Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót Birtusa do PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powrót Birtusa do PPA (/Temat-Powrot-Birtusa-do-PPA-77976)

Strony: 1 2


Powrót Birtusa do PPA - birtus - 12-10-2013 22:49

Witam,
Trochę mnie nie było, trochę miałem wariacji, trochę lenia. Czas powrócić do zarobku przez internet. Cel?
[Obrazek: bmw-m3-1.jpg]
Zabieramy się do zarobku! Wracam do starej strony, wszystkie moje konta yt zostały zbanowane. Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać i dodawać otuchy! Aktualnie pracuję na HighCash (główne źródło dochodu), czasem przyspamie doładowaniami z EasySuba i ciągle szukam dodatkowego zarobku, nisz i wszystko co jest związanie z zarabianiem pieniędzy!

Cel na Październik
Uzbierane 142$/500$



RE: Powrót Birtusa do PPA - damianus627 - 12-10-2013 23:03

Powodzenia i osiągnięcia celu na październik ci życzę,


Odp: Powrót Birtusa do PPA - Mafiozo19990 - 12-10-2013 23:07

Również życzę powodzenia, też zbieram na BMW Smile

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


RE: Powrót Birtusa do PPA - Mag!c - 12-10-2013 23:10

Powodzena Smile Mam nadzieję,że kiedyś dodasz do Galerii Forum swoją "BEEMKE" Jerk2


RE: Powrót Birtusa do PPA - birtus - 13-10-2013 00:47

Ok! Zaczynamy z nową stroną, ponieważ dostałem polecenie z góry, że muszę ją po prostu usunąć i stworzyć nową. Posty gotowe do wrzucenia, czekamy na hosting, aż wszystko sobie zrobi co ma zrobić.
Tymczasem na Forexie wpłaciłem 50 złoty, kupiłem kilka par walutowych i podwoiłem kapitał. Całe 100zł zainwestowałem w akcje złota. Na tą chwilę mam 143 złote Smile Do jutra Smile


RE: Powrót Birtusa do PPA - birtus - 13-10-2013 15:03

Dziś spokojne promowanie nisz, wrzucenie filmików na yt, trochę backlinków Smile
Z EasySub trochę pospamiłem i dzisiaj 12 PLN Smile. Jeżeli znacie jakieś fajne sposoby/fora gdzie można pospamić bardzo będę wdzięczny Smile
Na Forexie dzisiaj rynek zamknięty Smile


RE: Powrót Birtusa do PPA - Rafiks1992 - 13-10-2013 15:43

o kurcze niezle widze ztym forex Ci idzie Smile powodzenia


RE: Powrót Birtusa do PPA - birtus - 17-10-2013 22:06

Miałem lekkie problemy z hostingiem. Google nie mogło mi zindeksować strony. Dzwoniłem, pisałem przez 5 dni i nic. Po wczorajszym mailu chyba w końcu naprawili, już nie miałem siły i zbyt dużo wulgaryzmów użyłem. Jednak pomogło, nie jestem zadowolony z tego co zrobiłem, ale jak widać dopóki na kogoś nie zaczniesz klnąć i ryczeć nikt nic nie zrobi Smile. Na EasySub nie chce mi się spamować... A Forex coś w kulki leci bo mam 180 złoty już, a rynek cały czas zamknięty i nie mogę sprzedać akcji. 100%, że będę mógł jak będę na minusie Smile

Wczorajszy łączny zarobek: $23.62


Zarobionych dzisiaj: $48.92

Cel 231,96$ / 500$



RE: Powrót Birtusa do PPA - davidek00 - 27-10-2013 19:04

Dobrze ci idzie powodzenia! Jak zacznę zarabiać też mam na celu BMW.


RE: Powrót Birtusa do PPA - callbux - 07-12-2013 15:10

powroty zawsze sa trudne, ale nie martw sie