Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] (/Temat-Dziennik-pracy-Marusi-Od-zera-do-wlasnych-czterech-kolek-HotCash-113122)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - notentego - 10-05-2015 11:58

Zarabianie na spamie jest tak samo oryginalne jak na viralce.


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - kaboomb - 10-05-2015 12:23

Oryginalne czy nieoryginalne, ważne, że działa i przynosi zyski


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Dawid_ - 10-05-2015 13:39

(10-05-2015 11:47)poduszka12 napisał(a):  
(10-05-2015 11:45)Dawid_ napisał(a):  
(10-05-2015 03:13)Liromir napisał(a):  wszystkie dzienniki 'earnerów' na jedno kopyto

while(1)
1. narazie spamuje
2. tworze fp
3. spamuje
4. dniówka 3zł17gr

daleko tak nie zajedziecie, chociaż już się zatrzymaliście na starcie Xpokerface

DAJ MI VIRALKE, BEDE ZARABIAŁ ORYGINALNIE Wink
Kup sobie Tongue

Jak zarobię to sobie kupię Wink


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - EpicBlank - 10-05-2015 18:51

Ważne żeby był jakiś progres, powodzenia ^^


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - kaboomb - 10-05-2015 18:52

Marusia, masz pełną skrzynkę i nie mogę Ci odpisać Tongue


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - ScroX - 10-05-2015 18:54

Ludzie rzuciliście się na tą dziewczynę jak Ci napaleńcy w grupach na Facebooku O.o


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - EpicBlank - 10-05-2015 19:14

Hahahaha, czekać tylko aż ktoś będzie się podawał na forum za dziewczyne i zbierał dotacje na inwestycje XDD


RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 11-05-2015 23:28

Jej, zaniedbałam trochę dziennik i forum, ale to wszystko na rzecz rozwoju Smile. Nie chcę wołać każdego z komentujących z osobna, żeby nie zapychać Wam skrzynek, ale wiem doskonale, że mój sposób zarabiania nie jest ani trochę oryginalny, ale nie od razu Rzym zbudowano i w końcu dojdę do indywidualnych wniosków Smile. Na razie ważne dla mnie jest to, żeby choć trochę zarobić, nie ważne w jaki sposób i z jakim nakładem pracy. Uważam też, że spamować też trzeba umieć i codziennie zdaję sobie sprawę z kolejnych ważnych rzeczy, co osobiście mnie bardzo cieszy Smile.

Dwa poprzednie dni:


[Obrazek: zarobek4.jpg]

[Obrazek: zarobek5.jpg]



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - Marusia - 13-05-2015 01:42

[Obrazek: zarobek6.jpg]

Kolejny dzień męczącego spamu, w między czasie tworzę sobie zaplecze fb i rozglądam się za inspiracjami pod trochę oryginalniejsze metody zarobku niż spam Smile.



RE: Dziennik pracy Marusi. Od zera do własnych czterech kółek. [HotCash] - RemoverPL - 13-05-2015 11:54

Poczytaj o perswazji, bo konwersję masz strasznie słabą. Musisz popracować nad tekstem zachęcającym, aby programy wydawały się bardziej wiarygodne. Spamujesz na grupach?