Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ » Zarabiam nieprzerwanie od lipca 2014 roku!

Autor Wiadomość
luka600 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 97
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 2.00
Post: #451
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Sprawdź:
Zapomniales o MX.WORLD ,potedze revshare ;p
W sumie co ja pisze to wiecej niz revshare Huh

luka600, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2016.
Glosy: Obamakiller (+1), mysc (+1)
01-04-2017 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #452
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Podsumowanie marca 2017




1. BLOG


Statystyki - 1.03.2017 - 31.03.2017

[Obrazek: marzec2017.png]

Wpisów mniej, a wejść więcej Smile Chociaż nie dałem rady poprawić nawet połowy wpisów, to statystyki wejść z google cały czas rosną :> Teoretycznie jest się z czego cieszyć, bo wejść jest więcej - ale praktycznie raczej jestem niezadowolony ze względu na małą ilość nowych wpisów. Wykonałem dużo roboty, której nie widać - np. niektóre stare wpisy napisałem prawie w całości od nowa, ale zaniedbałem oczekiwania ludzi, którzy liczyli na całkowicie nowe treści Sad


Reklama

- Bez zmian w stosunku do poprzedniego podsumowanie (które dodałem 20 dni temu), nie będę się powtarzał :>



Rozwój i zmiany

- Na blogu, zgodnie z zapowiedzią, dodałem nową kategorię : "oszczędzanie"

- Edytowałem około 40% wpisów, niektóre napisałem prawie w całości od nowa. Miałem się skupić tylko na SEO, ale takie drugie czytanie, w dodatku po czasie - pozwala wyłapac wiele błędów, niedomówień, nieścisłości - które od razu poprawiam.

- Do starszych, już edytowanych, wpisów dodałem też grafiki - tak aby blog przestał być suchym tekstem Smile



Zadania na ten miesiąc (tj. kwiecień)

- optymalizacja SEO wszystkich wpisów (zostało mi około 60% wpisów do edycji)
- wymiana miniaturek wszystkich wpisów na takie zawierające logo (j.w.)
- "mini-poradnik" : evergreen content

Jak widać, to są zadania na marzec z którymi się przeliczyłem (szczególnie z edycją i redagowaniem wpisów) :> Myślę, że w kwietniu już się uda je dokończyć!



Wpisy z omawianego okresu (wiem, za mało)

- Odkładanie pieniędzy jako skuteczna droga do „bogactwa”

- Przemyślenia blogowe – część 9

- Skuteczna reklama na Facebook’u, czyli jak zdefiniować grupę docelową w „Facebook Ads”



2. SPRZEDAŻ PORADNIKÓW

- Aktualizacja cen wszystkich trzech poradników :

+ Kompleksowy Poradnik Skracania
+ Kompleksowy Poradnik Sub/Premium SMS
+ Kompleksowy Poradnik Promowania Gier


- Kupiłem masowe PW reklamowe na forum licząc na jakiś zauważalny efekt - niestety ledwo co się zwróciło, myślę że w gruncie rzeczy tylko "przekonało już przekonanych" Smile



3. Programy partnerskie

Prowizja z poleconych w lutym przebiła 1,5k - w marcu było to mniej więcej 1,2k. W tym miesiącu spodziewam się niestety zauważalnego spadku Smile Całą "aferę" uważam za przekoloryzowaną, ale i tak musi się odbić na zarobkach - szczególnie opartych na poleconych, którzy teraz "migrują" pomiędzy serwisami.

Swoje linki z eforsy, pozostawiam w eforsie (używam też przelewów jako formy płatności /EDIT : przelewy są wyłączone!), a syt. z wypłatami net60 potraktuję jako metodę na odkładanie pieniędzy - po prostu będę traktował pieniądze na eforsie, jako pieniądze których nie ma Smile W sumie nie wiem czy w ogóle będę zlecał wypłaty.. może poczekam aż ten termin płatności się skróci, wówczas więcej odłożęSmile Nie sądzę żebym miał chociaż jedną reklamacje - więc nie boję się o zarobki Smile



Jeśli chodzi o resztę.. bez zmian :

- w dalszym ciągu gry (metoda opisana w poradniku) pasywnie (zaplecze tworzyłem prawie 2 lata temu i od tego czasu go nie edytowałem ani trochę!) przynoszą 100-300zł miesięcznie,

- dalej pieniądze wpadają z afiliacji książek, kont bankowych (to również traktuję jako pieniądze, których nie ma - czas oczekiwania na walidację jest straaaszny) i kont hostingowych

- niestety zdecydowanie brakuje mi czasu na "mini-strony", a tych nigdy za dużo !Sad



Dziękuję za przeczytanie!
Pozdrawiam
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2017 13:24 przez mysc.)
Glosy: Captain (+1), lukasz938 (+1), Rak (+1)
03-04-2017 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
GANDI0 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #453
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
I pięknie ^^
06-04-2017 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wilk e-biznesu Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 32
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 20 +

Forum Gold: 0.00
Post: #454
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Czekam na więcej wpisów o oszczędzaniu. Naprawdę fajnie się to czyta. Pozdrawiam
Glosy: mysc (+1)
26-04-2017 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shf Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,762
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 1809 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 48.00
Post: #455
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Spoko art Wink tez przeczytalem o oszczędzaniu!

Działaj z nami, dziennik walki o prestiż: https://zarabiam.com/Temat-Earning-na-bo...ach-165443 Jerk
28-04-2017 17:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Suuruwa Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #456
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Genialny dziennik, wiele można z niego wynieść. Zawsze gdy tracę motywację zaglądam tu i już chce mi się działać!
19-05-2017 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #457
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Podsumowanie kwietnia i maja 2017



Przed publikacją tego posta, przejrzałem sobie kilkanaście pierwszych stron własnego dziennika. Pamiętam jak się cieszyłem z tych groszowych dniówek, pamiętam że cały czas wierzyłem że w końcu się od nich odbije. Z persepktywy czasu, powiem Wam że nie ma sensu się tym przejmować i rezygnować po niepowodzeniach. Dobre pół roku zarabiałem takie grosze, aż w końcu z dnia na dzień zacząłem wygenerowywać na grach kiluset złotowe dniówki i wszystko zaczęło się rozwijać bardzo szybko - aż to do tego momentu. Wytrwałość czy głupota?Smile (pytam o poświęcanie ogromnej ilości czasu na groszowe dniówki przez tak długo czas :>). Wracając do podsumowania:



1. BLOG


Statystyki - 1.04.2017 - 31.05.2017

[Obrazek: kwiecien-maj.png]

Ostatni merytoryczny wpis ukazał się 6 kwietnia - mimo tego, przy braku wpisów, przyrosło mi około 300 fanów na fanpage'u, a blog odnotował powyższe statystyki.


Reklama

- Link w sejfik.com
- Reklama na FB z budżetem 2zł/dzień
- Kupione sygnaturki na 3 forach



Rozwój i zmiany

- Niestety, w związku z pracami nad reorganizacją grupy, nie wykonałem do końca postawionych sobie zadań rozwijających bloga.

- Edytowałem około 70% wpisów, niektóre napisałem prawie w całości od nowa. Miałem się skupić tylko na SEO, ale takie drugie czytanie, w dodatku po czasie - pozwala wyłapac wiele błędów, niedomówień, nieścisłości - które od razu poprawiam.

- Do starszych, już edytowanych, wpisów dodałem też grafiki - tak aby blog przestał być suchym tekstem Smile


Zostało mi 30% wpisów do "odnowy". Ostatnio w ogóle wzięło mnie troszkę na przemyślenia co do pisania, dokładniej o czas Smile Ja jestem w stanie pisać artykuł kilka, czasem nawet kilkanaście godzin - a Wy czytacie go w 10 minut :> Łatwo jest czytać i oczekiwać WIĘCEJ, ale spoglądając na to z drugiej strony zobaczycie, że to nie jest wcale takie "HOP". W życiu bym nie publikował tekstów, które uważam za słabe Smile Niektórzy mnie chwalą za wpisy i pytają "kiedy będą nowe" - ale niestety się nie rozdwoję Smile Zdecydowanie wolę pisać rzadziej - a dokładnie, niż często - a po prostu nieciekawie i słabo.

Jak tylko otworzę nową grupę, będę miał więcej czasu - OBY Smile Wówczas gwarantuję nowe wpisy.



Wpisy z omawianego okresu (a raczej wpis :>)

- Informacja organizacyjna – dlaczego nie ma nowych wpisów?

- Najpopularniejsze błędy zarabiających w programach partnerskich (CPA)



2. SPRZEDAŻ PORADNIKÓW

1. Zaktualizowałem wszystkie oferty, czyli:

- Kompleksowy Mentoring Skracania

- Kompleksowy Mentoring SMS MO/MT/IVR

- Kompleksowy Mentoring Promowania Gier Online


2. Zrezygnowałem z wysyłania materiałów w PDF'ach - od teraz kupujący po prostu będą kupować dostęp do poradników dot. danej dziedziny. PDF'y były strasznie męczące przy aktualizacjach. Każdą, nawet najmiejszą zmianę, musiałem wprowadzać w dwóch miejscach - teraz wszystko działa dużo przyjemniej, i dla mnie, i dla grupowiczów - bo mam więcej czasu na poprawę materiałów w grupie (i nie muszę aktualizować napisanych troszkę inaczej PDF'ów). Ostatni PDF, który jeszcze nie jest wycofany to Kompleksowy Poradnik Promowania Gier - więc jeśli komuś zależy na wersji w PDF, zapraszam Smile


3. Sytuacja dot. braku wpisów na blogu i ogólnej zmiany planów co do kwietnia/maja była związana ze zmianami na rynku usług SMS. W związku ze zmianami - zaktualizowałem, a w większości napisałem od nowa, wszystkie materiały w mentoringu sms mo/mt/ivr. Oczywiście - nie dlatego, że zalecałem w nich nielagalne działania, ale zmieniły się modele rozliczeń, stawki, terminy wypłat i sytuacja zobligowała mnie do jasnego opisania nielegalnych praktyk. Jak zacząłem zmieniać podstawy - stwierdziłem, że to idealny czas na duży update, który i tak planowałem zrobić. W tej chwili mentoring mo/mt/ivr jest bardzo obszerny i dużo lepiej przygotowany niż dotychczas, a co najważniejsze - zawiera dużo TYLKO LEGALNYCH przykładów promowania ofert sms'owych i usług ivr Smile

Taka zmiana lawinowo spowodowała reorganizację całej grupy i tak o to zmieniłem również poradniki ogólne i cały mentoring skracania.


4. W tle, cały czas, przygotowywałem natomiast nową grupę - "Kompleksowy Mentoring Afiliacji", która ruszy już niebawem (o czym poinformuję w dzienniku!)
Osoby, które zakupiły ode mnie co najmniej jeden z pozostałych produktów, mniej więcej wiedzą jakiego podejścia mogą się spodziewać. Całość została przygotowana w oparciu o doświadczenie zbierane od 2015 roku. W produkcie omawiam afiliację produktów od postaw, przedstawiam szereg możliwości reklamowania ofert CPS/CPL (w tym reklamowania offline!), a także gwarantuję akceptację konta w sieci Agora Performance (bez względu na Twoje doświadczenie i posiadane zaplecze reklamowe).
Cena będzie dużo niższa od podobnych tematycznie poradników - gwarantuję natomiast dużo obszerniejsze, dokładniejsze i po prostu bardziej przydatne podejście do tematu afiliacji. Nie będę tu już tej grupy reklamował - niedługo sami zobaczycie pełną ofertę Smile

Od razu po rozpoczęciu działania nowej grupy - zabieram się za duży update mentoringu promowania gier online Smile


5. Obecnie nie planuję żadnych nowych poradników - skupię się no rozwijaniu i polepszaniu tych czterech. Oprócz tego, jak już napisałem wcześniej, ZDECYDOWANIE musze się wziąć za nowe wpisy na blogu.

Każdy kto kiedykolwiek zacznie sprzedawać materiały swojego autorstwa stanie kiedyś przed wyborem - czy wydawać wciąż nowe, czy jednak skupić się na znalezieniu klientów dla tych starszych. Ja zdecydowanie wybieram zadowolenie osób, które już coś u mnie kupiły - więc będę ulepszał dotychczasowe grupy (łącznie z afiliacją - będzie ich 4). Zapewne zarobię znacznie mniej niż przy sprzedawaniu XXX różnych poradników - ale chociaż będę miał pewność, że faktycznie pomagam ludziom w zarobkach. Podsumowując: więcej poradników nie będzie przez dłuuugi czas (pomiędzy grami, a afiliacją był rok przerwy - teraz planuję jeszcze dłuższą przerwę).



3. Programy partnerskie

- Tak jak przypuszczałem, zarobki z poleconych w serwisach sms znacząco spadły - ale jednak dalej utrzymują się na satysfakcjonującym poziomie. Nie jest tak źle jak myślałem, że będzie Smile Dużo osób zmieniło serwisy na takie - w których poleconych nie zbieram lub nie mają systemu poleconych, ale pozostałe "na stanowiskach" osoby zaczęły zarabiać nawet więcej niż przed "aferą" Smile

- Plan traktowania eforsy jako "lokaty" jednak nie wypalił i pieniądze zlecałem regularnie z nastawieniem "nigdy nie wiadomo co będzie za 30 dni". Ku zdziwieniu pieniądze jednak były zawsze przelewane po kilku dniach od zlecenia, czyli tak naprawdę dużo się nie zmieniło. Teraz eforsa zmieniła termin wypłaty na 15 dni, a mylead na 14. Jak widać syt. wygląda bardzo dobrze Smile Te 15 dni to i tak mało w porównaniu z sieciami afilacyjnymi które walidują leady w ciągu 30 dni - i dopiero wówczas można zlecić wypłatę, na którą też mają czas Smile

- Portmmo wycofał się z modelu CPA jeśli chodzi o gry i swoje linki przepiąłem na funhub. Niestety oferta na której najbardziej mi zależało ma tutaj dużo niższy budżet i pod koniec miesiąca się po prostu kończy. Stawki są tutaj niższe od tych w portmmo, ale kilkadziesiąt złotych udało mi się zarobić (w portmmo zleciłem ostatnią wypłatę na 200zł). Gdy budżet się kończy - linki przepinam na linktogame, na inną ofertą (z jeszcze mniejsza stawką - ale za to większą konwersją :>)

- Dalej pieniądze wpadają z afiliacji książek, kont bankowych (to również traktuję jako pieniądze, których nie ma - czas oczekiwania na walidację jest straaaszny) i kont hostingowych. Książki reklamuje m.in. poprzez "złote myśli" i bywa i tak, że nieźle się przy tym ubawię :> Np. ostatni mail informujący o prowizji brzmiał: "Czyli po odjęciu kosztów druku, podatku VAT oraz przysługujących klientowi rabatów otrzymujesz 0,15 zł". Zawsze coś.. no ale.. no ale Smile

- Niedawno zalogowałem się do G2A po długiej przerwie i okazało się, że mam tam aktywnych poleconych, także miła niespodzianka Smile Nie są to duże pieniądze, ale jednak takie "znaleziska" cieszą.



Dziękuję za przeczytanie!
Pozdrawiam
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: Captain (+1)
03-06-2017 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #458
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪

Najobszerniejsze opracowanie programów partnerskich!
W mentoringu omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w: 

[Obrazek: loga_af.png]



Miło mi poinformować, że w ofercie grupy znalazł się nowy produkt Smile


Im szybciej dołączysz do mentoringu - tym więcej zyskasz (dla przykładu: osoby które dołączyły do mentoringu SMS MO/MT/IVR na początku, zapłaciły zaledwie 49zł - a teraz mają dostęp do materiałów na równi z osobami, które zapłaciły 99zł).

Uwaga! Cena rośnie codziennie o 5zł, aż do 139zł


[Obrazek: af.png] Kompleksowy Mentoring Afiliacji (CPL/CPS)

- Produkt rozwijany od maja 2017 roku!
- 10 sposobów na skuteczne sprzedawanie produktów w ramach programów partnerskich i promowanie poduktów finansowych!
- Opracowanie marketingu offline!
- Gwarancja akceptacji konta i patronat w sieci afiliacyjnej Agora Performance!
- Obszerna i praktyczna wiedza na temat zgodnego z regulaminem "polecania produktów samemu sobie"!
- Gotowe materiały promocyjne opisujące najkorzystniejsze dla klientów oferty!
- Tworzenie skutecznych ofert marketingowych i wysoko-konwertujących LP!
- Pełne opracowanie zarabiania na mini-stronach : projektowanie - reklamowanie - pozycjonowanie!
- Sprawdź wszystkie korzyści dołączenia do mentoringu i zapoznaj się z pełną ofertą!



Zapraszam serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą, warto!Smile Osoby zainteresowane wykonywaniem ofert na siebie samego, na dzień dziejszy, od razu po dołączeniu, znajdą opisane "krok po kroku" oferty* na łączny zarobek 640zł (do zarobienia już w pierwszym miesiącu!). Do końca tygodnia ta kwota osiagnie ponad 1000zł.

* W mentoringu nie opisuję ofert CPL, ani brania pożyczek! Żadne z przedstawionych metod nie łamią regulaminu sieci partnerskiej!


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: Jachuchu (+1)
08-06-2017 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #459
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Podsumowanie czerwca, lipca i sierpnia 2017


W omawianym okresie skończyłem ostatnią sesję na studiach Smile Tradycyjnie, cały semestr nie robiłem nic - aby pod sam koniec zrobić wszystko. Wahałem się czy przedkładać to ponad zarabianie w internecie, ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu opóźniać zakończenia studiów - wobec tego moja aktywność w tym okresie była dużo mniejsza niż zwykle. Do tego doszedł okres wakacyjny - także w zasadzie ograniczałem się do codziennych obowiązków - tj. odpowiadania na pytania członków grupy - ale też ruszyłem kilka rzeczy na przód, co zaraz rozwinę Smile

Nie marnowałem też czasu spędzanego np. w podróży/na wakacjach. Sporo przeczytałem, sporo wynotowałem i niedługo wszystkie te pomysły zacznę wprowadzać w życie Smile Nowych pomysłów jest naprawdę bardzo dużo - wszystkie są już zapisane na kartakch przy komputerze i czekają na swoją kolej Smile

Przy okazji, polecam tekst: O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie. Taki sposób działania pozwala zawsze mieć plan i wprowadzać wszystko co się kiedykolwiek wymyśli/przeczyta Smile



1. BLOG

a) Statystyki: 01.06.2017 - 25.08.2017

[Obrazek: stat.png]

W omawianym okresie na blogu pojawiły się zaledwie dwa wpisy - mimo tego, bez żadnych reklam, odnotowuję regularne wejścia z google Smile



b) Rozwój i zmiany:

- Dodanie formularza newslettera na pierwszej stronie: http://getpaid20.pl . Zamysł jest następujący - na stronę główną wchodzą przede wszystkim osobe wpisujące adres ręcznie, tj. sprawdzające czy pojawiło się coś nowego Smile Skoro nic nowego się nie pojawiło - wychodzą. Żeby ten ruch się nie marnował, postanowiłem dodać formularz i zachęcić takie osoby do dodawania swoich e-maili, aby zostać powiadomionym o nowych wspisach Smile Swoją drogą, serdecznie polecam się zapisać - gwarantuję brak spamu.

- Zmiana widoku wpisów. Od teraz po każdym wpisie pojawia się formularz do zapisu na newsletter (tak, wziąłem się za budowanie większej bazy!), a pod komentarzami są również odnośniki do innych wpisów (tutaj celem jest zwiększenie czasu przebywania na stronie i stron/sesje)

- Lista mailowa przekroczyła 1200 adresów



c) Nowe wpisy z omawianego okresu:

- Zarządzanie linkami w programach partnerskich, czyli jak zabezpieczyć się przed stratami

- Wyznaczniki jakości pogramów partnerskich i sieci afiliacyjnych



2. SPRZEDAŻ PORADNIKÓW

- Wprowadzenie do oferty nowej grupy mentorskiej: Kompleksowy Mentoring Afiliacji (CPL/CPS)

- Pełna aktualizacja Mentoringu Promowania Gier Online (CPR) (+obniżka ceny!). Teraz wszystkie 4 mentoringi bazują już na zasadzie "dostępu do materiałów". W pełni zrezygnowałem z materiałów PDF - Uff!

- Rozszerzenie oferty każdego mentoringu o możliwość korzystania z wynegocjowanych dla grupy zniżek na różnego rodzaju narzędzia pomocny przy zarabianiu online (SEO, boty, skrypty). W ogóle na tym nie zarabiam - wprowadziłem to wyłącznie dla dodatkowych korzyści grupowiczów Smile

- Zmiana ceny zestawy zawierającego pełen dostęp do wszystkich materiałów (wynika ze zmiany ceny mentoringu GIER)

- Utworzyłem konkurs związany z Mentoringiem Promowania Gier Online, zapraszam Smile WYGRAJ DOSTĘP do Kompleksowego Mentoringu Promowania Gier Online!

- Pełna oferta mentoringu: Grupa Get paid 2.0 - Mentoring rozwijany od stycznia 2015 roku!



3. Programy partnerskie

Bez zmian Smile Afiliacja książek (złote myśli), kont bankowych (agora performance), reklamowanie gier (Linktogame i funhub). Zarobki są z poleconych są satysfakcjonujące, aczkolwiek - zawsze mogą być "bardziej satysfakcjonujące", na co - nie ukrywam - liczę Smile


W dzienniku rezygnują z wypisywania "planów do wykonania na następny miesiąc", niestety przestało się to u mnie sprawdzać - opieram się wyłącznie na własnych notatkach.


Pozdrawiam serdecznie!
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: suchy0001 (+1), trio (+1)
26-08-2017 14:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,115
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2381 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #460
RE: ✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪
Wpis z dnia 24.10.2017



Od dnia dzisiejszego wpisy będę dodawał nieregularnie (jakby wcześniej były regularne :>) z tej prostej przyczyny, że chcę je dodawać w momentach w których faktycznie mam coś do powiedzenia. Często zdarza się, że mam ciekawy pomysł na wpis w dzienniku - ale czekając do końca miesiąca ta koncepcja się rozmywa i w podsumowaniu nie uwzględniam ciekawych informacji. Inną sytuację jest brak czasu w momencie w którym powinienem dodać wpis i przekładanie go na później.. co konczy się poprostu dodawaniem podsumowanie dwu-mięsięcznego. Błędem było również założenie, że będę dodawał miesięczne podsumowania... to jest po prostu nudne, nawet dla mnie. Także dość takiej formy prowadzenie dziennika - teraz wpisy będą dodawane wtedy, kiedy coś ciekawego się wydarzy. Krótsze, a częściej - zamiast długie raz na miesiąc/dwa/w skrajności prawie trzy (wstyd) ;/


Od dzisiaj postaram się żeby dziennik przekazywał realną wartość, a nie stanowił jedynie podsumowanie i suche fakty. Niestety konkretnych kwot publikować nie będę - ale będę zapisywał przemyślenia i na pewno można z nich jakoś "kopiować" Smile

Każdy wpis będzie podzielony na 3 części:

1. Metodyka pracy

2. Blog + grupa

3. Zarabianie w PP

i zakończy się "Krótką poradą earnera" Smile

Skrót najważniejszych informacji będzie zawsze widoczny w pierwszym poście!



1. Metodyka pracy

Zacznę od tego, że przez ponad rok zapisywałem swoje pomysły na nowe wpisy na blogu, udoskonalenia grupy, nowe poradniki wewnątrz grupy, jakieś zmiany w reklamowaniu, pomysły na "mini-strony"... i tak sobie te kartki zbierałem. Łącznie to było aż 10 kartek A4 zapisanych w pomysłach w dwóch kolumnach (także jakby 20 kartek). Wczoraj stwierdziłem, że zacząłem działać zbyt chaotycznie i poświęciłem kilka godzin na przejrzenie tego wszystkiego, selekcję pomysłów i rozpisanie planu działania. Gruntownie przeanalizowałem wszystko na co wpadłem i udało się stworzyć spójną koncepcję Smile

W ogromnym skrócie, bez żadnych szczegółów, wygląda tak:

1. Udoskonalenie materiałów wewnątrz grupy o zapisane pomysły. To ważne, nawet bardzo ważne. Każdy kto coś sprzedaje powinien zdbać o zadowolenie obecnych klientów - nawet kosztem pozyskiwania nowych. Obecny klient to ktoś, KTO - może kupić od Ciebie więcej i może się pozytywnie wypowiadać publicznie o zakupionym produkcie/usłudze. To będzie priorytet na nabliższe dni. "Po pierwsze stwórz dobry produkt".

2. Rozszerzenie miejsc sprzedaży mentoringów i akcje reklamowe (m.in. PW na forum, także się spodziewajcie :>). Tutaj głównie chodzi o rozszerzenie miejsc sprzedaży o dwa polskie fora dot. zarabiania. Produkty są przygotowane dobrze.. a pkt. 1 sprawi, że będą jeszcze lepiej. Przy tym punkcie chcę też, pomimo braku takiej konieczności, przygotować wszystko tak by zachęcać do rejestrowania się pode mną.

3. Rozszerzenie miejsc w których publikuję informacje o nowych wpisach na blogu. Reklama bloga kuleje.. powoli się pozycjonuje sam z siebie, a dzięki uniwersalnym i wiecznie aktualnym treściom wcale mi ten brak reklamy nie przeszkadza - ale chcę ustalić listę miejsc w których trzeba zwiększyć działania (np. wykop, serwisy dot. rozwoju osobistego, itd.)

4. Dopiero tutaj w grę wejdzie "odpicowanie bloga" i już naprawdę regularne pisanie.

Oprócz tych czterech "kategorii" miałem też sporo zapisków, których wdrożenie trwa chwile. Teoretycznie to "duperele", a jednak w odpowiednim czasie mogą sporo zmienić, np.: dodanie linku do fanpage'a w stopce maila i sygnaturkach na forach.
Tego typu "duperele" razem stanowią całą dużą i spójną metodę działania. Metoda składa się właśnie z takich małych rzeczy. Pomijając małe zmiany, stoi się w miejscu.

Istnieje takie pojęcie jak "dokręcanie śrubek". Na pewno każdy z Was ma zaczęte projekty których nie dokończył - tj. niedokręcone śrubki. W pkt. 1,2,3 chcę dokręcić swoje śrubki, a pkt. 4 jest wyjściem "na prostą". Ja je dokręcam od bardzo długiego czasu, niestety robiłem to bez planu, ładu i składu - przez co wszystko trwało dłużej niż powinno. Po prostu zajmowałem się wieloma rzeczami na raz, zamiast ustawić priorytety i zakończyć wszystko po kolei.

Wszystko sobie rozpisałem i zaplanowałem w kolejności do wykonania. Od jakiegoś czasu korzystam z techniki pomodoro i to właśnie z jej pomoca zamierzam po kolei realizować plan, po minimum 5h pracy dziennie.

Wiele osób polecało mi tą technikę w wymienianej korespondencji. Pamiętam, że pierwszy raz słyszałem o niej zaraz po rozpoczęciu pracy nad blogiem – wówczas potraktowałem to jako ciekawostkę. Po prostu wszedłem w link który otrzymałem, przeczytałem opis i zapomniałem o sprawie. Metoda wydała mi się, lekko mówiąc, zbyt prosta i w ogóle nie pasowała do „trybu pracy” jaki stosowałem. Całość wyglądała tak banalnie, że nawet nie planowałem do tej techniki wracać – ale w związku ze zbiegiem w czasie wciąż nawarstwiających się zadań do wykonania, spadku motywacji i trafienia na kilka niezależnych od siebie pozytywnych opinii o technice pomodoro – postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że było warto.


Pomocne linki:

- Technika pomodoro działa i motywuje do pracy

- O tym jak planuję i organizuję swoją pracę w internecie



2. Blog + Grupa

W grupie mentorskiej pojawił się kanał TeamSpeak Smile Nie jest jeszcze powszechnie używany, ale jestem pewny że będzie. Niestety nie mam mikrofonu i mój głos się "echuje", ale do końca tygodnia kupię odpowiedni sprzęt Smile W planach mam ustalenie terminów na normalne "rozmowy-konsultacje" dla członków grupy właśnie na kanale TS.


Jakiś czas temu przygotowałem LP również na blogu:

- http://getpaid20.pl/mentoring-skracania-...-2-0-mysc/
- http://getpaid20.pl/mentoring-sms-grupa-...-2-0-mysc/
- http://getpaid20.pl/mentoring-afiliacja-...-2-0-mysc/
- http://getpaid20.pl/mentoring-gry-grupa-...-2-0-mysc/

Zaczęły pojawiać się osoby bez kont na ZC - które (wbrew dawnym "standardom") pisały maile z chęcią zakupu, zamiast PW. Wyszedłem takim oczekiwaniom na przeciw i obecnie można się odzywać i mailowo, i na PW. Im więcej możliwości kontaktu w sprawie sprzedaży, tym większa szansa na jej zwiększenie - ruch uważam za udany.


Grupę FB, która pierwotnie miała pełnić role grupy S4S, zamieniłem w grupę dostępną dla wszystkich zainteresowanych zarabianiem przez internet. Zapraszam serdecznie do dołączania i uprzedzam, że obowiązuje:

1. Zakaz reklamowania piramid finansowych, hyip'ów, rev-share'ów!
2. Zakaz reklamowania MLM'ów, bukmacherów, kryptowalut!
3. Zakaz podawania reflinków do programów partnerskich i innych serwisów zarobkowych!

Te warunki powinny wyeliminować wszelkiej maści spamerów i naganiaczy Smile Jeśli brakuje wam na FB obiektywnej grupy o zarabianiu przez internet, zachęcam do dołączania: https://www.facebook.com/groups/earnerzy/ . Większość grup to niestety tablice ogłoszeń naganiaczy.. w sumie nigdy nie trafiłem na grupę, która faktycznie polega na obiektywnych dyskusjach - także sam taką stworzę Smile

Oprócz tego, zachęcam do polubienie fanpage'a: http://facebook.com/GetPaidPL


Dodatkowo informuję, że nie będę prowadził już "przemyśleń blogowych". Wszystkie te teksty złączę w jeden tekst i ubigace go wszystkimi reflaksjami zebranymi do tej pory. Doszedłem do wniosku, że pisanie pierdół dot. zmiany wystroju, tutaj dodania jakiegoś bannera, tutaj nowej kategorii, itd. NIKOGO nie interesują. Wpisy o blogowaniu powinny przedstawiać przemyślenia dot. prowadzenia bloga - a nie "dzienniczek zmian na blogu" jak to miałem w zwyczaju. Wszystkie przemyślenia blogowe będą usunięte.



3. Zarabianie w PP


Jedyna nowość to zmiana serwisu dot. zarabiania na grach na FUNHUB.
Przedwczoraj wysłałem rachunek do funhub'a, a wczoraj już otrzymałem pieniądze! Jestem po ogromnym wrażeniem, bo na wypłaty z LTG i PORTMMO zwykle czekałem z miesiąc (swoją drogą ostatniej wypłaty z PORTMMO jeszcze nie otrzymałem!). Jeśli zarabiacie na grach, polecam FUNHUB Smile Niedoceniałem tego serwisu, a okazuje się że wydaje sie być najszybszy pod względem wypłat!



Krótka porada earnera


Taką poradą, będzię się kończył każdy wpis. Jak sama nazwa wskazuje - to "krótka" porada. Czasem będą bardziej, a czasem mniej przydatne - w perspektywnie długofalowej jednak każda porada z tej serii się zdecydowanie przyda Smile

Oprócz samego założenie fanpage'a i dodawania postów, możesz jeszcze opisać swój fanpage! Dzięki temu zyskasz dodatkowe wejścia.

Poprzez opisanie mam na myśli 3 kroki :

1. dodanie przycisku akcji (różny w zależności od tego na czym dokładnie zarabiasz). Do wyboru jest m.in. "dowiedz się więcej" , "zagraj w grę"., "zobacz film", "kup teraz".

2. dodanie krótkiego i długiego opisu strony i wplecienie oferty wraz z linkiem (różnym w zależności od tego na czym zarabiasz)!

3. dodanie strony internetowej -> To może być Twój LP lub bezpośredni link do oferty (np. skrócony link shorte, oferta SMS, link do gry przeglądarkowej lub inny program partnerski)



Pozdrawiam!
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-10-2017 18:01 przez mysc.)
24-10-2017 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 243 56,690 07-03-2024 22:48
Ostatni post: dzemba
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 46,725 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,639 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,901 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,432 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości