Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC (/Temat-Jeden-z-najmlodszych-uzytkownikow-forum-PaulRcootiC-92762)

Strony: 1 2 3 4 5


Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - PaulRcootiC - 18-06-2014 17:52

Cześć,mam na imię Paweł,lat 12 Wink Aktualnie zarabiam na : FireCash,FireSub ( kiedy mi się chce Big Grin ) , Shorte.st Wink

Mój cel na Czerwiec : to 50zł
Cel : 16,07$ (w dolarach),14zł na Firesub/50zł



---------------------Dzień Pierwszy---------------------------

7.00PLN,1,27$ (na shorte.st cały czas lecą wyświetlenia),$0.38 Firecash

Stan na 21:58: 7.00 PLN (FireSub),$1.59 (shorte.st),$0.38 FireCash :/ Jutro będzie lepiej

Wczorajszy dzień skończyłem z kwotą: 7.00PLN FireSub,1.79$ Shorte.st, 0.38$ FireCash


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - abelabel2 - 18-06-2014 17:56

Wy zamiast robić dzienniki to na dwór byście poszli.
Marnujecie swój czas i dzieciństwo, i nawet jak zarobicie te kilka(naście) setek w pół roku nic wam to nie da, bo spamując nie macie żadnej wiedzy ani doświadczenia.
Taka prawda... a teraz hejtujcie.


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - PaulRcootiC - 18-06-2014 18:00

(18-06-2014 17:56)abelabel2 napisał(a):  Wy zamiast robić dzienniki to na dwór byście poszli.
Marnujecie swój czas i dzieciństwo, i nawet jak zarobicie te kilka(naście) setek w pół roku nic wam to nie da, bo spamując nie macie żadnej wiedzy ani doświadczenia.
Taka prawda... a teraz hejtujcie.


dzieciństwa nie strace,bo i tak całe dni przesiaduje na dworze z kolegami a tylko wieczorem jak wróce z dworu to zarabiam albo z rana


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - kariolmax - 18-06-2014 18:25

(18-06-2014 17:56)abelabel2 napisał(a):  Wy zamiast robić dzienniki to na dwór byście poszli.
Marnujecie swój czas i dzieciństwo, i nawet jak zarobicie te kilka(naście) setek w pół roku nic wam to nie da, bo spamując nie macie żadnej wiedzy ani doświadczenia.
Taka prawda... a teraz hejtujcie.

Zajrzyj do mojego dziennika i dopiero wtedy oceń czy nie mam żadnej wiedzy i doświadczenia pokerface

A do autora - Powodzenia będę śledził Smile


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - PaulRcootiC - 18-06-2014 18:25

dzięki


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - MrocznyKILL - 18-06-2014 20:54

PowodzeniaSmile


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - abelabel2 - 18-06-2014 20:56

kariolmax, nie musze tam zaglądać by wiedzieć, że nie masz.

Zainstalowanie skryptu cms/cmf, o ile wiesz co to jest nie robi z ciebie webmastera. Zarobki? Ładne, faktycznie.


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - PaulRcootiC - 18-06-2014 20:59

dzisiaj dopieru o 19:00 zacząłem pracować pokerface jutro będzie lepiej


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - MilanFan - 18-06-2014 21:26

Trochę już irytujące są te tytuły tematów co do młodości zarabiających. Xpokerface
Życzę powodzenia! Wink


RE: Jeden z najmłodszych użytkowników forum - PaulRcootiC - erykziele12 - 19-06-2014 11:41

Haha, zrobiłem drugi po kariolmax temat z nazwą o wieku zarabiającego i już sie wszyscy na takie rzucili Big Grin No nic, będę śledził,powodzenia Wink