Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 41 Głosów - 2.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
✪ Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0 ✪ » Zarabiam nieprzerwanie od lipca 2014 roku!

Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #411
RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING
Sprawdź:
Dzisiaj otworzyłem nową grupę skracania. Oficjalnie nie jest to już grupa mentorska, a grupa "obsługi posprzedażowej". W praktyce - działają bardzo podobnie - ale jednak inaczej. Nowa grupa nie wymaga reflinków i nie wymaga mojego udziału w aż tak dużym stopniu. Ta grupa, to pierwszy element układanki - którą w tym miesiącu planuję układać.

By dołączyć do grupy skracania, należy zakupić Kompleksowy Poradnik Skracania. Wszystkie poradniki są odświeżone i przedstawione wraz gotowymi niszami. Ponadto pojawiły się również zupełnie nowe teksty. W poradniku znajdziecie aż 5 skutecznych i szczegółowo opisanych sposobów. Cała ta wiedza dostępna jest za 29zł. Polecam zapoznać się z pełną ofertą oraz dotychczasowymi recenzjami.


Od dzisiaj pracuję już głównie nad reorganizacją grupy SUB-SMS - która stanowi drugi element wspomnianej układanki. Napisałem "głównie", a nie "tylko" - bo na blogu jest już za długo cisza i koniecznie muszę dodać kolejny wartościowy wpis w tym tygodniu Smile Swoją drogą średni czas wizyty przekroczył już prawie 2 minuty. Dziękuję, że czytacie ! Smile


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
06-06-2016 01:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #412
RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING
Dzisiaj rano skończyłem pisać najbardziej obszerny poradnik jaki w życiu napisałem - kompleksowy poradnik dot. sub/premium sms. W tej chwili znajduje się w "poczekalni" i mam nadzieję, że od jutra/niedzieli będzie już dostępny w sprzedaży w dziale "poradniki i nisze" Smile Pracowałem nad nim kilka dni od rana do nocy i muszę powiedzieć, że stworzenie czegoś (mam nadzieje) wartościowego na prawdę cieszy.


Od niedzieli ostatecznie zmienię grupę sub-sms na bardziej korzystną. W tej chwili rekrutacja jest wstrzymana - a po jej wznowieniu nowi członkowie otrzymają zdecydowanie przydatniejsze materiały. Niestety darmowy dostęp do grupy - to już na pewno przeszłość. Około 400 kont z 500 zarejestrowanych - to konta założone tylko w celu wydobycia poradników Smile


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
10-06-2016 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebiq96 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 4 +

Forum Gold: 0.00
Post: #413
RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING
Po ile będziesz sprzedawał poradnik dotyczący SUB-SMS ? Big Grin
11-06-2016 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #414
RE: Dziennik pracy - mysc - SUB-SMS - SKRACANIE - MENTORING
Najprawdopodobniej równowartość 7 leadów - ale poczekam jeszcze na opinie recenzentów. Na pewno cena nie będzie wyższa.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
11-06-2016 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #415
RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0
Cześć !

Zgodnie z zapowiedzią, od dzisiaj rozpoczynam sprzedaż poradnika dotyczącego sub/premium sms. Ten dzień to również ostateczny koniec z oferowaniem darmowego mentoringu.

Obie grupy (po analizie raportu finansowego zysków z poleconych) zostały przekształcone w nową GRUPĘ Get paid 2.0. Każdy członek grupy ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie. Dodatkowo każdy może wykupić dostęp do tematycznych poradników, odnoszących się do konkretnej, interesującej go dziedziny zarobku. Opłata jest jednorazowa i dotyczy zakupu danego kompleksowego poradnika.

Obecnie możesz znacząco przyśpieszyć swój rozwój w :

- Skracaniu (Przejdź do pełnej oferty poradnika!)

oraz

- Sub/Premium SMS (Przejdź do pełnej oferty poradnika!


Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełnymi ofertami oraz opiniami dot. poradników.

Przez pracę nad nową grupą, zaniedbałem trochę bloga - i nie dodałem żadnego wpisu od 6 czerwca. W tym tygodniu zamierzam to nadrobić.

Ogólnie rzecz biorąc - dzisiaj cały mój dotychczasowy sposób zarabiania się zmienił. Stało się tak już drugi raz - pierwszy gdy zaczynałem mentoring, drugi gdy go "kończę". Użyłem cudzysłowiu, bo odpowiedzi na ew. pytania dalej są wliczone w cenę poradników Smile


Pozdrawiam i zapraszam do dalszego śledzenia dziennika (oraz bloga) Smile

.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2016 17:04 przez mysc.)
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
14-06-2016 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #416
RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0
Dzisiaj, po wcześniejszych zapowiedziach, zacząłem dodawać oferty kont bankowych na bloga. W planie miałem dodanie 4 kont - a tu niespodziewanie, już przy trzecim, otrzymałem komentarz o następującej treści :

Cytat:przestaje odwiedzac ten blog bo zamienil sie tylko ku twojemu zarabianiu, elo


Faktycznie dawno nic nie dodawałem - wcześniej pojawiła się reklama poradników, teraz konta bankowe - a gdzie wartość dla odwiedzających (konta są wartościowe dla osób, które się za nimi rozglądają, ale to za mało)? Co prawda, nie sprzedałem się oczywiście (;p), ale obecnie można odnieść takie wrażenie. Ciężko pogodzić prowadzenie i zarabianie na blogu - zawsze ktoś będzie niezadowolony. W związku z tym komenatrzem, poprzestanę póki co na 3 kontach - konto firmowe zareklamuje później, po kilku na prawdę wartościowych dla czytelników wpisach.

Zapraszam do dalszego odwiedzania bloga i zaręczam, że blog nie zmienił się "ku mojemu zarabianiu" Smile Link do bloga : http://getpaid20.pl .


Pozdrawiam
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2016 16:18 przez mysc.)
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
18-06-2016 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #417
RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0
Wstaje człowiek rano - a tutaj niespodzianka, na prawdę konkretny "negatyw" : )

http://zarabiam.com/Temat-HIT-Grupa-Get-...pid1505665

Polecam całą wymianę zdań z tym Panem - praktycznie cała strona 17 i 18 Smile


EDIT :

Zapraszam do zapoznania się z nowym wpisem na blogu : Zarabiaj więcej robiąc to samo, czyli negocjowanie stawek Smile

.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2016 00:44 przez mysc.)
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
19-06-2016 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 369
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #418
RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0
Hej @mysc, mógłbyś się pochwalić Twoimi aktualnymi zarobkami (np. z ostatniego tygodnia) w skracaniu u sms , chodzi o zarobki bez poleconych ?
22-06-2016 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #419
RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0
Od jakiegoś nic nie robię w tych dziedzinach, nawet FP stoją nieużywane. Zajmowałem się tylko blogiem i nową grupą. Oprócz sprzedaży poradników, w tym miesiącu z automatu zarobiłem jedynie około 250 zł na grach. Muszę wziąć się w garść i urochomić FP, w końcu działają właściwie pasywnie.

W planach mam regularne wpisy na blogu i jeszcze jeden kompleksowy poradnik (właśnie dotyczący gier). Dopiero po skończeniu tego poradnika, wrócę do samodzielnego zarabiania - ale docelowo chciałbym aby głównym "projektem" był blog, stąd takie zaniedbania w innych dziedzinach.


Korzystając z okazji :
Jeżeli ktoś nie do końca rozumie dlaczego zrezygnowałem z darmowego mentoringu, sytuację i moje zdanie na ten temat opisałem dość obszernie tutaj : http://getpaid20.pl/artykul/mentoring-w-...pastwiska/


Pozdrawiam
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
22-06-2016 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
plem Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 369
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 61 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #420
RE: Dziennik pracy - mysc - Get Paid 2.0
ok dzięki rozumiem, a czy możesz pochwalić się zarobkami z czasów jak aktywnie zarabiałeś metodami z Twoich poradników ?
22-06-2016 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 245 57,986 21-04-2024 17:16
Ostatni post: SuperPartners.pl
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,067 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,732 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,915 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri
  Dziennik pracy Neumena Neuuu 27 8,495 10-03-2020 20:50
Ostatni post: mysc

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości