Wybierz Styl:
Forum o zarabianiu przez Internet !
Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com

Witaj, nie przypadkiem odwiedziłeś największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Jednoczymy ludzi pragnących zarabiać przez internet, nauczysz się tutaj czym jest praca w domu. Wielu osób poszukuje źródła zarobku w sieci, dlatego też praca w domu przez internet może się okazać bardzo dobrym i wygodnym źródłem dochodu. W obecnych czasach zarabianie przez internet stało się poważną alternatywą dla pracy na etacie. Z tego też powodu praca przez internet staje się coraz większą częścią rynku, każdy kto zastanawia się jak łatwo zarobić pieniądze, jest w tym przypadku niejako automatycznie nakierowywany na poszukiwanie w sieci, gdzie wyciągamy pomocną dłoń!

Zarejestruj się bezpłatnie na forum dyskusyjnym! Oto niektóre z przywilejów:

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czatf),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj odznaczenia oraz reputacje,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uzyskaj dostęp do galerii zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
 • Spersonalizuj swój prywatny profil,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
 • Zdobądź doświadczenie w zarabianiu przez internet - pomoże Ci w tym społeczność zarabiająca w sieci od lat,
 • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych, dowiesz się więcej o ePłatnościach,
 • Wykorzystaj wiedzę merytoryczną zawartą w tematach Naszych użytkowników, aby zarabianie w domu stało się nadzwyczajnie proste,
 • Korzystaj z darmowej pomocy prawnej,
 • Dowiedz się gdzie otrzymasz darmowe upominki, gadżety oraz próbki.
 • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
Praca w domu? Teraz to możliwe! Zarejestruj się, a dowiesz się na czym polega zarabianie przez internet!Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
 • 1 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
KOK Token - 4-20% miesięcznie - Realny projekt z Korei - 09.11.2019 » Zainwestowałem 45 000 zł w cyfrową platformę do gier i miningu!

Autor Wiadomość
Kryptokox Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Thumbs Up KOK Token - 4-20% miesięcznie - Realny projekt z Korei - 09.11.2019
[Obrazek: 7d40f44ca96c4f1fmed.png]

Niektórym może już się obił o uszy ten projekt, jednak jesteśmy w bardzo początkowej fazie rozwoju. Udało się go sprowadzić na rynek europejski dość szybko, ale wciąż nie został doceniony przez lokalnych marketerów sieciowych. Może to być spowodowane ilością stale pojawiających się nowych projektów z jednej stajni opartych o to samo oprogramowanie i ten sam model biznesowy. Tutaj mamy również podobieństwa co do najgłośniejszych projektów ostatnich czasów, ale mamy też coś więcej, o czym w dalszej części tekstu. Ważną sprawą jest, że ludzie odpowiedzialni za ten projekt mają ciekawsze i większe osiągnięcia niż inne popularne programy w ostatnich miesiącach. Ich CV jest bardzo ciekawe.

Projekt obserwuje od 2 tygodni i powoli zaczynam aktywnie działać, a już niedługo wrzucam w niego 10 000 USD, co zaprezentuję później. Póki co ciągle badam i oswajam się z aplikacją.


KOK Token to ciekawa idea na stworzenie cyfrowej multiplatformy rozrywkowej, dostępnej jako aplikacja mobilna, której częścią jest również zarabiający portfel. Co ważne, tutaj nie mamy do czynienia tylko z jakąś planowaną ideą jak w większości projektów, osoby i firmy które za nią stoją mają już bogaty rozdział w swojej prowadzonej działalności. Projekt jest koreański i zarządzany jest prze KOK Foundation. Zacznę może więc od zaprezentowania zespołu zarządzającego.

CEO projektu, czyli dyrektor generalny - Dong Seob Hwang

Dong jest właścicielem firmy The Grove Entertainment i jest producentem i wydawcą muzycznym, dramatów i oraz filmów na rynku koreańskim oraz chińskim. Link do firmy: http://www.thegroove.co.kr

Dyrektor Koreańskiego Stowarzyszenia Producentów Rozrywki

Uczestnik debat parlamentarnych


[Obrazek: 46d24847ec92d4fbmed.jpg]

CTO projektu, czyli dyrektor techniczny - Young Choe - rozmawiam z nim na Linkedin i próbuję ustalić termin rozmowy video odnośnie projektu. Chciałbym zdobyć jak najwięcej informacji u źródła.

https://www.linkedin.com/in/young-choe-8...?locale=pl

Tutaj trochę więcej o tym panu:

Profesor Young Choe jest doradcą w wielu projektach blockchainowych, w tym Evens, EOS Chrome, EcoStart, Mix.Rent, BeWELL, EdenChain, AmbleX, Platinum Q DAO, Boltt Protocol, GBC Korea, Davinci Foundation itp. Był współzałożycielem i prezesem Color Platform - platforma blockchain czwartej generacji wyposażona w SoC.

Jest redaktorem magazynu "Blockchain Today". Young ma status eksperta w ICObench - globalnej platformie oceny ICO - i dyrektorem OSSF (Open Source Software Foundation). Jest adiunktem na uniwersytecie Yonsei w Korei.

Jest specjalistą od oprogramowania i blockchain, dyrektorem wykonawczym i profesorem posiadającym szerokie doświadczenie. Działa w różnych globalnych firmach i organizacjach, w tym NVIDIA, Samsung Electronics, SK Hynix, North Carolina State University, BMC Software, Sungkyunkwan University, 3Ksoftware, KBIPA (Korea Blockchain Industry Promotion Association) oraz CE Linux Forum. Ma doświadczenie w inżynierii oprogramowania, technologii kompilatora i kryptografii oraz blockchain.

Uzyskał informatyczne stopnie naukowe na North Carolina State University i jest członkiem Executive Blockchain Program na Draper University w Kalifornii. Ma również doświadczenie w kryptoinwestycjach, fuzjach i przejęciach, ICO / IEO, Reverse-ICO.

Young
obecnie prowadzi jako CSO firmę krypto-finansową i działającą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa (3KFinance) oraz jako CEO i założyciel firmę działającą w sektorach Blockchain / AI / DeFi / Kryptowaluty (Crypto Valley Lab, Inc.).

Skontaktowałem się z tym panem i potwierdził swój udział w projekcie platformy KOK.

[Obrazek: ce4de870260f6408med.jpg]

CSO projektu, czyli dyrektor bezpieczeństwa to Park Sungjun


Najlepszy twórca gier w Korei

Cypherds, Dungeon & Fighter Planning
Przedstawiciel NETKER

[Obrazek: 05baf4630e6d949fmed.png]

COO projektu, czyli dyrektor operacyjny to Jiwon Kang

CEO Superacid http://www.superacid.com/, partnerskiego wydawcy gier dla największego wydawcy gier w Korei firmy Nexon. Ich wspólny projekt to gra MagIa https://play.google.com/store/apps/detai...agiaglobal która ma również być dostępna na platformie kok. W tę grę Nexon zainwestował 6 mln dolarów.

CEO i współzałożyciel Weredsoft

https://www.facebook.com/jiwon.kang.507

[Obrazek: 8113efd0244afac7med.jpg]

CIO projektu, czyli dyrektor IT to Jinsuk Ko

Magister informatyki na Seul National University

CEO of Tenspace

Przykładowy artykuł: https://coinhubkorea.com/part-1-korean-b...go-global/

Najlepszy technik technologii AI w Korei

Członek zespołu Davinci https://davinci.vision/en/project.html

[Obrazek: 50c9b8b8cd9230b6med.png]

30 września odbył się w Seulu event przedstawiający projekt, którego uczestnikiem był m.in. prezes Koreańskiego Stowarzyszenia Blockchain czy też Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji a także Przewodniczący Stowarzyszenia Strefy Specjalnej Turystyki Mody, i członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego.


Video z całego eventu:


Video cz. 1

Video cz.2


PLATFORMA

Platforma KOK ma łączyć w sobie usługi i produkty z takich branż jak muzyka, gry, filmy, zakupy oraz tzw. influencers. To co nas najbardziej będzie interesować to portfel oraz gry. Sam portfel będzie zarabiał podobnie jak pozostałe portfele, dzienne naliczenia z miesięcznym zwrotem od 4 do 20% - w zależności od wysokości depozytu i tymczasowo! Obecne naliczenia są promocyjne, później zostaną nieco zmniejszone, zwłaszcza jeżeli chodzi o większe depozyty, więc warto korzystać na starcie. Dobrze to świadczy o długowieczności projektu. Portfel ma generować zyski z arbitrażu i z inwestycji oraz sprzedaży usług i produktów.

Naliczenia z smart portfela:

$300 - $1499 - 4-8% miesięcznie

$1500 - $9999 - 9-11% miesięcznie

$10000+ 12-20% miesięcznie

Dlatego też planuję wejść w opcję trzecią jak najszybciej Smile

Jest jeszcze jedna ważna zasada, która moim zdaniem może mieć znaczenie dla stabilności projektu. Osiągamy naliczenia do osiągnięcia 200% zwrotu. Potem potrzebny jest kolejny depozyt aby kontynuować mining. Limit ten uwzględnia również zarobki ze struktury. Nie uwzględnia natomiast dochodu z hoteli. Zawsze można zwiększyć kapitał i wtedy limit również się zwiększa.

Ten profit jest bonusowy na start, tzn. dla celów marketingowych. Powodem, dla którego firma zajmuje się portfelem, jest to, że jest to sposób na zgromadzenie jak największej liczby osób zainteresowanych inwestycjami w tokeny. Po pewnym czasie zysk portfela zostanie zmniejszony.


Wypłata wkładu w każdym czasie, przed 30 dniami - 5% fee, przed 60 - 3%

min. wkład to $300

Naliczenia w KOK TOKENIE, który jest wymienialny na krypto.

Oprócz portfela naszym zainteresowaniem są również dostępne na platformie gry, gdyż jedna z nich to Hotel King Service. To gra symulacyjna prowadzenia hotelu. Pozwala ona kupić hotel za pomocą KOK TOKENA i ma ten sam efekt, co zakup koparki ale w formie wizualnej hotelu. W grze ma być dostępnych 100 000 budynków na 1 serwerze, ich liczba będzie więc ograniczona. Budynek w grze każdego dnia generuje dochód z najmu (jak dochód z wydobycia). Budynek jest ważny lifetime. Budynki mogą być kupowane lub sprzedawane przez użytkowników.

Dochód z budynku w grze Hotel King ma wynieść do 150% miesięcznie.

Udział w tej grze jest dodatkowy, ale ze względu na to, że generuje wyższy dochód niż z portfela, to myślę, że warto sobie kupić. Co ważne, spowoduje to też efekt "reinwestycji" (procent składany) tokena, a nie tylko wypłaty jak to ma miejsce w innych portfelach. Ma to również spowodować dynamiczny wzrost wartości tokena.

Możemy też dodatkowo zarabiać handlując tokenami.

[Obrazek: d197d9f6ecac44d7med.jpg]

Za grę odpowiedzialne jest studio Superacid.

Token zużyty lub wymieniany jest spalany. Za 3 miesiące ma być dostępny na giełdzie OKEX. Spodziewany jest wysoki popyt ze względu na konieczność zakupu hotelu z tokena.

Projekt ma bardzo wysokie zainteresowanie w Korei oraz Wietnamie, plany są bardzo szerokie.


NAJBLIŻSZE PLANY:


W grudniu ma być dodany KOK do centrum handlowego online - Feelway http://www.feelway.com, które posiada już 2 mln. subskrybentów i jest największym tego typu sklepem z towarami luksusowymi w Korei.

W lutym ma być dodana muzyka (platforma https://www.towbmusic.com) i promocja platformy poprzez influencerów (platforma INplug).

W marcu na platformie ma być dodane kasyno J88Poker z ponad 100,000 użytkowników. Planowane są również płatności offline za pomocą franczyzy do około 2000 sklepów w Korei.AFILIACJA


1. poziom 100% profitu poleconego

2. poziom, 20%

3-5 poziom - 10%

6-10 poziom - 5%

10 i dalsze - trzeba posiadać 3 gwiazdki lub więcej

gwiazdki zdobywa się za osiągnięcie warunków poziomów

1 gwiazdka za obrót 30k lub depozyt 10k

2 gwiazdki - polecenie 5 bezp. osób

3 gwiazdki - polecenie 10 bezp. osób

Gwiazdek można zdobyć 8, każda gwiazdka daje jakieś dodatkowe profity albo np zniżki w sklepie. Dokładniejszy opis przygotuję później.

Każdy bezpośredni polecony otwiera 1 poziom


REJESTRACJA

1. Na czas instalacji aplikacji zmienimy język w ustawieniach telefonu na Angielski. UWAGA! Patrz krok trzeci.

2. Pobieramy aplikację ze strony: https://apps.kok-play.io
3. Po pobraniu i instalacji przed uruchomieniem można wykonać dla pewności poniższy krok:


Musimy w przeglądarce potwierdzić instalacje z nieznanych źródeł oraz jeśli chodzi o Androida to wchodzimy w Ustawienia -> Klikamy w lupke (prawy górny róg) wpisujemy nieznane i klikamy w Nieznane źródła. Zaznaczamy opcje Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł.
W przypadku iOS wchodzimy w Ustawienia > Ogólne > Zarządzanie urządzeniami > Wybieramy "###-China cos tam". Wybieramy "Ufaj ###China-cos tam" i jeszcze raz wybieramy "Zaufaj" Dopiero teraz będzie wszystko śmigać jak należy. W razie problemów piszcie. Postaram się pomóc

4. Uruchamiamy aplikację. Klikamy "Register".
5. Wybieramy nasz nr kierunkowy, dla Polski +48. Można kliknąć lupkę i wpisać Poland, a automatycznie nam wyszuka.
6. Podajemy nasz nr telefonu, na który przyjdzie link aktywacyjny. Będzie to nasz login. Wasz upline ani nikt w aplikacji nie będzie widział waszego nr telefonu i klikamy Verification.
7. Otrzymamy smsem kod któy wpisujemy w aplikacji i przechodzimy do następnego kroku.
8. Wypełniamy dane jak płeć, nick(imie), DATA URODZENIA - ważne!!! Datę urodzenia podajemy w formacie YYMMDD np. 940211
9. Podajemy koniecznie kod polecający: 12574511
10. Podajemy oczywiście hasło do aplikacji, hasło do płatności i zapisujemy je w bezpiecznym miejscu.
11. Kończymy rejestrację i logujemy się do naszej aplikacji!


UWAGA! Język aplikację dostosowuje się do języka telefonu, dlatego jeśli będziecie mieć po koreańsku to musicie odinstalować aplikację, ustawić język telefonu na angielski i zainstalować ponownie.

Kilka nowinek:

Young Choe jest CTO projektu Davinci, który łączy bardzo ciekawe osobistości:

https://davinci.vision/en/team.html

Więcej na jego temat:

https://blockchain.mn/en/a-new-professio...ory-board/

https://medium.com/@BolttCoin/we-welcome...f2767db384

A tutaj więcej o firmie Tenspace którego ceo jest Jinsuk Ko, również członek Davinci: https://www.aster879.com/

Mam wysokie oczekiwania co do możliwości rozwoju tego projektu. A portfel może być tylko takim marketingowym dodatkiem a nie głównym celem platformy.

Obejrzyjcie sobie filmik z eventu, wszyscy wymieni ludzie są tam obecni a ponadto przedstawiciel rządu i najważniejsza osoba w Korei reprezentująca środowisko krypto, tyle że te osoby nie są reprezentantami projektu. To nie jest event aktorski. Na dniach wrzucimy filmiki prezentacyjne, mamy również PDF z prezentacją i przewodnik ale po angielsku, będzie po polsku.

CTO profil na facebooku:

https://www.facebook.com/young.choe.37

To jest prezydent koreanskiego blockchain association obecny na evencie

[Obrazek: 59e19f80b83a37b7med.png]

Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji:

[Obrazek: c5b9d94451e1f7c3med.png]

Przewodniczący Stowarzyszenia Specjalnej Strefy Turystyki Mody w Korei
[Obrazek: a1cee28a721ebad3med.png]


członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego, coś jak nasz sejm

[Obrazek: fabb9857cb5124a0med.png]

To są ważne osobistości będące na evencie, ale nie będące członkami zespołu kok token

http://www.etnews.com/20191011000166

o Nexon:

https://m.post.naver.com/viewer/postView...e=VERTICAL

http://www.etnews.com/20190922000022

To jest CEO koktoken na jakims spotkaniu rzadowym o przemyśle kultury:

Co tu dużo mówić! Na pewno jest to fajne dziecko z Koreańskiej stajni. Projekt mi się spodobał, stoją za nim prawdziwi ludzie, mega duże pieniądze i duże firmy! Będzie śledzić jego losy i tak jak powiedziałem będę tu dawał relacje co się dzieje na dany temat w projekcie. Zapraszam do rejestracji i zapoznania się z aplikacją.

Linki z prasy

http://biz.chosun.com/site/data/html_dir...01968.html

http://biz.chosun.com/site/data/html_dir...01106.html

http://www.viva100.com/main/view.php?key...8010005512

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=...6002109068

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=...7002154294

https://news.naver.com/main/read.nhn?oid...0000059652

http://www.fntoday.co.kr/news/articleVie...xno=182916

http://www.fntoday.co.kr/news/articleVie...xno=188494

http://biz.chosun.com/site/data/html_dir...01106.html

http://www.knnws.com/news/view.php?idx=3152

http://www.news1.kr/articles/?3251787

https://weekly.donga.com/3/all/11/832361/1

http://game.mk.co.kr/main/gamenews_detai...1600536343

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=...6002109068

http://www.asiatoday.co.kr/view.php?key=...7002154294

http://www.playforum.net/webzine/Detailview/12418

KOK TOKEN na wieżowcu w Korei:

Trochę ciężko poszukuje się informacji po koreańsku, ale udało się znależć ciekawy artykuł po angielsku:

https://medium.com/@davincikr1123/davinc...1acb51c92d

Opublikowany on został przez Davinci Foundation rok temu, kiedy jeszcze projekt KOK token nie istniał. W tym artykule przeczytać możemy, że CEO projektu Koktoken a jednocześnie CEO The Groove Entertainment - Dong Seop Hwang - podpisał MOU z Davinci Foundation. MOU czyli rodzaj umowy o współpracy pomiędzy dwoma podmiotami.

Zdjęcie z tego wydarzenia:

[Obrazek: d5048ed0274c0f87med.png]

Możemy też znalezc kilka informacji na temat firmy The Groove:

"Groove Entertainment jest wiodącą firmą w koreańskiej branży popkultury. Ta firma planuje i produkuje nowe treści, takie jak muzyka, dramat i media poprzez dokładną analizę trendów. Wyprodukowane hity OST: Road Number One, Best Love, Can you hear my heart, Padam Padam, Good Doctor, i Wang Family. Ponadto Groove Entertainment brał udział w produkcji dramatycznej i publikacji magazynu K-Pop. Ponadto rozszerza swoje pole do działalności koncertowej OST i produkuje Free Style, Big Mama Soul, Wanted Jae Seok Kim, Fix."

Sprawdziliśmy tę informacje. Tutaj na yt utwór Padam Padam:
W opisie teledysku mamy:
[Obrazek: 7ccc6e429fc6ad2emed.png]

더그루브컴퍼니, to po koreańsku: The Grove Company.

Podobnie w poniższych utworach:
1. https://www.youtube.com/watch?v=IgoGqlfHYKA
2. https://www.youtube.com/watch?v=yS6XbUaT02U
3. https://www.youtube.com/watch?v=OyUUFSH-Uvk
4. https://www.youtube.com/watch?v=kbtIaj1aBIM

Jest to więc realna koreańska agencja medialna. Posiada ona również oddział w Chinach (Groove Entertainment China (北京 娱 文 天下 文化 传媒 有限公司)).

Co więcej, Dong Seop Hwang, prezes Groove Entertainment, został doceniony za swoje działania i wygrał nagrodę Korea Content Awards 2014, nadana przez Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki w Korei:

[Obrazek: 85fc7b322bfe3472med.png]

"Nabywając Gom Pictures, Groove Entertainment weszło do branży filmowej. Dodatkowo, influencerzy w firmie mają około 15 milionów obserwujących w Korei. Firma przygotowuje także platformę dla influencerów poprzez markę Inplug. Aby uruchomić platformę związaną z Influencer i ICO, firma odpowiada za zarządzanie ponad 30 Influencerami na YouTube, Instagram i Facebooku. "

I tutaj dotykamy już tego, co prezentuje platforma KOK, INplug ma być częścią portfela.

Więcej o Inplug: http://inplug.co.kr

"Obecnie The Groove Entertainment przygotowuje platformę związaną z Influencerami poprzez zastosowanie blockchaina. Będzie współpracować z Davinci (DAC) w celu ukończenia platformy Influencer.
Poprzez międzywydziałową sieć ekosystemów, która obejmuje nie tylko kulturę i sztukę Fundacji Da Vinci, ale także fundację różnych dziedzin, oczekuje się, że Groove Entertainment zostanie zbudowana nieco szybciej.
Groove Entertainment oczekuje, że nie tylko dzięki dziedzinom kultury i sztuki Davinci Foundation, ale także sieci ekosystemów obejmujących wiele krajów, która ma podstawy w różnych dziedzinach, szybciej zbuduje platformę."

I tutaj jest chyba właśnie mowa już o przygotowaniach do platformy KOK, bo DAC czyli Davinci Coin jest dostępny na portfelu:

[Obrazek: 0d66fe8ca0144f42med.png]

Więcej o Davinci:

https://www.davinci.vision/en/

https://www.davinci.vision/whitepaper/Da...er_ENG.pdf

Mam już pierwsze materiały spolszczone, osoby zainteresowane proszę o kontakt na PW, gdyż wymagają one jeszcze zindywidualizowania.

UWAGA! Jeden z naszych znajomych 16.11.2019 leci do Seulu w celu weryfikacji projektu. Cytuję "Bilet już kupiony. Co wyjdzie ? Zobaczymy. Trzymajcie kciuki aby nie pocili mnie tam na organy. Oczywiście celem wylotu jest weryfikacja firmy, ludzi, ich pomysłu na biznes i moja ogólna ocena. Ja na pewno nie wymięknę, zobaczymy co z fundacją. Niemniej jednak jestem dobrej myśli po rozmowie z moim Japońskim kolegą, do którego przyjechał jeden z włodarzu fundacji."

Tak wygląda zbieranie profitów i sprzątanie pięter w grze:
Kryptokox, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2018.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2019 02:24 przez Kryptokox.)
01-11-2019 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

A ja polecam sprawdzić:
Kryptokox Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 93
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2
RE: KOK Token - 4-20% miesięcznie - Realny projekt z Korei - NOWOŚĆ!
NEWS 1

Mamy nową wersję portfela a w nim dostępna jest nowa gra: Magia. Dostępna jest jednak tylko na rynku azjatyckim, my w nią jeszcze nie zagramy. Powstała również zakładka z wiadomościami z różnych branż oraz aktualnościami. Możemy przeczytać m.in., że gra magia wydawana przez Superacid osiągnęła 1 miejsce pod względem popularności w koreańskim Google Play Store:

[Obrazek: 9f2888073d3b5863med.png]

Co istotne, możemy wymieniać KOKę na DACe. Dzięki temu możemy starać się w grze King Hotel podnieść rangę hoteli a także wynająć menedżera. Mnie się udało wbić na 4 gwiazdkowy hotel i zatrudnić menedżera do największego hotelu Smile Myślę, że najlepiej brać menedżera do hotelu, który ma krótki okres zbioru profitów.

NEWS 2


[Obrazek: 9f2888073d3b5863med.png]

Mamy zapowiedz, ze już wkrótce uruchomione zostanie centrum zakupowe. Pewnie zakupy tylko dla Koreańców, ale miło, że będzie integracja. Oczywiście zakupy za KOKę. Zapowiedz produktu:

[Obrazek: 8ee8e88b9df83627med.png]

NEWS 3


Będzie również otwarty sklep z rzeczami do gry Magia, jak bronie itp.

Jak zmieniała się gra Magia w przeciągu 2 lat:

NEWS 4 - BIG


Po pierwsze, znaleźliśmy potwierdzenie w prasie, że gra Magia zajęła 1 miejsce w rankingu popularności nowych gier:

http://www.inven.co.kr/webzine/news/?news=229125

Po drugie, fundacja KOK podpisała MOU z J88 Poker, możemy więc spodziewać się wkrótce dostępności tego serwisu w portfelu.

[Obrazek: d85cab44e928d559med.png]

[b]Po trzecie, KOK podpisał umowę o współpracy z KAIST

Po czwarte KOK fundacja brała udział w konferencji blockchain w Seulu w dniach 16-19 pazdziernika.

Po piąte, tworzone jest biuro w Seulu

Po szóste
, to już mniej oficjalne info, niedługo będzie dostępna kolejna gra z miningiem Smile[/b]


______________________________________________________

NEWS 5 - SUPER BIG


Jak mówiłem tak zrobiłem. Wjechałem w temat za 1.2 BTC przy dwóch kontach. Na jednym mam 400 USD na drugim 11500 USD. Na pierwszym całą prowizję reinwestuje (przypominam, że ze struktury i naliczeń możemy zarabiać do 200%) Na dolnym koncie natomiast zarobione KOK Tokeny przeznaczam na inwestycję w Gry z Miningiem. Planowane wycofanie depozytu po 60 dniach i obrót długoterminowy zyskiem. Przypominam, że depozyt możemy wypłacić w dowolnym momencie z tym, że do 30 dni to jest 5% fee, natomiast między 30-60 dniem - jest to 3% fee.

Pozdrawiam, zapraszam do drużyny i udanego weekendu wszystkim.


Zaznaczam jednak, że powyższe informacje w żaden sposób nie są poradą inwestycyjną. Pokazuję tylko w czym działam, a za wszelkie decyzje inwestycyjne odpowiadasz sam.

Kryptokox, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2018.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2019 02:23 przez Kryptokox.)
09-11-2019 02:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up EXXA Smart Wallet - portfel zarabiający 3-9% miesięcznie - exxa.net | UPDATE 28.10 Kryptokox 10 951 03-11-2019 14:30
Ostatni post: Kryptokox
Heart Cash Forex Group - do 15% tygodniowo | Projekt PREMIUM | Jasne, klarowne warunki. Kryptokox 2 522 27-10-2019 22:13
Ostatni post: Kryptokox
  mininghour.com - start 27.07.2019 Madara Uchiha 4 595 01-08-2019 09:46
Ostatni post: laszek
  Quadrolate Logistics Ability LTD - start 19.07.2019 Cryptopanda92 1 600 27-07-2019 08:50
Ostatni post: Madara Uchiha
  IX Wallet (nowy portfel który płaci) 8-20% miesięcznie michal7840 0 800 07-06-2019 00:10
Ostatni post: michal7840

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.