Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] RefbackBank.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] RefbackBank.com (/Temat-PLACI-RefbackBank-com-25691)

Strony: 1 2 3 4


[PŁACI] RefbackBank.com - chodaczkemjk - 21-01-2009 11:45

Witam jako główny admin nowo otwartej Firmy RefbackBank.com, pragnę zaprosić wszystkich do skorzystania z naszej oferty jaką jest Refback od 70% do 120%, ale o wszystkim poniżej.

Przed rejestracją proszę o zapoznanie się z:

1. HowItWorks
2. Terms Of Service
3. Privacy Police

Po zapoznaniu się zapraszam do Rejestracji. Następnie zostaje wam zapis w Firmach. Minimum do wypłaty uzaleznione jest od rodzaju konta (dla Standard to 2$). Dla głodnych jest również Forum oraz kontakt z Adminem RB (polak). Od razu wspomnę iż każdy może zapisać się w każdej buxie (u nas nie ma ograniczeń)! Jak macie jakieś pytania to piszcie! Odpiszę! Poniżej nasz skład:

# alcap0ne (admin) - [email protected]

# parampampam - [email protected]

# adrianos - [email protected]

# czapa85 - [email protected]

# greg - [email protected]

# boro - [email protected]

# mbison - [email protected]

# stroniak2 - [email protected]

Aktualizacja Stanu Konta robiona jest w ciągu 2 godzin po otrzymaniu wypłaty z Firmy !!!


- Boro! - 21-01-2009 13:51

Polecam i zapraszam do zapisów :-P :-P


- Kubabest - 21-01-2009 14:39

Jeden z waszych Adminow (czy tam kogo) stroniak2 mi dwa dolce wisi .Mialem mu dac moj adres AP ale zbanowali go tu :mrgreen:


- Boro! - 21-01-2009 14:43

to daj mi ja mu przekaże na pewno odda..


- chodaczkemjk - 21-01-2009 15:20

sprawa przekazana, natomiast co do Firmy to już wkrótce zostaną dodane nowe firmy !


- krolu116 - 21-01-2009 17:24

Widzę że się konkurencja szykuje xD :idea:


- chodaczkemjk - 21-01-2009 20:01

Heh krolu nie ma co na razie jesteś lepszy ^^, może w przyszłości nawiąże się jakiś kontakt Tongue kto wie... powodzenia !


- Boro! - 11-02-2009 20:27

Mogę oficjalnie ogłosić że jesteśmy wypłacalni :-P
Al zmień tag jak możesz. Powiem gregowi żeby dał dowód dla formalności.


- Sniechu - 11-02-2009 20:29

Boro!, ja też jestem wypłacalny a nikt nie chce dać dowodu w dziale zapłaciły... :mrgreen:
Ile już wypłaciliście? :?:


- krolu116 - 11-02-2009 21:28

Ja 15$ wypłaciłem a tylko jedna osoba się pochwaliła na konkurencyjnym forum, i dwie u mnie na forum :roll: Lud nie lubi ujawniać swoich ogromnych zarobków :mrgreen: