze jedna osóbka się łaskawie zarejestrowała. Wink

Odnośnik do rejestracji: https://link.norstatpanel.com/d8dux2


RE: Norstatpanel - Shimeon - 22-06-2026 21:36

Jeśli cofnięto komuś dziś zlecenie wypłaty, to macie tego powód:

[Obrazek: ymWfTbu.png]

Big Grin