Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NawiedzonyDom - oszust!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: NawiedzonyDom - oszust!! (/Temat-NawiedzonyDom-oszust-115331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ShuQi - 08-06-2015 15:09

Spinam czy nie, jeżeli ustalona jest godzina 16(rozmawiałem z nim dziś i było MAM JESZCZE CZAS) to dlaczego teraz ja miałbym się "nie spinać" skoro już jest po terminie? Smile

Czy jak się z kimś umawiasz na 16, a jego nie ma to czekasz zadowolony" a to sobie postoje i poczekam godzine na niego"?

@[NawiedzonyDom]


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - LordBeaK - 08-06-2015 15:11

No rozumiem. Ale nie goraczkuj sie. Tak jak kolega wyzej napisal. Godzina cie nie zbawi a moze akurat.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - twardy - 08-06-2015 15:17

Dokladnie, nie musisz od razu niszczyc jego nieposzlakowanej opinii, moze mial wypadek albo zatrzasnal sie w kiblu.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - LordBeaK - 08-06-2015 15:19

Coz. Jego opinia nie jest najlepsza. Nie lubie go. Ale oszukany kolega wiecej czasu straci na komisariacie niz czekajac jeszcze chwile. Takie moke zdanie.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - surfer0700 - 08-06-2015 15:42

@[ShuQi] otrzymałeś pieniądze od @[NawiedzonyDom] ?




A do całej reszty komentujących - skończcie z tymi pierdołami, bo będę nagradzał warnami. Teraz oszust łaskę zrobi że pieniądze zwróci? Nawet jak zatrzasnął się w kiblu, to powinien zanurkować w to gówno i przynieść mu kasę w zębach. Jak czytam to co piszecie to brak mi słów. Koleś dyma jak może, a Wy go jeszcze bronicie. Daj mu godzinke, daj mu dwa dni, gorączkujesz się... Dać to można mu co najwyżej w mordę. Nie ma kasy, to dostaje bana, ShuQi idzie na policję, administracja udostępnia dane tego gościa i tyle. Wtedy może się tłumaczyć, że mu mózg zablokowało czy co tam sobie chce.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ShuQi - 08-06-2015 16:52

@[surfer0700]

Nie otrzymałem od niego gotówki, ani grosza.
Na gadu-gadu jak rozmawiałem z nim rano około 10-11 godziny tak go więcej nie widziałem, ostatni raz na tym forum także był wczoraj.

Poproszę o przesłanie jego wszelkich danych na mój adres e-mail : [email protected]



Jedna ważna sprawa, mam jego skan dowodu osobistego (awers i rewers) jeżeli to nie jest jego dowód(a po IP i tak go znajdą) to będzie miał sprawę wytoczoną z automatu inną, o wykorzystywaniu(podszywaniu się) pod inne osoby.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - Adriano42 - 08-06-2015 17:05

(08-06-2015 16:52)ShuQi napisał(a):  @[surfer0700]

Nie otrzymałem od niego gotówki, ani grosza.
Na gadu-gadu jak rozmawiałem z nim rano około 10-11 godziny tak go więcej nie widziałem, ostatni raz na tym forum także był wczoraj.

Poproszę o przesłanie jego wszelkich danych na mój adres e-mail : [email protected]



Jedna ważna sprawa, mam jego skan dowodu osobistego (awers i rewers) jeżeli to nie jest jego dowód(a po IP i tak go znajdą) to będzie miał sprawę wytoczoną z automatu inną, o wykorzystywaniu(podszywaniu się) pod inne osoby.

Z tego co Wiem, to Administracja może takowe dane udzielić tylko organom ścigania gdy zostanie złożone na niego oskarżenie ale możliwe, że się mylę.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - ShuQi - 08-06-2015 17:22

@[Adriano42]

Możliwe że i tak, poczekam na odpowiedź surfera Wink


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - surfer0700 - 08-06-2015 17:24

Ok, w takim razie dla Nawiedzonego leci ban, a Tobie wysyłam PW z niezbędnymi informacjami umożliwiającymi podjęcie kolejnych kroków.


RE: NawiedzonyDom - oszust!! - twardy - 08-06-2015 17:34

Co ciekawe ten koles mial bana z tego co kojarze juz pierwszego dnia, ale zostal mu zdjety z jakiegos powodu.