Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poradnik Facebook - Zakładanie konta by mikiniki » Kilka cennych wskazówek.

Autor Wiadomość
Veni Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #41
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Sprawdź:
Ok, zapoznam się, ale z tego co widzę, to jakie bym nie chciała założyć konto, muszę za każdym razem podawać swój nr telefonu; oni rozpoznają mój komputer i modem (raz loguję się z kablówki, innym razem korzystając z mobilnego internetu) i wciaż to samo- weryfikacja każdego nowego konta przy użyciu telefonu....

Pani Anno, a pani obsesyjnie wciąż to samo: "polecam sprawdzić"; ale co sprawdzić? Co PAni ma za dekoltem? Hehe. Ja jestem kobietą ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2017 19:02 przez Veni.)
20-11-2017 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #42
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Przy faktycznym zmienianiu IP i przeglądarki nie sądzę, aby na każdym koncie była ta konieczność. Może mylisz MOŻLIWOŚĆ weryfikacji telefonicznej z KONIECZNOŚCIĄ? Jeśli nie to musisz robić coś źle, bo tak sie na ogól nie dzieje
20-11-2017 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Veni Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #43
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
No teraz za każdym razem, co zakładam nowe konto, z innego maila, z innego "modemu", pojawia się komunikat podania telefonu...A może tak wyczyścić ciasteczka cookie?
20-11-2017 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Veni Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Ręce mi opadają. Udało mi się założyć konto bez weryfikacji tel. przez wyszukiwarkę google chrome. Gdy jednak próbuję wyszukać interesujące mnie grupy przez wyszukiwarkę Facebooka na podane hasło, to cały czas wyskakują mi strony/fanpage, a nie proponowane grupy! Kto mi powie, dlaczego jak na złość nie ma grup tylko strony? To drugie w ogóle mnie nie interesuje!
20-11-2017 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #45
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Przekażę Ci tajemnicę, po wpisaniu frazy naciśnij enter, jak na obrazku
[Obrazek: 293caxt.png]
20-11-2017 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

SpeaRR Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 203
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 47 +

Forum Gold: 4.00
Post: #46
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Nie wierze, że na każdym koncie dodajesz sobie o tak 100 znajomych i dołączasz do grup... xD Facebook od razu to blokuje
20-11-2017 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Veni Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Ja nie wiem, po co komu dodawanie obcych do grona znajomych. Z mojej praktyki wynika, że najważniejsze jest możliwość dodawania oferty do grup; to dzięki tym działaniom zdobywałam klientów, a nie zamieszczając na moim koncie informacje.

Chyba, że wyszukiwanie do grona znajomych ma jeszcze jakieś inne znaczenie; mnie też prędzej czy później kiedyś blokowano, gdy wysyłałam zaproszenia do nieznajomych. Zaczepianie obcych jest bardzo ryzykowne...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2017 22:40 przez Veni.)
20-11-2017 21:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #48
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Na tym polega zakładanie fake kont - na uwiarygodnienie, również poprzez dodawanie znajomych.
20-11-2017 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Veni Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #49
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
(20-11-2017 20:47)patttson napisał(a):  Przekażę Ci tajemnicę, po wpisaniu frazy naciśnij enter, jak na obrazku
[Obrazek: 293caxt.png]

Nie chce mi się teraz robić screenu, ale na hasło "znajom" zupełnie co innego wyskakuje mi wyszukiwarce; głównie pojawia się spis prop. fanpages; po prawej stronie nie wyskakuje mi tak jak u Ciebie "zakładka" grupy..

Zupełnie to inaczej wygląda w wszukiwarce google chrome, a zupełnie inaczej w wyszukiwarce Mozilla.

(20-11-2017 21:36)patttson napisał(a):  Na tym polega zakładanie fake kont - na uwiarygodnienie, również poprzez dodawanie znajomych.

Ale autentycznych (z reala) znajomych, czy też fake znajomych? ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2017 21:39 przez Veni.)
20-11-2017 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patttson Offline
Banned
*

Liczba postów: 945
Dołączył: Mar 2016
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.01
Post: #50
RE: Facebook - Zakładanie konta by mikiniki
Fake, to chyba logiczne Big Grin
A mi zakladka pojawila sie na Chrome, wiec odsylam
20-11-2017 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
 
Poradnik
 Facebook - Weryfikacja fake konta w 3 minuty
Paxen 50 18,876 24-02-2017 16:19
Ostatni post: helix
 
Poradnik
 Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u
EpicBlank 20 7,396 11-08-2015 12:51
Ostatni post: EpicBlank

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości