Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 1000 zł bazpieczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja 1000 zł bazpieczna (/Temat-Inwestycja-1000-zl-bazpieczna-125249)

Strony: 1 2 3 4


Inwestycja 1000 zł bazpieczna - mateusz307 - 06-12-2015 19:51

Witam, chciałbym się zapytać o jakąś w miare najbardziej bezpieczną inwestycję powiedzmy 1000 zł na początek. Czytałem o opcjach binarnych, ale nie wiem za bardzo o co tam chodzi, więc raczej w to nie ma sensu wchodzić bez wiedzy. Czy macie jakieś propozycje dla mnie? Kiedyś bawiłem się w PaidVerts, ale nie przynosiło to efektów.


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - Resick - 07-12-2015 10:52

Opcje binarne z pewnością od bezpiecznych inwestycji nie należą.Jeżeli chciałbyś spróbować z opcjami to faktycznie lepiej się na początku przygotuj z teorii bo na pewno się przyda.


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - mikiniki - 07-12-2015 11:04

Bezpieczna to jedynie jest lokata i to nie w 100% Smile Lecz zyski przy takiej kwocie groszowe..


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - Captain - 07-12-2015 11:11

Rozbij to na 5 kwot po 200 PLN (około 50$) i wejdź w 5 różnych progamów/hyip revshare. Ale takich w miarę dobrych, zaufanych.

Jest to oczywiście bardzo ryzykowne i możesz stracić te pieniądze (acz nie wszystkie bo co najmniej 2 z tych 5 programów wypalą jeśli mądrze wybierzesz no chyba, że będziesz miał sporego pecha), ale przykro mi - nic lepszego nie znalazłem! Jeśli Ty znajdziesz to podziel się ze mną, też chciałem móc w coś pewnego inwestować kwoty takiego rzędu.

Jeśli chcesz jakąś pomoc w dobrze programów/hyipów w jakie wchodzić to pisz na PW. Oczywiście nie gwarantuje, że moje wybory będa na pewno trafne, bo nie jestem jasnowidzem, ale trochę już wiem jak ocenić czy program ma szanse podziałać czy raczej scam i często się okazuje, że miałem rację, więc to na pewno lepsze niżeli ktoś kompletnie zielony miałby wchodzić na ślepo jak w ruletce w pierwszy lepszy program (to najgorsza strategia bo więcej jest scamów niż dobrych programów, ale dobry hyipowy inwestor większość scamów rozpozna bardzo szybko i ustrzeże sie przed wchodzeniem w nie. Niestety są też dobrze wykonane scamy, tutaj to już uratować może jedynie intuicja).


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - todek78 - 07-12-2015 11:26

bardzo ważne jest to, czy chcesz mieć szybko jakieś efekty i wypłacać coś, czy jesteś cierpliwy i na jesteś w stanie poczekać na lepsze efekty kilka miesięcy Wink
Oczywiście pierwsza opcja moim zdaniem wiąże się z większym ryzykiem jeśli chodzi o programy revshare, bo naliczenia wysokości 150%=szybki upadek programy - oczywiście są wyjątki, i jak napisał Captain trzeba wybrać mądrze, ale również mieć szczęście, bo czasem coś co zapowiada się fajnie pada po miesiącu, a coś czemu nikt nie dawał większych szans działa długo Wink


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - zet - 07-12-2015 11:42

Osobiscie tez jestem zwolennikiem dyfersyfikacji,
czyli rozdzielenie srodkow na 2-3 dobre programy.
W tej chwili jestem zaangazowany w Mxrevshare,
Admin juz od 4 lat prowadzi 8 innych programow
i jest wyplacalny. Wiecej o Mx poczytasz tu:
http://zarabiam.com/Temat-MXRevShare-com-122142
Jesli jestes cierpliwy to tu mozna zbudowac fajny pasywny dochod,
Podobnie jak osoby ktore na poczatku weszly do TM.
Staram sie unikac programow o wysokim % (Revadburts, Adbrook).
One dawaja zarobic ale trzeba wejsc z wieksza kasa i w miare szybko wyplacac.
Wole mniejszy % a pewniejszy program.
Oczywiscie pozostaje jeszcze TM , ma juz coprawda rok ale powinien tez
jeszcze "pozyc".


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - Captain - 07-12-2015 11:45

todek78 - Wiadomo, ale jak się tak zastanowić to poniekąd na to samo wyjdzie bo:

1. W programie z wysokim ROI typu 150% - robisz tylko jeden cykl. Jak najwięcej wypłacasz i masz po pewnym czasie kwotę którą wpłaciłeś + te 50% zysku. Nie reinwestujesz zbytnio tylko wypłacasz. Więc możesz zdążyć odzyskać wkład i zarobić zanim program padnie.

2. W programach z niskim ROI jak TM z ROI 110%, potrzebujesz z takim ROI reinwestować o wiele wiele dłużej niż w programie z wysokim ROI aby zarobić tyle samo. Program będzie działał dłużej, ale Ty będziesz wolniej zarabiał. A program i tak padnie tylko po dłuższym czasie.


Dla przykładu w TM wrzuciłem 400$ i wyciągnąłem z niego nieco ponad 137$ czystego zysku. A siedziałem tam łącznie około 4 miesiące!
W programie z ROI 150%, miałbym 200$ czystego zysku i to po jednym cyklu (30-50 dni). Więc co z tego, ze taki program dużo szybciej upadnie, skoro i ja dużo szybciej zarobię. Koniec końców na jedno wyjdzie bo ten program ze 110$ ROI też przecież upadnie.

(TM akurat jest tutaj wyjątkowy bo to jeden z najlepszych hyipów wszechczasów i mógłbym tam posiedzieć dłuzej i zarobić więcej, ale przypadku zwykłego programu z ROI 110% który nie jest tak turbopopularny jak TM to powyższa zasada się generalnie sprawdza bo zwykły program nie utrzyma się, aż tyle co TM i do 4-6 cykli może już zdażyć paść i moze wyjść na to, że zarobimy tyle samo co w programie z wysokim ROI tylko dużo wolniej).


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - MaLiN - 07-12-2015 15:54

Opcje binarne może wydają się trudne, ale po to jest właśnie tzw. "projekt edukacji dla początkujących" - gdzie dowiesz się jak inwestować, w dodatku otrzymasz darmowe sygnały, jeśli będziesz na minusie dostaniesz zwrot kasy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, pisz na pw Wink


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - WazzaP - 07-12-2015 16:14

Pisz do Nitrama, u niego możesz coś na tym zarobić bez żadnego ryzyka :-)


RE: Inwestycja 1000 zł bazpieczna - todek78 - 07-12-2015 16:25

Captain - właśnie miałem na myśli program TM mówiąc o tym ze 110% ROI, bo tu program ma ponad rok i cały czas 'rośnie', a te 150% to jednak jest wielka loteria. Niby Adbrook i HQ okazały się świetne, bo Ab działał 5 miesięcy i sam tam 300% inwestycji w 3 miesiące zarobiłem, w HQ podobnie, ale tam bał bym się wrzucić większą sumę ze względu na ryzyko, w TM się nie bałem i wyszedłem na tym w sumie lepiej Smile
Są dwie opcje: 1. Jak ktoś ma mocne nerwy, to wrzuca w taki 150% i modli się, żeby wytrzymał przynajmniej 1-2 miesiące. 2. Jak ktoś jest cierpliwy, to wrzuca do TM i cierpliwie reinwestuje, promuje i za jakieś pół roku zaczyna czerpać stabilny stały zysk Smile Oczywiście mowa o programach revshare