Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! (/Temat-Sprzedam-adresy-email-chetne-do-zarejestrowania-sie-na-lockerz-3735)

Strony: 1 2


Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - wesolutki - 23-03-2010 17:36

Witam, mam do sprzedania adresy e-mail ludzi chętnych do zarejstrowania się na lockerz. Skąd mam adresy? Moi znajomi, nk, ogłaszam się na zagranicznych i polskich portalach, mam wykupioną możliwość rozesłania mailingu do sporej grupy osób. Cena nie jest zbyt wygórowana: 0,50gr/mail lub 0,90zł/mail za 100% zarejestrowanie się osoby. Niektórzy z maili za 0,50gr mogą się nie zarejestrować aczkolwiek jest to mało prawdopodobne. W momencie gdy zakupicie 100% maile po 0,90gr wtedy osoby rejestrują się napewno gdyż osobiście tego dopilnowuje i odwdzięczam im się za rejestracjęSmile


Przy zakupie 20 maili 100% +5 GRATIS
Przy zakupie 40 maili 100% +10 GRATIS

Serdecznie zapraszam!

Płatność przez paypal.


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - wesolutki - 23-03-2010 19:02

Aby potwierdzić wiarygodność, pierwsze 4 osoby, które napiszą posta w tym temacie i mają powyżej 20 napisanych postów otrzymają po 2 maile ZA DARMO, w celu wystawienia o mnie opinii/reputa.


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - zioomek65 - 24-03-2010 14:35

No Ciekawe czy to prawda Smile


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - Tidus - 24-03-2010 14:40

te 100% chyba pewne nie jest wiesz?


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - Bolt - 24-03-2010 14:55

Tak? A jeśli bierze je ze swojego forum a w zamian za rejestracje jakoś ich wynagradza... Może ma jakieś forum i za rejestracje daje użytkownikom rangi/przywileje Smile Tak jak Killer Tongue


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - BartuS - 24-03-2010 15:05

No to pokaż, czy działasz, bo może bym kupił, ale nie pp...


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - Bolt - 24-03-2010 15:53

Ja też moge spróbować, może zainteresuję się ofertą Smile


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - wesolutki - 27-03-2010 21:47

Przepraszam za to, że nie odezwałem się w ustalonym terminie (nie wysłałem darmowych maili i danych do wysłania przelewu). Z powodów osobistych problemów nie mam teraz czasu i jak wszystko się rozwiążę poinformuję o tym na PW. Jeszcze raz przepraszam za kłopot.


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - Masochista - 31-03-2010 18:11

hmmm jestem zainteresowany Big Grin


RE: Sprzedam adresy email chętne do zarejestrowania się na lockerz! - radekb29 - 31-03-2010 18:58

a zrobiłbyś promocje że za 10zł 18 maili dla mnie tych pewnych ;D