Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



Odp: RE: Odnowienia - suchy0001 - 29-12-2014 09:53

(29-12-2014 08:21)michal86ole napisał(a):  
(28-12-2014 23:48)Varnity napisał(a):  Eforsa pisała że reszta odnowień powinna zostać dodana do naszych kont, a kiedy to będzie...może jutro Wink

Mi reszta odnowień spłynęła 27 grudnia.
Lepiej Cię potraktowali Smile

Tapatalk xperia z2

Znowu nie wpadają odnowienia Big Grin

Tapatalk xperia z2


RE: Odnowienia - michal86ole - 29-12-2014 10:27

Przynajmniej tak mi się wydaje, że to odnowienia były. Od dłuższego czasu mało co promuje na eforsie, dlatego zaskoczyła mnie wysoka ilość leadów szczególnie, że po 7.50 wpadało Wink


RE: Odnowienia - suchy0001 - 29-12-2014 10:32

Spoko dziś taki sam dzień jak poprzednio,będziemy się domagać swojego i dostaniemy może połowę...
Póki co wpadło tylko odnowienie 2,50 a 7,50? .......Undecided na dzień dzisiejszy Eforsa wisi mi kloca.


RE: Odnowienia - eforsa - 29-12-2014 12:31

Czasami zastanawiamy się, czy czytacie forum i uwzględniacie informacje przez nas napisane, czy też po prostu Polak zawsze lubi narzekaćSmile)

Cyt. : "Odnowienia Subskrypcji MT w obu modelach płatności wysyłane są do Państwa zgodnie z terminami z regulaminów. Należy uwzględnić poprawkę 24h każdego tygodnia i dopiero po tym czasie zobaczą Państwo ostateczną ilość odnowień w Państwa statystykach.
Opóźnienia te są niezależne od nas. Spowodowane są opóźnieniem z jakim operatorzy wysyłają do nas notyfikacje odnowień i dopiero po ok. 24h wszystkie odnowienia będą widoczne na Państwa koncie.
Proszę to zapamiętać i uwzględniać ten fakt w przyszłości."

Odnowienia spływają poprawnie, wszystko widać pięknie po statystykach + 2 operatorów zawsze wysyła odnowienia dopiero po północy danego dnia, stąd na prawdę proszę zerknąć na Państwa statystyki po upływie 24h Smile

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich zarobkówSmile


RE: Odnowienia - cenzura0 - 29-12-2014 12:37

Odnowienia powoli ale wpadaja, eforso zobaczysz pw Smile?


RE: Odnowienia - suchy0001 - 29-12-2014 13:27

2 operatorów wysyła po północy... Zawsze było wszystko do max godziny 16 w poniedziałek i jakoś wysyłali na bieżąco

Tapatalk xperia z2


RE: Odnowienia - Glexab - 29-12-2014 13:33

(29-12-2014 12:31)eforsa napisał(a):  Czasami zastanawiamy się, czy czytacie forum i uwzględniacie informacje przez nas napisane, czy też po prostu Polak zawsze lubi narzekaćSmile)

Cyt. : "Odnowienia Subskrypcji MT w obu modelach płatności wysyłane są do Państwa zgodnie z terminami z regulaminów. Należy uwzględnić poprawkę 24h każdego tygodnia i dopiero po tym czasie zobaczą Państwo ostateczną ilość odnowień w Państwa statystykach.
Opóźnienia te są niezależne od nas. Spowodowane są opóźnieniem z jakim operatorzy wysyłają do nas notyfikacje odnowień i dopiero po ok. 24h wszystkie odnowienia będą widoczne na Państwa koncie.
Proszę to zapamiętać i uwzględniać ten fakt w przyszłości."

Odnowienia spływają poprawnie, wszystko widać pięknie po statystykach + 2 operatorów zawsze wysyła odnowienia dopiero po północy danego dnia, stąd na prawdę proszę zerknąć na Państwa statystyki po upływie 24h Smile

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich zarobkówSmile


A kiedy będą naliczone te odnowienia co ostatnio nie były rozesłane?


RE: Odnowienia - dawaj_kase - 29-12-2014 13:45

2 operatorów po północy? W ciągu ostatnich 2 miesięcy raz zdarzyło się że kilka % odnowień wpadło po północy. Zazwyczaj wszystko odbywa się w godzinach 10-14, lub 10-18.


RE: Odnowienia - Daroslawo - 29-12-2014 14:52

Już koniec odnowień ;o ? Wpada wam jeszcze cos ?


RE: Odnowienia - dawaj_kase - 29-12-2014 14:54

U mnie o ok 14 się skończyły, wydaje mi się że dziś wpadło ok.75% normy.