Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. (/Temat-Zarabiaj-na-mobilnym-PPI-KIK-10-dziennie-122265)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - szakipus - 06-03-2016 21:39

https://scr.hu/0qs0c/7knq6

Kolega z 'reala' mi to dzisiaj wysłał. ;o I wie tyle co ja.

On ma dostep do czatu, ja nie. nie zarobilem jeszcze 100 dolków.


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - meverin - 06-03-2016 22:28

Uuuuu Smile Robi się ciekawie Smile

Poza tym nie wiesz co on promował i jak Smile


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Ripos - 06-03-2016 23:08

(06-03-2016 21:39)szakipus napisał(a):  https://scr.hu/0qs0c/7knq6

Kolega z 'reala' mi to dzisiaj wysłał. ;o I wie tyle co ja.

On ma dostep do czatu, ja nie. nie zarobilem jeszcze 100 dolków.

Skoro to kolega z "reala" dowiedz się jak promował. Czas odstawić kika do wyjaśnienia :/


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pasza dla konia - 06-03-2016 23:27

No to czas zakończyć zabawę. Radzę wam powstrzymać się z promowaniem na jakiś czas. Pzdro.


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - meverin - 06-03-2016 23:53

Po 1 to może być fake, dużo ludzi promuje na kiku, koleś stwierdził, że za duża konkurencja a zobaczcie jaki efekt, ile osób nagle przestaje promować.
Po 2 na 100% koleś z USA
Po 3 Zaraz usiądę i napiszę do adminów żeby się dopytać co i jak.

PS. Dobrze by było gdyby autor samego posta napisał do admina bo pewnie ma już któreś set $$ i wiadomo, że administracja uszanuje kogoś takiego.


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pasza dla konia - 07-03-2016 00:11

(06-03-2016 23:53)meverin napisał(a):  Po 1 to może być fake, dużo ludzi promuje na kiku, koleś stwierdził, że za duża konkurencja a zobaczcie jaki efekt, ile osób nagle przestaje promować.
Po 2 na 100% koleś z USA
Po 3 Zaraz usiądę i napiszę do adminów żeby się dopytać co i jak.

PS. Dobrze by było gdyby autor samego posta napisał do admina bo pewnie ma już któreś set $$ i wiadomo, że administracja uszanuje kogoś takiego.

Od tygodnia ilość pseudo earnerów z Polski zwiększyła się kilkukrotnie. Tu nie chodzi o zabieranie sobie nawzajem "napaleńców" tylko o zdrowy rozsądek w promowaniu. Jeżeli w tym samym momencie typowy "napaleniec" dostanie 10 wiadomosci o identycznej treści to połapie się co jest nie tak i nie pobierze nawet apki. Rotacja ludzi na kiku jest zbyt mala dla takiej ilości promujących.

Pamiętam czasy kiedy na głupim spamie po 3h dziennie dało się mieć +30$ dniówkę. Teraz fotki to nisza dla ludzi o stalowych nerwach. Pozdro


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pyczarka - 07-03-2016 00:18

(07-03-2016 00:11)Pasza dla konia napisał(a):  
(06-03-2016 23:53)meverin napisał(a):  Po 1 to może być fake, dużo ludzi promuje na kiku, koleś stwierdził, że za duża konkurencja a zobaczcie jaki efekt, ile osób nagle przestaje promować.
Po 2 na 100% koleś z USA
Po 3 Zaraz usiądę i napiszę do adminów żeby się dopytać co i jak.

PS. Dobrze by było gdyby autor samego posta napisał do admina bo pewnie ma już któreś set $$ i wiadomo, że administracja uszanuje kogoś takiego.

Od tygodnia ilość pseudo earnerów z Polski zwiększyła się kilkukrotnie. Tu nie chodzi o zabieranie sobie nawzajem "napaleńców" tylko o zdrowy rozsądek w promowaniu. Jeżeli w tym samym momencie typowy "napaleniec" dostanie 10 wiadomosci o identycznej treści to połapie się co jest nie tak i nie pobierze nawet apki. Rotacja ludzi na kiku jest zbyt mala dla takiej ilości promujących.

Pamiętam czasy kiedy na głupim spamie po 3h dziennie dało się mieć +30$ dniówkę. Teraz fotki to nisza dla ludzi o stalowych nerwach. Pozdro

Ile bym dał za powrót do grudnia 2015 i aplikacje po $1 :/

Jak to mawiają starożytni górale... Wolnoć Tomku w swoim domku


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - meverin - 07-03-2016 00:36

Ja mam dniówkę 20$ na może 30min roboty Tongue


RE: Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - Pyczarka - 07-03-2016 00:52

(07-03-2016 00:36)meverin napisał(a):  Ja mam dniówkę 20$ na może 30min roboty Tongue

U mnie w mieście to stówkę chcą :O


Zarabiaj na mobilnym PPI + KIK. 10$++ dziennie. - surfer0700 - 07-03-2016 22:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.