Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki (/Temat-Dziennik-telemarketera-wyzwolenie-z-lancuchow-sluchawki-117698)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - kamilg49 - 13-08-2015 17:44

Powodzenia z dziewczyna i zarobkami!;D


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - prololex - 13-08-2015 21:46

Przeczytałem cały dziennik i mnie zagięło Big Grin

Myślę, że dobry biznes dla Ciebie to byłoby zostać żigolakiem, bo masz takie doświadczenie w tych sprawach.

Ten dziennik czyta się jak jakiś pamiętnik i to jest fajne Smile


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - PremAccHack - 17-08-2015 23:04

I jak idzie jak tam dziewczynki?


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - xllukaszlx - 18-08-2015 15:42

Jakiś update? Wink


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - eciver - 19-08-2015 11:37

Czekamy na dalsze losy. Big Grin


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Chester_Psycho - 22-08-2015 16:12

Świetne haha, czytałem wszystko, cholera ile ja bym dał byś mnie uczył.. niekoniecznie w sprawach kobiet, bo na to nie narzekam. Big Grin Jesteś cholernie pozytywny, obserwowany jak nic.


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - xavi512 - 28-08-2015 18:32

Może zmajstrował dzieciaka, że tyle czasu cisza. Sex


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - waldekiepski - 02-09-2015 20:43

i miss your stories


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - Darqus - 05-09-2015 01:57

Uwaga tekst o mocnym zabarwieniu erotycznym!

Sorki, za długi brak aktywności D: Generalnie 3 ostatnie tygodnie się opierdalałem totalnie haha Tongue

Spotkałem pewną dziewczynę, okazało się że jest dziewicą, więc założyłem, że nic z tego nie będzie, nawet powiedziałem jej, że w sumie spoko i tak mam wyjebane, bo już dzisiaj uprawiałem seks (z dredziarą, rano), no ale dalej robiłem wszystko tak jak to zwykle robię. Jak już byliśmy u mnie, to po prostu ją podniosłem i położyłem na łóżku tak, żeby była na mnie i jakieś tam całusy itp, zdjąłem jej spodnie tłumacząc tym, że mnie ociera, ja gaci nie noszę, także tylko rozporek rozpiąłem, odsunąłem jej majteczki na bok i do środka xD I tak coś nie chce dalej iść, w sumie myślałem, że blefuje, a okazało się że faktycznie miała błonę.

Jak poczuła, że już trochę wszedłem, to mogłem już robić co tylko chciałem. Przerzuciłem ją na plecy, dałem poduszkę pod pupę, żeby nie bolało i się zaczęło, nawet nie poczułem momentu przebicia błony, na początku tylko trochę ciężko było wejść i troszkę krwi było. Czyli mit o tym, że moje metody przyciągają tylko łatwe i nieszanujące się dziewczyny obalony ;d

Ogólnie zostaliśmy przyjaciółmi z bonusem, ale jest bardzo dobrym materiałem na dziewczynę. Rozważam czy by nie przyhamować z laskami i pobyć w związku dla odmiany. Jest mega oczytaną i inteligentną dziewczyną, studiuje chemię, ma 22 lata, szczuplutka (46kg), wysportowana, jakieś 168cm, miseczki duże C, zawsze ma ochotę i łyka, także cud malina Big Grin aha i jarają ją kobiety i bardzo chciałaby trójkąta spróbować, zabawnie się składa, że dokładnie to samo mówiła nimfomanka, pozostaje kwestia logistyki i będę miał pierwszy trójkącik Wink

Śmiałem się tylko z jej historii, jak poznała kolesia i po trzecim spotkaniu zapytał czy może dotknąć jej piersi, a ona na to żeby się tak nie zapędzał (haha xd), albo jak miała faceta przez prawie rok i jej nie rozdziewiczył, aż mi się zrobiło żal dziewczyn, w sumie dobrze że jestem Big Grin

Mm poznałem też jeszcze taką 18tkę, też mega wysportowana, piersi C90, super twarz i... też nimfomanka, a przynajmniej tak mówi. Właśnie ode mnie wyszła (drugie spotkanie) ale z tą nie miałem o czym gadać za bardzo poza seksem. Jest dość młoda i nie doświadczyła jeszcze życia, no ale jest to najładniejsza dziewczyna jaką w życiu poznałem, także na pewno znajdzie się dla niej miejsce w mojej rotacji, dajmy jej ksywkę modelka Smile

Generalnie nie poznaję zbyt dużo dziewczyn aktualnie, a nawet jak jakieś numery pozbieram, to nie mam kiedy się spotkać, bo aktualnie spotykam się już z czterema... (dredziara, nimfomanka, dziewica i modelka)

Co do zarobków, przez cały sierpień zarobiłem koło 6000 zł, generalnie 4500 do 08.08.2015, a resztę do 31.08.2015, także trochę żal.

Aha i w TM się rozwijam dalej, daję fotę:

[Obrazek: tm111111111.jpg]

Jak chcesz zarabiać w tym programie ze mną, to zapraszam na priwa Smile


RE: Dziennik telemarketera // wyzwolenie z łańcuchów słuchawki - kuba48 - 05-09-2015 06:43

To Ty mi wcisnąłeś internet LTE i dwa tablety! Jerk2