Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. (/Temat-Dziennik-dwoch-zapalonych-do-pracy-przyjaciol-103718)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - asiorek - 12-01-2015 18:19

Dokladnie, i w dzienniku głównie ty pokazywales jak ci idzie Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 18:21

Mówisz o ga*****w? Zasłaniam bo niestety szybko się rozpowszechnia ta metoda i nie chcę aby stało się to co z sub SMS. Jeśli mówisz o tym to fb usunął mi fp 100k i dalsze działanie na tym na pewno nie przyniesie mi takich zysków. Dziennik może poprowadzę w przyszłości, ale będzie to odrębny dziennik. No chyba ze z Xerqiem się pogodzimy w co bardzo wątpię :/

Edit : mówicie


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4Colors - 12-01-2015 18:25

(12-01-2015 18:21)4funsecond napisał(a):  Mówisz o ga*****w? Zasłaniam bo niestety szybko się rozpowszechnia ta metoda i nie chcę aby stało się to co z sub SMS. Jeśli mówisz o tym to fb usunął mi fp 100k i dalsze działanie na tym na pewno nie przyniesie mi takich zysków. Dziennik może poprowadzę w przyszłości, ale będzie to odrębny dziennik. No chyba ze z Xerqiem się pogodzimy w co bardzo wątpię :/

Edit : mówicie

Nie wiem o co poszło itd. Ale spróbuj się z nim pogodzić, fajnie się ten dziennik czytało - szczególnie na początku, gdy były screeny Big Grin
Na ga*****w spokojnie można zarabiać bez tak dużego fanpage, najlepiej byłoby gdybyś miał powiedzmy taki z 50k like. Potem tylko tworzyć podFanpage i na nich dawać te posty do zarobku Smile


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 18:47

Pewnie spróbuję jeszcze na G******W.. Zarabiasz tam? Jesli tak to moze gg, pogadamy o tym serwisie? Z xerqiem raczej juz się nie pogodzimy :/
[Obrazek: fas.jpg]


Przed chwilą napisał jeszcze jakiś chłopak że może zrobić mi program za %. Nie ufam ludziom, bo wydaje mi się że on chce po prostu nisze zajebac, programy itd ale no trzeba zaryzykować.
Dzięki za przypomnienie o screenach - w poprzednim miesiącu poszła wyplata 312zł screena narazie nie dam bo i tak to koniec tego dziennika. Wątpię że będę z kimś znów pracował, ale wydaję mi się że z VoreCC może mi coś wyjść, jednak to bardziej viralki. Do ppa przejdę jednak sam.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Noozer - 12-01-2015 18:53

Nie zamykaj dziennika !
Nie poddawaj się pokerface


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 18:58

Zamknięcie tego nie oznacza że całkiem żegnam się z dziennikami. Pewnie założę nowy :e Tego to koniec na 99%.


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 12-01-2015 19:03

Chłopaki. Fajnie się czytało ten dziennik a z waszej rozmowy wynika że jesteście po prostu nie rozwinięci emocjonalnie do końca. Zachowujecie się jak dzieci. Dorośli faceci dali by sobie po mordzie i wyskoczyli na browara. Szkoda po prostu marnować potencjał przez takie akcje Smile

Nie widzę w tej rozmowie nic o co moglibyście się odwrócić od siebie? Nie wiem o co kaman? Wytłumaczy mi ktoś?


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - 4funsecond - 12-01-2015 19:11

Może xerq się teraz wypowie. Rozmowa miała pokazać że marne są szanse na pogodzenie. Polkocilismy się już wczoraj w nocy :/... O co chyba oczywiste.

@[Xerq]


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Noozer - 12-01-2015 19:13

@[xerq] Wypowiedz się Wink


RE: Dziennik dwóch zapalonych do pracy przyjaciół. - Voldir - 12-01-2015 19:14

Z tej rozmowy wynika że rozstajecie się z tego powodu że nie chce mu się filmików robić? Bo na to właśnie wygląda