Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) (/Temat-Wylicytuj-to-Program-Partnerski-55-za-lead-116627)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - majeros - 18-08-2015 17:38

No nie wiem czy jeszcze wypłacają Tongue kasy nadal brak Tongue


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Kickster - 18-08-2015 17:42

Wezcie ogarnijcie fejsa bo musialem domene zakladac specjalnie Lol mam nadzieje ze nie skam Lol


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Wylicytuj.to - 18-08-2015 22:46

Wypłaty zostaną wysłane jutro rano. Przepraszamy za opóźnienia Jerk2


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - majeros - 19-08-2015 07:40

Ok w takim razie czekamy Smile


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Kickster - 19-08-2015 10:58

dobra, spamik leci, zobaczymy jak z tą Waszą poprawiającą się konwersją, oby dużo hajsów wpadło Huh

EDIT:

Jak tu ma cos wpadac jak ktos kliknie "Zaloguj się" a potem rejestracja to juz nam nie zlicza do refa. Przeciez powinna się zapisywać informacja w ciasteczkach i normalnie powinno zliczyc. Na trafiszu nie ważne w co kliknie usher i tak jak się zarejestruje w obojętnie jakim momencie to nam zliczy. Przecież nikt nie wejdzie i nie kliknie od razu "Rejestracja" weźcie coś z tym zróbcie. Na razie wstrzymuje promocje bo to nie ma najmniejszego sensu.

EDIT2:
dobra wlasnie sprawdzilem że w ogole nie zlicza rejestracji xD a w domene wpięty normalnie ref że widać go w pasu adresu. To ja dziękuje na razie Lol


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Wylicytuj.to - 19-08-2015 14:41

Wypłaty zrealizowane.

(19-08-2015 10:58)Kickster napisał(a):  dobra, spamik leci, zobaczymy jak z tą Waszą poprawiającą się konwersją, oby dużo hajsów wpadło Huh

EDIT:

Jak tu ma cos wpadac jak ktos kliknie "Zaloguj się" a potem rejestracja to juz nam nie zlicza do refa. Przeciez powinna się zapisywać informacja w ciasteczkach i normalnie powinno zliczyc. Na trafiszu nie ważne w co kliknie usher i tak jak się zarejestruje w obojętnie jakim momencie to nam zliczy. Przecież nikt nie wejdzie i nie kliknie od razu "Rejestracja" weźcie coś z tym zróbcie. Na razie wstrzymuje promocje bo to nie ma najmniejszego sensu.

EDIT2:
dobra wlasnie sprawdzilem że w ogole nie zlicza rejestracji xD a w domene wpięty normalnie ref że widać go w pasu adresu. To ja dziękuje na razie Lol

IP użytkownika który rejestruje się z Twojego reflinku jest zapisywane więc nie powinno być żadnych problemów Smile Masz trochę osób zarejestrowanych pod sobą tak jak pisałem na PW z czego ktoś tam wykupił Monety więc wszystko jest w porządku Wink

Pozdrawiam


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Kickster - 19-08-2015 16:43

Te osoby to mam zarejestrowane bo jakis czas temu juz Was promowalem. Teraz chcialem.poleciec na ostro, ale nie zaliczylo nawet rejestracji ktora sam wykonalem, wiec jednak cos jest nie tak prawda?


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Wylicytuj.to - 19-08-2015 18:01

(19-08-2015 16:43)Kickster napisał(a):  Te osoby to mam zarejestrowane bo jakis czas temu juz Was promowalem. Teraz chcialem.poleciec na ostro, ale nie zaliczylo nawet rejestracji ktora sam wykonalem, wiec jednak cos jest nie tak prawda?

Rozumiem. Na PW otrzymałeś kontakt do naszego programisty, proszę skontaktuj się z nim i opisz mu tą sytuację. Jeżeli rzeczywiście jest to błąd z naszej strony to naprawimy to Wink


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Nupek369 - 23-08-2015 00:33

Umowa o dzielo, super. Jedyny serwis tego typu ktory daje taka mozliwosc, sprobuje cos popromowac i zobacze jak wpada, na razie z opinii osob ktore wiem ze maja doswiadczenie w tej kategorii zarabiania dupy nie urywa. Big Grin

Edit: Po zalogowaniu i zerknięciu na tabelę przelewów (na pierwszej stronie nie działa zdjęcie) proponuję dodatnie kwoty przelewu 50zł, między 25 a 90 jest duuuuża różnica, nie zaszkodziłaby też opcja za 10zł. Smile


RE: Wylicytuj.to - Program Partnerski ( 55% za lead ) - Ciastek - 25-08-2015 13:45

Może ktoś napisać czy warto tu zarabiać?