Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Loteria Paragonowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Loteria Paragonowa (/Temat-Loteria-Paragonowa-122128)

Strony: 1 2


Loteria Paragonowa - rachman - 06-10-2015 20:26

Zbieraj paragony fiskalne i wygrywaj nagrody. Trwa Loteria zorganizowana przez Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na podstawie umowy podpisanej z Ministerstwem Finansów.

- W loterii można uczestniczyć od 1 października 2015 r. do 30 września 2016 r. Rejestracji paragonu można dokonać tylko w miesiącu zakupu towaru lub usługi.
- Do loterii przyjmowane są tylko paragony fiskalne (zwykłe sklepowe z napisem paragon fiskalny Wink )
- W loterii mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat.
- W loterii do wygrania jest łącznie: 12 samochodów Opel Astra, 4 samochody Opel Insignia, 72 notebooki Lenovo Thinkpad oraz 84 iPad-y Air 2.
- Dokonaj zakupu towarów lub usług za min. 10 zł brutto potwierdzonych paragonem fiskalnym i w miesiącu zakupu zgłoś się do loterii za pośrednictwem strony internetowej. Pamiętaj, żeby zachować zgłoszone paragony.
- Wszystkie nagrody w loterii są zwolnione z podatku Smile

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie oficjalnej Loterii:

https://loteriaparagonowa.gov.pl


RE: Loteria Paragonowa - Siwy2606 - 06-10-2015 20:44

Ciekawy temat. Pewnie rodziny rządzących dostaną nowe samochody Smile
A zwykli obywatele stracą swój cenny czas jak to zazwyczaj bywa Smile


RE: Loteria Paragonowa - rachman - 06-10-2015 20:47

Oj tam, oj tam od razu takie oskarżenia. Nasz kochany fiskus wychodzi z inicjatywą a tu takie fochy Wink Oni chcą nas tylko uszczęśliwić Wink

Już ponad milion paragonów zarejestrowanych w pierwszych dniach. Się rzucili ludziki normalnie Wink


RE: Loteria Paragonowa - Siwy2606 - 06-10-2015 20:51

No wiesz właściwie nic nie mają do stracenia oprócz czasu.
Chodzi tylko o to, żeby wszystko było nabijane na kasę i podatki były płacone prawidłowo.


RE: Loteria Paragonowa - rachman - 06-10-2015 20:53

No wiadomo ze główny cel to - by więcej wpadło do ich kiesy. Jak nauczą ludzi brać paragony to sprzedawcy się trochę oduczą swoich trików i na jakiś czas dochody im się zwiększą także te parę aut to inwestycja na lata Wink
Miejmy nadzieję że paru biedaków sobie autko czy inny gadżecik zgarnie Smile


RE: Loteria Paragonowa - Siwy2606 - 06-10-2015 20:56

Życzę z całego serca komuś z forum, żeby chociaż Laptopka zgarnął Smile


RE: Loteria Paragonowa - rachman - 06-10-2015 20:59

No ucieszyłbym się jakby ktoś z forum przez mój temacik coś wygrał Smile


RE: Loteria Paragonowa - Krakersik - 06-10-2015 21:21

Już od 1 października się w to bawię Big Grin Mi pomysł się podoba, tym bardziej że nić nie kosztuje - no może poza paroma chwilami na rejestrację paragonu Wink

Szkoda że nie pracuję już w McDonaldzie, mógłbym wracać z kieszeniami pełnymi paragonów - mało kto bierze Big Grin


RE: Loteria Paragonowa - rachman - 06-10-2015 21:24

To leć pod market z wózków pozbierasz Wink Też parę zarejestrowałem i tak się zakupy robi prawie co dzień. Szanse jak w totka ale co tam, jak się szczęściu nie pomoże to ...


RE: Loteria Paragonowa - twardy - 06-10-2015 21:26

Podatki by lepiej obnizyli, kwote wolna od podatku podniesli i jeszcze mase innych ulatwien dla obywatela a nie takie pierdoly... Kurde jak mi dentystka daje paragon to az mi sie smiac chce.