Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Występ w TV -Zapraszam- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Występ w TV -Zapraszam- (/Temat-Wystep-w-TV-Zapraszam-98999)

Strony: 1 2 3 4


Występ w TV -Zapraszam- - AnnaKa - 03-10-2014 18:28

Witam Was

Dziś dzwoniła do mnie znajoma z TVN'u (tak wiem TVN kłamie)
Pytała mi się czy znam jakiś młodych ludzi którzy zarabiają na swoje życie niekiedy więcej niż swoi rodzice? Powiedziałem że aktualnie nie znam nikogo lecz zapytam czy jest ktoś chętny (pomyślałem o Zarabiam.com). O co dokładnie chodzi?

-Występ w Krakowie w Rozmowach w toku
-Program nie ma na celu obrażania widza jak psucia jego wizerunku (niektóre odcinki tak niestety robią)
-Uczestnik do 18 roku życia!
-Chętni pisać w temacie
-Co do zarobków za jeden dzień pracy około 200 zł także fajny strzał.
-Osoby te zostaną umówione na rozmowę telefoniczną w celu wstępnej rozmowy.

Pisać w temacie Smile Może ktoś będzie chętny. Jutro około 12 mam dać znać co wyszło z tego wszystkiego.

Pozdrawiam


RE: Występ w TV -Zapraszam- - konrad123456789 - 03-10-2014 18:32

Jeśli jakiś chętny się znajdzie niech nie zapomni ubrać koszulki zarabiam.com xD


RE: Występ w TV -Zapraszam- - AnnaKa - 03-10-2014 18:33

Ja niestety nie mogę wystąpić a poszedłbym dla czystej zabawy. Pozdrowiłbym Was i powiedział że jak tego nie wyemitują to płacą 10x tyle co mają w umowie haha Big Grin


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Mauorycy - 03-10-2014 18:52

Moja dziewczyna kiedyś była Big Grin Mimo, iż pokazali ją 2-3 razy, tak całe miasto wiedziało, że była w rozmowach w toku. Za 6h siedzenie na dupie(bez przerw) dostała 40 zł...[mowa o widowni]
Na stołku płacą lepiej...Ale chyba oglądaliście kiedyś chodź 1 odcinek..;D
Cytat:-Program nie ma na celu obrażania widza jak psucia jego wizerunku (niektóre odcinki tak niestety robią)
Pokaż mi taki, w którym chodź raz, nie śmiałeś się z tego, co mówi "aktor" Smile


RE: Występ w TV -Zapraszam- - kokojambo2 - 03-10-2014 18:56

A kiedy nagranie? ;>


RE: Występ w TV -Zapraszam- - CMRR - 03-10-2014 19:04

(03-10-2014 18:28)AnnaKa napisał(a):  -Co do zarobków za jeden dzień pracy około 200 zł także fajny strzał.

Może okularki trzeba kupić?Smile


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Jaro070 - 03-10-2014 19:08

(03-10-2014 18:28)AnnaKa napisał(a):  -Uczestnik do 18 roku życia!

Jeżeli mam 18 lat to się łapię, tak?


RE: Występ w TV -Zapraszam- - olekn1 - 03-10-2014 19:09

Już to widzę:

- "ktośtam", może powiesz nam jak osiągasz takie kwoty?

- A oszukuje ludzi i wciskam im Sub SMS xD Lol


RE: Występ w TV -Zapraszam- - Lontek - 03-10-2014 19:20

W sumie to jestem z Krakowa, a 18 lat będę miał dopiero pod koniec miesiąca. Łapię się ? Smile

Mogę jakieś szczegóły na PW ? Smile


RE: Występ w TV -Zapraszam- - szykiryki - 03-10-2014 19:23

Jak ktoś powie w rozmowach w toku, ze zarabia parę stów dziennie na subach to wiecie co się stanie? Big Grin serwery tego nie 'wytrzymią'... :-)