Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Raikkonena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Raikkonena (/Temat-Typy-Raikkonena-76262)

Strony: 1 2 3


Typy Raikkonena - Raikkonen - 12-09-2013 14:41

Witam

Kilka razy w tygodniu ale nie przez wieczność będę raczył was typami z kursem łącznym koło 3-6. Max 3-4 typy na kuponie. Nie zawsze będzie to Piłka, może też być Hokej czy tenis. Co w rezultacie na łącznym kuponie daje nie taki głupi kurs

Typy na dziś:
MyPa - Jaro Typ 1 @1.75
Horsens - Vejle Typ 1 @1.85
Plzen - Vitkovice Typ 1 @1.9
AKO: 6.15
MARATHONBET


RE: Typy Raikkonena - kwenk21 - 12-09-2013 15:46

Są to typy ze strony http://predictionsonfootball.com/ na które już na tym forum się zrzucamy: Patrz wątek kwenk21.

Także proszę admina i moderatora o podjęcie jakichś kroków związanych z tym wątkiem.

Pozdrawiam.

Bart.


RE: Typy Raikkonena - ciemnebiznesy - 12-09-2013 17:10

Przynajmniej tu są za darmoJerk2


RE: Typy Raikkonena - Raikkonen - 12-09-2013 17:11

(12-09-2013 15:46)kwenk21 napisał(a):  Są to typy ze strony http://predictionsonfootball.com/ na które już na tym forum się zrzucamy: Patrz wątek kwenk21.

Także proszę admina i moderatora o podjęcie jakichś kroków związanych z tym wątkiem.

Pozdrawiam.

Bart.

Jak razi ci w oczy że tutaj są za darmo to nie wchodź tutaj. A Może kto inny skorzysta


RE: Typy Raikkonena - kwenk21 - 12-09-2013 19:48

Ale szkoda że masz je bezpośrednio po moim wykupieniu Smile

Zobaczymy na jak długo będzie za darmo sam skorzystam.


RE: Typy Raikkonena - whysoserious - 12-09-2013 20:12

BAN dla tego pana
Podawać płatne typy publicznie to wyjątkowe chamstwo
w stosunku do żródła i lub kupujących


RE: Typy Raikkonena - sebens - 12-09-2013 20:30

Nie chcesz korzystać to nie utrudniaj tego innym.


RE: Typy Raikkonena - kwenk21 - 12-09-2013 20:44

Ale trzeba jednak docenić że ktoś te w te typy musi najpierw zainwestować.Ja rozumiem że typy będą się rozprzestrzeniać, ale czy trzeba to robić akurat na stronie gdzie się w te typy zainwestowało? Jest to cios dla korzystających z tych typów z tego forum, niestety internet jest bezsilny.Bez odbioru.

Pozdrawiam.

Bart


RE: Typy Raikkonena - Raikkonen - 12-09-2013 20:52

Sory, Ale nie czytałem dogłębie działu i nie wiedziałem że na typy stamtąd ktoś zbiera. Nigdzie w regulaminie forum nie ma takiej klauzuli jakobym miał dostać BANa za coś takiego... Nie wiedziałem i przepraszam. Nie chcecie za darmo to możecie ode mnie kupić. Phe


RE: Typy Raikkonena - kwenk21 - 12-09-2013 20:56

Fajnie by było jakbyś zaproponował jakiś inny godny serwis do zagrania jeśli jakieś posiadasz, korzystałeś.