Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów (/Temat-Sluzba-Celna-bedzie-scigac-za-gre-u-bukmacherow-101060)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Weng - 21-02-2015 08:48

Nawiązując do tematu i wezwań to podobno mają dane za okres do jakiegoś miesiąca 2012 roku tak i jak dotychczas za ten okres "przychodzą" ludziom wezwania?


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Assasinoo - 21-02-2015 16:34

(21-02-2015 08:48)Weng napisał(a):  Nawiązując do tematu i wezwań to podobno mają dane za okres do jakiegoś miesiąca 2012 roku tak i jak dotychczas za ten okres "przychodzą" ludziom wezwania?

Z tego co czytałem na forum bukmacherskim zawsze wezwania dotyczyły gry u jednego konkretnego bukmachera, bet-at-home. Ale moim zdaniem mało wiarygodne te posty, zawsze je dodaje gość mający 1 post na koncie i świeżo założone konto, dla mnie to wygląda co najmniej dziwnie Tongue No i nie wspominając, że w tych niby skanach pisma z urzędu celnego proszą oni o dostarczenie dowodów obciążających nas, w postaci historii gry... Jeśli nawet te wezwania są prawdziwe, to nie ma czego się obawiać. Przelew na konto bukmachera zagranicznego nie jest równoznaczny z udziałem w grze. Można wpłacić sobie by korzystać z transmisji meczów Big Grin
A tak kończąc moją książkę dodam, że 1 czerwca tego roku mają wejść zmiany, pozwalające na grę u zagranicznych bukmacherów, pod warunkiem, że swoją siedzibę mają na terenie UE, tak przynajmniej wywnioskowałem z rozmowy z konsultantem pewnej "nielegalnej" strony internetowej Lol


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - Soplica - 21-02-2015 20:45

Cytat:Z tego co czytałem na forum bukmacherskim zawsze wezwania dotyczyły gry u jednego konkretnego bukmachera, bet-at-home. Ale moim zdaniem mało wiarygodne te posty, zawsze je dodaje gość mający 1 post na koncie i świeżo założone konto, dla mnie to wygląda co najmniej dziwnie Tongue No i nie wspominając, że w tych niby skanach pisma z urzędu celnego proszą oni o dostarczenie dowodów obciążających nas, w postaci historii gry... Jeśli nawet te wezwania są prawdziwe, to nie ma czego się obawiać. Przelew na konto bukmachera zagranicznego nie jest równoznaczny z udziałem w grze. Można wpłacić sobie by korzystać z transmisji meczów Big Grin
A tak kończąc moją książkę dodam, że 1 czerwca tego roku mają wejść zmiany, pozwalające na grę u zagranicznych bukmacherów, pod warunkiem, że swoją siedzibę mają na terenie UE, tak przynajmniej wywnioskowałem z rozmowy z konsultantem pewnej "nielegalnej" strony internetowej Lol

Oby zalegalizowali grę u bukmacherów internetowych. Ale to i tak bd trzeba się jakoś rozliczać z państwem.


RE: Służba Celna będzie ścigać za grę u bukmacherów - kwenk21 - 01-04-2015 16:20

Jacek Kapica poinformował dziś rano o wykryciu kolejnych 67.524 graczy, którzy są podejrzani o grę u nielegalnych bukmacherów internetowych. Nie wiadomo skąd "szeryf" ma nowe dane, ale SureBety.pl wkrótce się tego dowiedzą!

Oczywiście nie ma się czego obawiać. Stali i kumaci czytelnicy SureBety.pl wiedzą, że Izba Celna nic im nie może zrobić.

A jak już jesteśmy przy panu Jacku, to:

Zarząd STS uprzejmie informuje, że od 30.04.2015 roku minimalna stawka na zakłady zostanie obniżona do 1 PLN. Chcemy tym samym wzmocnić pozycję lidera zakładów bukmacherskich w Polsce.

Po weekendzie zostałem zasypamy emailami od graczy. Wielu bukmacherów rozliczyło źle zakłady sugerując się wynikami z livesports.pl. Jeśli grałeś u bukmachera naziemnego, lepiej poszukaj w koszu na śmieci swoich kuponów. Być może są wygrane Smile Na przyszłość polecam ich nie targać przed wrzuceniem, jak to robią niektórzy Wink

W bwin Polacy nadal nie są mile widziani. Niektórym bukmacherom uderza fantazja do głowy. Zapomnij o zdjęciu przy twarzy! W bwin trzeba teraz zrobić zdjęcie dłoni przy twarzy! Po co? W celu weryfikacji trzeba im dostarczyć owo zdjęcie i przesłać listownie odcisk palca...


Artykuł zaczerpnięty z surebety.pl