Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) (/Temat-Dziennik-pracy-kompletnego-nowicjusza-zjadamkredki-112996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - Pmxq - 04-06-2015 17:22

cały czas do przodu Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 04-06-2015 23:01

Dzisiejszy dzień:

[Obrazek: kDxPyp.jpg]

oraz skorzystałem przed chwilą z niszy, którą zamieściłem w poradniku, ale nie został zaakceptowany :/ 25zł wpadło Wink



Miałem też trochę wydatków dzisiaj.

Dzisiaj zarobiłem: 37zł/18zł

Aktualnie mam: 472zł

Dzisiaj zrobiłem tak jak chciałem - wstałem o 11, po południu działałem, potem czas dla siebie i od 22.00 znowu zacząłem działać.
Ofensywnie do przodu Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 05-06-2015 10:54

Ledwo dzień się zaczął, a już cel dzienny spełniony Big Grin

[Obrazek: JznViC.jpg]


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - danielh988 - 05-06-2015 11:32

zazdroszcze zarobkow


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - adiros - 05-06-2015 19:40

oby ci dalej tak ladnie roslo saldo


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 05-06-2015 19:49

Dzisiaj ok. 22-23 wstawię coś zaje**stego Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - LodzioMiodziox - 05-06-2015 19:52

czekamy !


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - evenixx - 05-06-2015 19:52

(05-06-2015 19:49)zjadamkredki napisał(a):  Dzisiaj ok. 22-23 wstawię coś zaje**stego Big Grin

To czekamy !! Big Grin


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - zjadamkredki - 05-06-2015 21:40

Panowie - jest ogień !!!!

[Obrazek: 65DBlF.jpg]

[Obrazek: p6gSkj.jpg]

Dzisiaj zarobiłem: 117zł / 18zł

Aktualnie mam: 589zł !!!!

Ja pierd** ! Nic więcej nie mogę powiedzieć, brak słów po prostu Big Grin Nowy rekord Big Grin

Kolejna ważna informacja - dobijam do 600zł i planuje odpuścić zarobek w internecie - tak jak pisałem niektórym osobom - jest to nie na moje nerwy i sumienie... tyle co ja naoszukiwałem osób w ciągu tych dwóch miesięcy to przez całe życie tyle nie uzbierało się. Z jednej strony trochę szkoda, bo poznałem tu masę fajnych, z pozytywną energią ludzi, jak to mówię - zajebiściaków Big Grin I ogólnie bardzo lubię to forum, przede wszystkim za to, że jest tu ogarnięcie i porządek i ogólnie pozytywna atmosfera i naprawdę z bólem serca, ale muszę z tym skończyć. Myślę, że jutro dobije do mojego celu i się pożegnamy Wink Pozdrawiam wszystkich, którzy mi przez cały czas pomagali, doradzali i ogólnie wszystkim, wszystkim. Jednak lepiej żegnać się w takich pozytywnych okolicznościach niż przy dniówce 6zł Big Grin
Bajoo Smile


RE: Dziennik pracy kompletnego nowicjusza (zjadamkredki) - evenixx - 05-06-2015 21:49

szkoda ze konczysz Sad fajny dziennik byl Wink

jak nie będziesz miał co zrobić z niszami to z chęcią je przyjme xD Tongue